# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łepek Agnieszka Gdynia Bieg główny 21km KS PIDRINA GDYNIA paid on-line
2 Marzejon Rafał Błądzikowo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego 30.00 PLN
3 Koroluk Sławomir Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
4 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Bieg główny 21km GF ACER paid on-line
5 Rogiewicz Andrzej Grudziądz Bieg główny 21km PACKMAN TEAN 50.00 PLN
6 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Bieg główny 21km Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej paid on-line
7 Czaja Piotr Puck Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
8 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA Bieg główny 21km BHMW_GDYNIA paid on-line
9 Olszewska Karina Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
10 Olszewski Adam Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
11 Laskowski Radosław Gdynia Bieg główny 21km KS PIDRINA GDYNIA paid on-line
12 Zygmunt Marcin Gdansk Bieg główny 21km paid on-line
13 Radłowski Mariusz Puck Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
14 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
15 Durkowski Dawid Szczecin Bieg główny 21km Tato Biega paid on-line
16 Pietrzak Kamil Gdynia Bieg główny 21km Biegowa Rodzinka paid on-line
17 Król Benedykt Werblinia Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. UKS Siódemka Rumia paid on-line
18 Pielak Tomasz Warszawa Bieg główny 21km Figurski TEAM paid on-line
19 Klebba Mariusz Mrzezino Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego Mrzezino 30.00 PLN
20 Gosztyła Tomasz Rzeszów Bieg główny 21km paid on-line
21 Włodarczyk Patrycja Jaworzno Bieg główny 21km JKLA JAWOR 50.00 PLN
22 Pacześniak Wojciech Rzeszów Bieg główny 21km paid on-line
23 Nitka Dorota Gdańsk Bieg główny 21km CUG paid on-line
24 Smółkowski Marcin Rumia Bieg główny 21km RumiaRunner paid on-line
25 Gawron Piotr Bytów Bieg główny 21km KB GOCH Bytów paid on-line
26 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg główny 21km LKS Zantyr Sztum paid on-line
27 Bartosiewicz Andrzej Bartosiewicz Luboń Bieg główny 21km Szakal Jeżyce paid on-line
28 ŻUK DARIUSZ SZCZECIN Bieg główny 21km KB PIONIER SZCZECIN paid on-line
29 Bębenista Roman Gdańsk Bieg główny 21km paid on-line
30 Goździewicz Leszek Gdynia Bieg główny 21km Biegamyrazem.pl paid on-line
31 Kosobucki Rafał Kosobucki Gdańsk Bieg główny 21km paid on-line
32 Duszyca Mirosław Pruszcz Gdański Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. paid on-line
33 Neufeld Marcin Gdynia Bieg główny 21km Intel Runners / runpassion.pl team paid on-line
34 Dziedziewicz Sebastian Elbląg Bieg główny 21km NOTOJO paid on-line
35 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Gdynia Bieg główny 21km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork 50.00 PLN
36 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 21km LKS Zantyr Sztum paid on-line
37 Dąbrowski Tadeusz Dąbrowski Gdynia Bieg główny 21km Oksywie paid on-line
38 Stefaniak Zbigniew Wejherowo Bieg główny 21km Runeda Reda paid on-line
39 Wolski Marek Opalenica Bieg główny 21km paid on-line
40 Czwarno Tomasz Warszawa Bieg główny 21km Nocne Piłowanie Agrykoli paid on-line
41 Zieliński Andrzej Rzucewo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
42 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny 21km Active Malbork/Biegowa Rodzinka paid on-line
43 Michalski Robert Warszawa Bieg główny 21km Nocne Piłowanie Agrykoli paid on-line
44 Kaminski Tomasz Gdynia Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. paid on-line
45 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Bieg główny 21km paid on-line
46 Buczkowski Damian Władysławowo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
47 Kobierowski Edward Bytów Bieg główny 21km K.B. "Goch" Bytów paid on-line
48 JASZEWSKI TOMASZ BYTÓW Bieg główny 21km K.B. paid on-line
49 Zieliński Kacper Rzucewo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
50 Ledwoń Sławomir Gdańsk Bieg główny 21km Doha Bay Running Club, Katar paid on-line
51 Ratajczak Konrad Rumia Bieg główny 21km Trochę już biegam ;) paid on-line
52 Ślesicki Mateusz Kobyłka Bieg główny 21km paid on-line
53 Polanowski Marek Kłobuck Bieg główny 21km NGB Kłobuck paid on-line
54 Wiśniewska Anna Krokowa Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid
55 Kowalska Iwona Mosty Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
56 Jaskułke Irek Puck Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego PORTA ACTIVE TEAM paid on-line
57 Dubiński Przemysław Częstochowa Bieg główny 21km Przemek Dubiński - BiegiemPrzezŚwiat paid on-line
58 Nalewajko Tomasz Rumia Bieg główny 21km Goffice.pl paid on-line
59 Zajac Adam Mosty Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego PRZEMSAŃ .... TYLKO NIE GILI GILI paid on-line
60 Olesiejuk Marta Gdynia Bieg główny 21km C.U.G paid on-line
61 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg główny 21km paid on-line
62 OCHNIO RYSZARD JASTROWIE Bieg główny 21km POLONIA JASTROWIE paid on-line
63 Bisewski Piotr Karwia Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
64 Utrajczak Daniel Poznań Bieg główny 21km paid on-line
65 Bieńkowski-Świerczyński Mateusz Osięciny Bieg główny 21km paid on-line
66 Czapiewski Paweł Osówko Bieg główny 21km MKS Chojniczanka 1930 S. A. paid on-line
67 Konkel Andrzej Władysławowo Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
68 Lademann Maciej Darzlubie Bieg główny 21km paid on-line
69 Tomczak Dorota Gdańsk Bieg główny 21km paid on-line
70 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. BHMW_GDYNIA paid on-line
71 Jednachowski Marcin Puck Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
72 Nowak Monika Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
73 Regliński Jakub Żukowo Bieg główny 21km paid on-line
74 Mroziak Maciej Rekowo Górne Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
75 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. Aktywni Kociewiacy paid on-line
76 dembina andrzej suchy las Bieg główny 21km paid on-line
77 Kosiecki Maciej Liniewo Bieg główny 21km Remus Kościerzyna 50.00 PLN
78 Jastrzębska Agnieszka Wrocław Bieg główny 21km WKB Piast Wrocław 50.00 PLN
79 Kulczyk Marcin Gdynia Bieg główny 21km Bigyellowfot Adventure tem paid on-line
80 Kulczyk Ewa Gdynia Bieg główny 21km Bigyellowfot Adventure tem paid on-line
81 Leończuk Andrzej Zaścianki Bieg główny 21km paid on-line
82 Karpowicz Bartosz Gdynia Bieg główny 21km Leśne Dukty Gdynia / dOB paid on-line
83 Kuptz Mariola Sopieszyno Bieg główny 21km AKKUS paid on-line
84 POPAJEWSKI Krzysztof Lublin Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. SANEA SPORT paid on-line
85 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Bieg główny 21km Maja Team paid on-line
86 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia Bieg główny 21km Monika Nowak stawia mi piwo po biegu paid on-line
87 Domżalska Wioletta Rumia Bieg główny 21km Parkrun Rumia paid on-line
88 Świder Janusz Kwidzyn Bieg główny 21km RUN-BIKE Travel Team paid on-line
89 Orzel Michal Warszawa Bieg główny 21km Adidas Runners Warsaw paid on-line
90 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny 21km SPRINT S.A. paid on-line
91 Labun Zenon Mrzezino Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
92 Dymowski Artur GDAŃSK Bieg główny 21km paid on-line
93 Majkowski Stanisław Bytów Bieg Główny 21 km zawodnicy powyżej 60 r.ż. K.B. "Goch" Bytów paid on-line
94 Kokosza Aleksander Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
95 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego paid on-line
96 Pek Krzysztof Gdynia Bieg główny 21km paid on-line
97 Turzyk Andrzej Łosice Bieg główny 21km Biegnące wieprze paid on-line
98 MILER ANDRZEJ Żelistrzewo Bieg główny 21km paid on-line
99 Karczewski Grzegorz Hel Bieg Główny 21km mieszkańcy Powiatu Puckiego LKS Błękitni Żeglce paid on-line
100 Gleinert Magda Żukowo Bieg główny 21km paid on-line


Views: 5914

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ