„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019
# Surname and name City Distance Club Reprezentowany kraj Sum to pay
1 Kamińska Idalia Toruń 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska paid
2 Kamińska Zuzanna Toruń 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
3 Łoś Lena Kruszyn 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Szkoła Kruszyn Polska paid
4 Augustyński Gracjan Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska
5 Augustyński Szymon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska
6 Glugla Jakub Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole wesołe smyki byd Polska paid
7 Nalewajk Mikołaj Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska paid
8 Makowski Radosław Byddgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Kacperkowy Światek Polska
9 Makowska Eliza Byddgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska
10 Maciejewski Tymon Żołędowo 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Centrum Edukacji Montessori Polska paid
11 Malina Gustaw Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska paid
12 Malina Kajetan Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska paid
13 Hawrylewicz Dominik Tur 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska paid
14 Hawrylewicz Julia Tur 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
15 Senko Jakub Białe Błota 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Sp w Białych Błotach Polska paid
16 Lewandowski Michał Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole przy SP 9 w Bydgoszczy Polska paid
17 Czaplewska Lilianna Solec Kujawski 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
18 Traczyk Emilia Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
19 Smażyk Mateusz Nakło Nad Notecia 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska paid
20 Guzik Michał Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
21 Guzik Klaudia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
22 LEWANDOWSKI GABRYŚ BYDGOSZCZ 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy POLSKA
23 Ciesielski Kacper Nakło Nad Notecia 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska paid
24 Lemański Jakub Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 18 Bydgoszcz Polska paid
25 Ptasznik Marika Tuszyny 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 Harpagan Team Bydgoszcz Polska paid
26 Ptasznik Amelia Tuszyny 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Harpagan Team Bydgoszcz Polska paid
27 Jankiewicz Maria Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
28 Jankiewicz Mikołaj Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
29 Dranick Łucja Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
30 Łatka Kamil Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
31 Wieromiej Maciej Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 57 Bydgoszcz Polska paid
32 Banaszak Liwia Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Szkoła Podstawowa nr 57 w Bydgoszczy Polska paid
33 Witakowski Maciej Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
34 CZELEŃ OLAF Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Sp 65 Bydgoszcz Polska paid
35 Sadowski Filip Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska paid
36 Nowak Dominik Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska paid
37 Wojciechwoski Hubert Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
38 Kamińska Klaudia Zielonka 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska
39 Kamiński Hubert Zielonka 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła podstawowa w Białych Błotach 663610610
40 Bojałkowski Stanisław Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
41 Bojałkowska Zofia Bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Polska paid
42 Olejnik Miłosz Żnin 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 POLSKA
43 Chodorowski Szymon Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Polska paid
44 Protsenko Maksym Solec Kujawski 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Ukraina paid
45 Urbaniak Maksymilian Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole Buziaczek polska
46 Stepniewski Albert Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła Cztery pory roku w cieli Polska paid
47 łukasiewicz Maja bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 sp 9 Polska paid
48 Kioru Roman Solec Kujawski 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Ukraina paid
49 Słomczewska Maja Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Przedszkole nr.9 w Bydgoszczy Polska paid
50 Kurzyński Miłosz Grudziądz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Niepubliczne przedszkole Grudziądz Polska paid
51 Kurzyńska Laura Grudziądz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 Sp 3 Grudziądz Polska paid
52 Grudziński Kacper Grudziądz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
53 Grudziński Nikodem Grudziądz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Sp 15 Grudziądz Polska paid
54 Rokita Franek Nowy Jasiniec 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska paid
55 Stuczyńska Michalina Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole 16 Bydgoszcz Polska paid
56 Stuczyński Michał Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Przedszkole 16 Bydgoszcz Polska paid
57 Dołkowska Lena zielonka 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 Żółtokrólewscy#b3k Polska paid
58 Stuczyński Szymon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy Polska paid
59 Stachowicz Kuba Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole nr 4 Polska paid
60 Dołkowski Marcin zielonka 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Żółtokrólewscy#b3k Polska paid
61 Tomczuk Alan Stronno 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska paid
62 Szulczyk Dominik Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Buziaczek Polska paid
63 Lewandowska Patrycja Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska paid
64 Lewandowski Aleksander Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
65 Haczewska Matylda Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Polska
66 Stróżyńska Karolina Bydgoszcz 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 Polska paid
67 Kryszewski Jakub Bydgoszcz 600 (5-6 lat) godz. 17:00 Bajkolandia Polska paid
68 Kryszewski Piotr Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Bajkolandia Polska paid
69 Mocarski Kacper Murowaniec 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Przedszkole Wróżka w Białych Błotach Polska paid
70 Górska Zofia Bydgoszcz 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Harpagan Bydgoszcz Polska
71 Mocarski Jakub Murowaniec 800 m (13-14 lat) godz. 17:00 SP Białe Blota Polska paid
72 Andrulewicz Aleksander Żołędowo 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 SP15 Bydgoszcz Polska paid
73 Kątny Leon Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Hiszpania paid
74 Kątny Ryszard Bydgoszcz 800 m (9-10 lat) godz. 17:00 SP 15 OMS w Bydgoszczy Francja paid
75 Andrulewicz Antonina Żołędowo 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Żołędowo Polska paid
76 Binkowski Eryk Bydgoszcz 800 m (7-8 lat) godz. 17:00 Polska paid
77 Migdalska Paulina Świecie 800 m (11-12 lat) godz. 17:00 SP 8 w Świeciu Włochy paid
78 Stachowski Adam Władysławowo 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska paid
79 Stachowski Stanisław Władysławowo 600 (5-6 lat) godz. 17:00 4PoryRoku Przedszkole w Cielu Polska paid
80 Rzepka Tymon Stronno 400 m (3-4 lat) godz. 17:00 Polska paid
81 Paszkiewicz Adam Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) Szkoła podstawowa nr.58 w Bydgoszczy Polska paid
82 Jarzębski Wiktor Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Chiny paid
83 Królikowska Zofia Bydgoscz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP 65 Polska paid
84 Kempa Julia Bydgoscz Lista zamknieta 800 m (13-14 lat) Polska paid
85 Grabowski Szymon Wtelno Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska paid
86 Frasz Aleksander Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska paid
87 Grodzki Jan Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Sp 20 Polska paid
88 Frasz Michał Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP nr 34 Bydgoszcz Polska paid
89 Król Piotr Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) POLSKA paid
90 Pribbenow Agata Bydgoszcz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska paid
91 Kopalska Kamila Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (11-12 lat) SP 34 Polska paid
92 Pastuszka CEZARY Kotomierz Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska paid
93 Krysztofiak Filip Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Polska paid
94 Polakiewicz Franciszek Solec Kujawski Lista zamknięta 600 m (5-6 lat) Polska paid
95 Weynert Mikołaj Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) Belgia paid
96 Polakiewicz Gabriel Solec Kujawski Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska paid
97 Weynert Julek Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Włochy paid
98 Kawałek ZOFIA Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (9-10 lat) BYDGOSZCZ paid
99 Spryszyński Sebastian Bydgoszcz Lista zamknieta 400 m (3-4 lat) TRIrodzinka.pl Polska paid
100 Kawałek MARIAN Bydgoszcz Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) Polska paid


Views: 13664

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ