# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ilczyszyn Joanna Gdańsk Bieg 10km TriMama paid on-line
2 Ilczyszyn Maciej GDAŃSK Bieg 10km TriMama paid on-line
3 Szczepańska Marzena Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
4 Chmielińska Katarzyna Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
5 Szarmacher Artur Działdowo Bieg 10km paid on-line
6 Siedlikowski Artur Nidzica Bieg 10km paid on-line
7 Kozłowski Paweł Przasnysz Bieg 10km KS Przaśnik paid on-line
8 Kozłowska Marta Przasnysz Bieg 10km KS Przaśnik paid on-line
9 Łajkowski Marek Bartoszyce Bieg 10km paid on-line
10 Ostromecka Anna Bartoszyce Bieg 10km URWIS BIEGA paid on-line
11 Sałagan Józef Warszawa Bieg 10km paid on-line
12 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo
13 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Nordic Walking 5km Pasja Nordic Walking paid on-line
14 Krystkiewicz Piotr Kozłowo Bieg 10km paid on-line
15 Dembińska Katarzyna Przasnysz Bieg 10km
16 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10km paid on-line
17 Dudziec Marcin Szczytno Bieg 10km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO paid on-line
18 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno Bieg 10km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO paid on-line
19 Baranowska Alina Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
20 Remuszko Maciej Wielbark Bieg 10km Klub Biegających Leśników paid on-line
21 Flaga Przemysław Barczewo Bieg 10km URWIS BIEGA paid on-line
22 Gołębczyk Katarzyna Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
23 Gadomski Krzysztof Warszawa Nordic Walking 5km NW CZŁAPSKI TEAM paid on-line
24 Wegierska Aneta Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
25 Przybysz Roman Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
26 Drożdż Mariusz Olsztyn Bieg 10km URWIS BIEGA
27 Blank-Olszewska Irmina Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
28 Lachowicz Łukasz Siemiatycze Bieg 10km paid on-line
29 Lachowicz Katarzyna Siemiatycze Bieg 10km LO im. KEN w Siemiatyczach paid on-line
30 Baranowski Piotr Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
31 Baranowski Grzegorz Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
32 Czopek Jaroslaw EŁK Nordic Walking 5km Maratonka paid on-line
33 Puchała Włodzimierz Przasnysz Bieg 10km Klub Sportowy "Przaśnik" Przasnysz paid on-line
34 Jabłoński Paweł Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
35 Mielczarek Alicja Nidzica Bieg 10km Nidzica biega paid on-line
36 Urbaniak Tomasz Szczytno Bieg 10km paid on-line
37 Kaczmarski Sławomir Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
38 Oszczęda Kamil Nidzica Bieg 10km Team Kopeć paid on-line
39 Krukowski Jakub Nidzica Bieg 10km paid on-line
40 FILIPIAK MAGDALENA Targowo Bieg 10km cały czas do przodu paid on-line
41 Dec Dorota Stankowo Nordic Walking 5km cały czas do przodu paid on-line
42 Dec Mirosław Stankowo Bieg 10km paid on-line
43 Łabaszewski Mirosław Nidzica Bieg 10km paid on-line
44 Kosciuczyk Krzysztof Augustów Bieg 10km MKSiK paid on-line
45 Wierzbicka Monika Augustów Nordic Walking 5km MKSiK paid on-line
46 Szarmacher Paulina Działdowo Bieg 10km paid on-line
47 Szarmacher Sebastian Działdowo Bieg 10km paid on-line
48 Pankiewicz Piotr Szczytno Bieg 10km MORSY SZCZYTNO # RESET paid on-line
49 Szczepański wojciech sarnowo Bieg 10km paid on-line
50 Mikielski Daniel Olsztynek Bieg 10km paid on-line
51 Bojarowski Piotr Dąbrówno Bieg 10km paid on-line
52 Pydynkowski Łukasz Działdowo Bieg 10km KS Kowalkowski Fight Club Działdowo paid on-line
53 Borowski Andrzej Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
54 Mroziński Dariusz Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
55 Krzywieńska Małgorzata Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
56 Kowalska Irena Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
57 Chmieliński Grzegorz Nidzica Bieg 10km paid on-line
58 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO Bieg 10km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM paid on-line
59 Chmieliński Dawid 13-100 Nidzica Bieg 10km paid on-line
60 Żelaznowska Beata Tylkowo Nordic Walking 5km paid on-line
61 Niewiadomska Anastazja Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
62 Niewiadomska Swietlana Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
63 Królicka Ania Szczytno Bieg 10km Morsy Szczytno #Reset
64 Maculewicz Marek Nidzica Bieg 10km Urwis Biega paid on-line
65 Mikielski Marek Olsztynek Bieg 10km paid on-line
66 Mikielska Danuta Olsztynek Bieg 10km paid on-line
67 Maliszewski Jerzy Olsztyn Bieg 10km AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com
68 Wasilewski Maciej Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
69 Baran Iwona Szczytno Nordic Walking 5km MORSY SZCZYTNO # RESET paid on-line
70 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
71 Falba Wioletta Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
72 Lewandowska Elżbieta Szczytno Bieg 10km Morsy Szczytno #Reset paid on-line
73 Siwek Milena Pasym Bieg 10km MORSY SZCZYTNO # RESET paid on-line
74 Olszewski Łukasz Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo paid on-line
75 Kopczyńska Nina Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega
76 Żelaznowska Krystyna Pasym Nordic Walking 5km paid on-line
77 Wodzyński Bogusław Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo
78 Mederski Leon Działdowo Bieg 10km
79 Łączkowska Magdalena Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
80 CHWEDORUK WOJCIECH SZCZYTNO Nordic Walking 5km Morsy Szczytno#RESET paid on-line
81 Kaczmarczyk Monika Szczytno Bieg 10km MORSY SZCZYTNO # RESET paid on-line
82 Zagożdzon Witold Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
83 Pikoluk Danuta Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
84 Pikoluk Mirosław Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
85 Pikoluk Rafał NIdzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
86 Soliwoda-Turska Monika Szczytno Bieg 10km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO paid on-line
87 Pajek Jacek Olsztyn Bieg 10km damitech team paid on-line
88 Cydzik Mirosław Olsztyn Bieg 10km URWIS Biega paid on-line
89 Leśny Kacper Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo
90 Kowalczuk Waldemar Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
91 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg 10km paid on-line
92 Lachowicz-Pianka Anna Nidzica Nordic Walking 5km Nidzica Biega paid on-line
93 URBANIAK AGNIESZKA SZCZYTNO Bieg 10km paid on-line
94 Skolasiński Marek Nidzica Bieg 10km Nidzica Biega paid on-line
95 Nowak Paweł Nidzica Bieg 10km paid on-line
96 Kuszewski Władysław Nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
97 Dudek Sylwia nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
98 Borkowska Jadwiga nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
99 Borkowska Alicja nidzica Nordic Walking 5km paid on-line
100 Pepłowski Leszek CUBA Napiwoda Bieg 10km paid on-line


Views: 5986

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ