IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bełbot Julia Giżycko Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Przedszkole nr 4 w Giżycku paid
2 Bełbot Wiktoria Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku paid
3 Bajena Julia Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m
4 Bajena Aleksandra Białystok Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m
5 Białczak Alicja Rogóż Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Lekkoatletyka dla każdego paid
6 Zubowicz Witold Mazuchówka Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
7 Zubowicz Antoni Mazuchówka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
8 Urbanowicz Miłosz Suwałki Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m szkoła Podstawowa nr 7 Suwałki paid
9 Hnyłycia Igor Stadnica Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Banie Mazurskie paid
10 Szydłowski Kacper Chełmno Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
11 Szydłowski Sebastian Chełmno Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m paid
12 Modzelewski Piotr Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m paid
13 Kowalska Estera Ełk Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
14 Kowalski Kornel Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Rona paid
15 Jelska Anna Białystok Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m 3T BIAŁYSTOK paid
16 Jagłowski Kacper Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m RozbieganeSuwałki paid
17 Sar Aleksandra Piotrków Tryb. Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Fudu & Co. Sport team paid
18 Sokołowska Julia Kętrzyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
19 Szydłowska Oliwia Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny paid
20 Szydłowska Iga Kleszczewo k.Giżycka Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sp Staświny paid
21 Szydłowski Wiktor Kleszczewo k.Giżycka Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Sp Staświny paid
22 Szpak Gabriela Giżycko Biegu Skrzatów, dziewczęta rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
23 Boruta Kacper Pietrasze Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
24 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Lysy 666 Team paid
25 Rolnik Zuzanna Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Sloneczna Kraina paid
26 Rolnik Bartosz Wydminy Bieg Urwisów, chłopcy rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m LUKS Sport z Kulturą Wydminy paid
27 Ostrowski Wiktor Wydminy Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m paid
28 Ostrowska Kaja Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
29 Gabruś Jakub Ełk Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m paid
30 Grenda Jan Łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze paid
31 Korzeniowski Adam łódź Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Galanci Ciekacze paid
32 Piłat Zuzanna Olsztyn Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
33 Jeliński Jakub Orzysz Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz paid
34 Jelinska Julia Orzysz Bieg Żaków, dziewczęta rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m Zespół szkół ponadgimnazjalnych w Orzyszu Klub Wikingowie Pisz paid
35 Dubel Szymon Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
36 Dubel Jakub Kętrzyn Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m paid
37 Sawoń Paweł WYDMINY Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m paid
38 Sawoń Piotr WYDMINY Bieg Prymusów, chłopcy rocznik 2004-2006, dystans ok.1000m MAZUR WYDMINY paid
39 Nowicki Igor Suwałki Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m ROZBIEGANESUWAŁKI paid
40 Dziki Michalina Wydminy Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Promień Wydminy paid
41 Dziki Filip Wydminy Bieg Żaków, chłopcy rocznik 2009-2010, dystans ok. 600m LUKS Sport z Kulturą Wydminy paid
42 Urynowicz Wojtek Wydminy Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m paid
43 Maciejewski Franciszek Ełk Biegu Skrzatów, chłopcy rocznik 2011-2013, dystans ok. 400m Szkoła podstawowa nr 1 Ełk paid
44 Krajewski Feliks Łódź Bieg Krasnali, dziewczęta i chłopcy rocznik 2014-2019 dystans ok. 200m Galanci Ciekacze paid
45 Salewska Hanna GDYNIA Bieg Urwisów, dziewczęta rocznik 2007-2008, dystans ok. 800m Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia paid


Views: 1720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ