# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Święcicki Aleksander Wielka Brytania Bieg główny (3,5 km) paid
2 Mgłosiek Patrycja i Maks Grudziądz Bieg główny (3,5 km) SP20 paid
3 Mgłosiek Agnieszka Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Endorfina Fitness Klub paid
4 Cysewski Mieczysław Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
5 Szulc Katarzyna Ząbki Bieg główny (3,5 km) paid
6 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
7 Krzemiński Jakub Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
8 Kotz Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
9 Jaranowski Antoni Warlubie Bieg główny (3,5 km) Szkoła Podstawowa w Warlubiu paid
10 Jaranowski Tymoteusz Warlubie Bieg główny (3,5 km) Szkoła Podstawowa w Warlubiu paid
11 Paprocki Karol Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
12 Walkowiak Marta Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
13 Połajdowicz Agnieszka Koźliny Bieg główny (3,5 km) paid
14 Malinowski Adrian Grudziądz Bieg główny (3,5 km) SP nr 15 Grudziądz paid
15 MALINOWSKA ANNA GRUDZIADZ Bieg główny (3,5 km) BIEGAM BO LUBIE paid
16 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Parkrun Grudziądz paid
17 JAWORSKA JOANNA Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Grudziądzka Fit Mama paid
18 NOWACKi SEBASTIAN GRUPA Bieg główny (3,5 km) paid
19 Cyrankowska Aleksandra Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
20 Krzemińska Joanna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
21 Globke Izabela Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
22 Bakun Joanna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
23 Krajnik Wojciech Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Parkrun Grudziądz paid
24 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
25 Warzyński Marcin Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
26 Jaciubek Sandra Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
27 Orzechowska Iwona Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
28 Kozłowski Łukasz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
29 Boguta Marek Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
30 Montewska Marta Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
31 Bereza Bożena Wąbrzeźno Bieg główny (3,5 km) paid
32 Liberacka Julia Okrągła Łąka Bieg główny (3,5 km) Szkoła Podstawowa w Sadlinkach paid
33 Liberacka Agnieszka Okragła Łąka Bieg główny (3,5 km) Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
34 Gesek Sylwia Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
35 Sałacka Ewa Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
36 Piórkowska Katarzyna Okrągła Łąka Bieg główny (3,5 km) Szkoła Podstawowa w Sadlinkach paid
37 Muras Michał Czarnowo Bieg główny (3,5 km) ODN paid
38 Sałacki Paweł Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
39 Rusoń Małgorzata Zielnowo Bieg główny (3,5 km) paid
40 Lepka Marlena Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
41 Brąszkowska Marzena Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
42 HULEWICZ DOLEWSKA ELŻBIETA Grudziądz Bieg główny (3,5 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ paid
43 Dolewski Andrzej Grudziądz Bieg główny (3,5 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ paid
44 Chudek Justyna Gubiny Bieg główny (3,5 km) paid
45 Stręciwilk Tomasz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Wtorkowy trening paid
46 Stręciwilk Justyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Vadain Running Club paid
47 Taczyński Bartosz Gardeja Bieg dla dzieci (500 m) Gmina Gardeja Biega
48 Wiśniewska Marta Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
49 Taczyńska Lena Gardeja Bieg dla dzieci (500 m) Gmina Gardeja Biega
50 Skibski Marcin Świecie Bieg główny (3,5 km) paid
51 Taczyński Marcin Gardeja Bieg główny (3,5 km) Gmina Gardeja Biega paid
52 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny (3,5 km) Gmina Gardeja Biega paid
53 Krawczak-Paprocka Anna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
54 Słabysz Marta Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
55 Kakowski Przemysław Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
56 Nowakowska Agnieszka Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
57 Kłaczyński Mariusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
58 Danielewicz Ewa Komorsk Bieg główny (3,5 km) Morsy z Grudziądza paid
59 Maziarz Agnieszka Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
60 Tisarek Przemek Grudziądz Bieg dla dzieci (500 m)
61 Trendowicz Adrian Górna Grupa Bieg główny (3,5 km) paid
62 Bolewski Andrzej Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
63 Gębala Amelia Grudziadz Bieg dla dzieci (500 m)
64 DEMBEK EMILIA GRUDZIĄDZ Bieg główny (3,5 km) paid
65 Wysocka Izabela Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
66 Wysocka Julia Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Gimnazjum nr 12 paid
67 Raflewska Michalina Grudziądz Bieg główny (3,5 km) SP 21 paid
68 Kwieciński Krzysztof Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
69 Kwiecińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
70 Jurczyk Ewa Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
71 Muszyński Maciej Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
72 Muszyńska Paulina Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
73 Cebienko-Żaczek Eugenia Kwidzyn Bieg główny (3,5 km) paid
74 NOWACKA GABRIELA GRUDZIĄDZ Bieg główny (3,5 km) paid
75 Mojek Aleksandra Grupa Bieg główny (3,5 km) SP w Grupie paid
76 Barska-Mojek Beata Grupa Bieg główny (3,5 km) Mojsonki paid
77 Mojek Radosław Grupa Bieg główny (3,5 km) Mojsony paid
78 SZPAK WOJCIECH Grudziądz Bieg główny (3,5 km) Morsy z GRUDZIĄDZA paid
79 Zuziak Wojciech Michale Bieg główny (3,5 km) paid
80 Strojny Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
81 Pokornicka Nadia Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
82 Pokornicki Remigiusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
83 POKORNICKI Oskar Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
84 POKORNICKI Michał Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
85 Malinowski Kamil grudziądz Bieg główny (3,5 km) KW Wisła paid
86 Szczeblewska Karolina Warlubie Bieg główny (3,5 km) paid
87 Lewandowski Jarosław Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
88 Lewandowska Justyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
89 Wiśniewski Szymon Bydgoszcz Bieg główny (3,5 km) paid
90 Wiśniewska Aurelia Bydgoszcz Bieg główny (3,5 km) paid
91 Katlewski Marcin Chełmno Bieg główny (3,5 km) paid
92 Katlewska Marika Chełmno Bieg główny (3,5 km) paid
93 Wiśniewska Mariola Trzebiełuch Bieg główny (3,5 km) paid
94 Wiśniewski Tadeusz Trzebiełuch Bieg główny (3,5 km) paid
95 Wnuczek Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
96 Mokwa Mateusz Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
97 Wiśniewska-Kaczor Iga Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
98 Szafraniec Magdalena Nowa Wieś Bieg główny (3,5 km) paid
99 Olszewska Katarzyna Grudziądz Bieg główny (3,5 km) paid
100 Danielewicz Julia Bzowo Bieg główny (3,5 km) paid


Views: 13807

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ