XXII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa. Bieg główny na dystansie 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Korpecki Mateusz Skarszewy Bieg główny (10 km) paid on-line
2 Latoszewski Krystian Godziszewo Bieg główny (10 km) GAG paid on-line
3 Kraśniewski Piotr Kraśniewski Nowa Wieś Rzeczna Bieg główny (10 km) paid on-line
4 Pasztaleniec Władysław Trąbki Wielkie Bieg główny (10 km) paid on-line
5 Kiedrowska Marta Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Pogódki
6 Kiedrowska Monika Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Pogódki
7 Kiedrowski Mikołaj Pogódki Dzieci 6-7 lat (100 m) SP Pogódki
8 Iwanicki Andrzej Zblewo Bieg główny (10 km) paid on-line
9 Pobłocka Amelia Skorzewo Dzieci 14-16 lat (1300 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
10 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg główny (10 km) Morsy Zblewo paid on-line
11 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg główny (10 km) STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
12 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny (10 km) paid on-line
13 Müller Kuba Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
14 Polinceusz Małgorzata Gdańsk Bieg główny (10 km) paid on-line
15 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg główny (10 km)
16 Gendzierski Karol Godziszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) GPS
17 Gendzierska Julia Godziszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) GPS
18 Gendzierski Paweł Godziszewo Bieg główny (10 km) GPS paid on-line
19 Tymiński Krzysztof Gdańsk Bieg główny (10 km) paid on-line
20 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg główny (10 km) Red Dragons paid on-line
21 Wendt Kornelia Kościerzyna Dzieci 6-7 lat (100 m) Wencik Team
22 Wendt Franek Kościerzyna Dzieci 8-10 lat (500 m) Wencik Team
23 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny (10 km) Wencik Team
24 Kamińska Zosia Godziszewo Dzieci 6-7 lat (100 m) Gminne Przedszkole w Skarszewach 20
25 Kamiński Marcin Gdańsk Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy paid on-line
26 Zbroch Julian Kolincz Dzieci 8-10 lat (500 m) PSP 1 Starogard Gd.
27 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg główny (10 km) paid on-line
28 Zdanowicz Agata Starogard Gdański Dzieci 6-7 lat (100 m)
29 Gołuńska Amelia Klonówka Dzieci 8-10 lat (500 m)
30 Heland Grzegorz Gdańsk Dzieci 11-13 lat (900 m)
31 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny (10 km) Maratończyk Wielki Klincz
32 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny (10 km) KKB Starogard Gd. paid on-line
33 Szczypior Marcin Zblewo Bieg główny (10 km) KS Sokół Zblewo paid on-line
34 Wołowczyk Fabian Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Przedszkole Aniołek
35 Wołowczyk Julia Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY
36 Formella Sławomir Kościerzyna Bieg główny (10 km) Formex paid on-line
37 Wołowczyk Leszek Skarszewy Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy paid on-line
38 Żardecka Sabina Starogard Gdański Bieg główny (10 km) paid on-line
39 Zinka Maciej Łubiana Bieg główny (10 km) paid on-line
40 Janka Maciej Pelplin Bieg główny (10 km) paid on-line
41 Tuwalski Sławomir Grabowiec Bieg główny (10 km) paid on-line
42 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Dovista active team paid on-line
43 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Bieg główny (10 km) paid on-line
44 Marchewicz Jakub Koźmin Dzieci 11-13 lat (900 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
45 Marchewicz Hubert Koźmin Dzieci 8-10 lat (500 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
46 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg główny (10 km) Keramzyt GNIEW paid on-line
47 KALINOWSKA ZOFIA WIELKI KLINCZ Dzieci 6-7 lat (100 m)
48 KARTUSZYŃSKI MACIEJ WIELKI KLINCZ Dzieci 6-7 lat (100 m)
49 KARTUSZYŃSKI OLIWIER WIELKI KLINCZ Dzieci 14-16 lat (1300 m)
50 PLUTOWSKI Tymoteusz SKARSZEWY Dzieci 8-10 lat (500 m) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 SKARSZEWY
51 Rozek Jakub Frank Dzieci 8-10 lat (500 m) SP Kaliska
52 Liskowski Kacper Skorzewo Dzieci 8-10 lat (500 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
53 Troka Kinga Skorzewo Dzieci 14-16 lat (1300 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
54 Rogowski Wojciech Pelplin Bieg główny (10 km) paid on-line
55 Leik Michał Gdańsk Bieg główny (10 km) paid on-line
56 Pałubicka Maria Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m) Morsy Skarszewy
57 Grosz Michał Godziszewo Bieg główny (10 km) Morsy Skarszewy paid on-line
58 Smętek Andrzej Gdańsk Bieg główny (10 km) Szalony Gdańsk Biega paid on-line
59 Kluczewska Emilia Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów paid on-line
60 Laska Adrian Nowa karczma Dzieci 8-10 lat (500 m) Minecraft
61 Skonieczny Filip Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Minecraft
62 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg główny (10 km) Tatromaniak paid on-line
63 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Radość Biegania paid on-line
64 Czapiewski Jakub Malary Dzieci 6-7 lat (100 m)
65 Czapiewski Kacper Malary Dzieci 11-13 lat (900 m) Szkoła Podstawowa w Pogódkach
66 Wolter Oliwier Skarszewy Dzieci 8-10 lat (500 m)
67 Pepliński Olivier Szczodrowo Dzieci 8-10 lat (500 m)
68 Gołuński Wojciech Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
69 Kleynhans Bianka Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m) Gminne Przedszkole nr 2 w Skarszewach
70 Sadkowski Kazimierz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) KKB Starogard gdański paid on-line
71 Klonowski Marcin Sztum Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum paid on-line
72 Troka Julita Skorzewo Dzieci 11-13 lat (900 m) UKS Olimpijczyk Skorzewo
73 Alaburda Daria Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m)
74 Alaburda Cezary Pogódki Dzieci 11-13 lat (900 m)
75 Paprocka Ewelina Luzino Bieg główny (10 km)
76 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid on-line
77 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
78 Łucka Anna Grudziądz Bieg główny (10 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ paid on-line
79 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Bieg główny (10 km) Akademia Biegania Grudziądz paid on-line
80 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg główny (10 km) AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ paid on-line
81 Adamkowski Jerzy Starogard gdański Bieg główny (10 km) Malinowa Mamba paid on-line
82 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
83 Czerniak Julia Elbląg Dzieci 6-7 lat (100 m) Przedszkole nr 26 Elbląg
84 Sowiński Zbigniew Skórcz Bieg główny (10 km) Aktywni Kociewiacy paid on-line
85 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Oracze z Kociewia paid on-line
86 Dzierliński Paweł Świecie Bieg główny (10 km) The Runner Świecie paid on-line
87 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg główny (10 km) Leasing Polski Team paid on-line
88 Ratajczak Marta Starogard Gdański Dzieci 11-13 lat (900 m) PSP 3 Starogard Gd.
89 Lidzbarski Marcin Chwaszczyno Bieg główny (10 km) paid on-line
90 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg główny (10 km) paid on-line
91 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg główny (10 km)
92 Nowodworska Justyna Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów paid on-line
93 Bargańska Justyna Bytów Bieg główny (10 km) RUNtastyczni Team Bytów paid on-line
94 Dubiel Szymon Gniszewo Dzieci 8-10 lat (500 m) SP Subkowy
95 Dubiel Oskar Gniszewo Dzieci 11-13 lat (900 m) SP Subkowy
96 Łepek Małgorzata Starogard Gdański Bieg główny (10 km) paid on-line
97 Konieczka michał Osie Bieg główny (10 km) paid on-line
98 Banach Tomasz Grudziądz Bieg główny (10 km) Tomek Biega Grudziądz paid on-line
99 Beling Zosia Skarszewy Dzieci 6-7 lat (100 m)
100 Pobłocka Bożena Lębork Bieg główny (10 km) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork paid on-line


Views: 6416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ