37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland
START (drugie 200 osób)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wakuła-Kunz Wanda Toruń START (drugie 200 osób)
2 Kunz Marta Toruń START (drugie 200 osób) ULO UMK Toruń
3 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START (drugie 200 osób) DAMA
4 Felska Angelika Bobowo START (drugie 200 osób)
5 Cieśliński Jędrzej Stare Prusy START (drugie 200 osób)
6 Lewinski Konrad Człuchów START (drugie 200 osób) UKS Wiking Rychnowy
7 Jedwabski Michał Starogard Gdański START (drugie 200 osób) paid on-line
8 Weidebach Natalia Starogard Gdański START (drugie 200 osób) Przerembel Team paid on-line
9 Wiernicka Paulina KWIDZYN START (drugie 200 osób) Gmina Gardeja Biega
10 Jaskot Jerzy Malbork START (drugie 200 osób) niezrzeszony paid on-line
11 Lisogórski Krzysztof Sztum START (drugie 200 osób) LKS Zantyr Sztum paid on-line
12 Piskorski Jerzy Pelplin START (drugie 200 osób) paid on-line
13 Czapiewski Paweł Czersk START (drugie 200 osób) Aktywni Borowiacy Czersk
14 Czaja Jerzy Zajezierze START (drugie 200 osób) LKS Zantyr Sztum paid on-line
15 Jasnoch Robert Starogard Gdański START (drugie 200 osób)
16 Betcher Piotr Dąbrówka START (drugie 200 osób) TRI Starogard Gdański paid on-line
17 Rychłowski Andrzej Pelplin START (drugie 200 osób) paid on-line
18 Rychłowska Bernadeta Pelplin START (drugie 200 osób) paid on-line
19 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka START (drugie 200 osób) paid on-line
20 Kotlewski Zbigniew Starogard Gdański START (drugie 200 osób) paid on-line
21 Filarecki Maciej Gdańsk START (drugie 200 osób) Flex Runners paid on-line
22 Kończak Magdalena Szczecinek START (drugie 200 osób) PRO DYSTANS KASPEROWICZ paid on-line
23 Kucharek Marcin Słupsk START (drugie 200 osób) STOPA Słupsk paid on-line
24 Rajski Jacek Gdańsk START (drugie 200 osób) Security Service paid on-line
25 Wielgus Paweł Okonek START (drugie 200 osób) Pro DYSTANS Kasperowicz paid on-line
26 Kaszubowski Zenon Malbork START (drugie 200 osób) Active Malbork paid on-line
27 Kasperowicz Zdzisław Słupsk START (drugie 200 osób) Pro DYSTANS Kasperowicz paid on-line
28 Ćwiklińska Iwona Rokitki START (drugie 200 osób) paid on-line
29 Ćwikliński Stanisław Rokitki START (drugie 200 osób) paid on-line
30 Kornienko Viktoria Tczew START (drugie 200 osób) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/Tczew
31 Bondar Dmytro Tczew START (drugie 200 osób) CrossElite paid on-line
32 Sikorska Aleksandra Lubiszewo START (drugie 200 osób) CrossElite
33 Dziedzic Aneta Malbork START (drugie 200 osób) paid on-line
34 Iglewska Emilia Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners
35 godlewski łukasz malbork START (drugie 200 osób) Godlewski Runners paid on-line
36 Milik Zygmunt Gdańsk START (drugie 200 osób) SKS Morena paid on-line
37 Kompanowski Piotr Gdańsk START (drugie 200 osób)
38 Noga Grzegorz Skórcz START (drugie 200 osób) RulińskiRunningTeam paid on-line
39 Walczak Krzysztof Gdynia START (drugie 200 osób) ElektroniczneZapisy.pl Team
40 Śledź Łukasz Rybina START (drugie 200 osób) paid on-line
41 Tocha Zbigniew Skórcz START (drugie 200 osób) Aktywni Kociewiacy paid on-line
42 Dubiella Monika Lubichowo START (drugie 200 osób) LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
43 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska START (drugie 200 osób) paid on-line
44 Górska Weronika Malbork START (drugie 200 osób)
45 Lis Janusz Grudziądz START (drugie 200 osób) TKKF Chełmno paid on-line
46 Habas Gabriela Swarożyn START (drugie 200 osób) Flex Runners paid on-line
47 Makuch Jarosław Gdańsk START (drugie 200 osób) Flex Runners paid on-line
48 Makuch Katarzyna Gdańsk START (drugie 200 osób) paid on-line
49 Jaros Piotr Lubieszewo START (drugie 200 osób) paid on-line
50 Dolinski Stanislaw Lubieszewo START (drugie 200 osób) LKS ZANTYR SZTUM paid on-line
51 Wesołowski Dawid Pruszcz Gdański START (drugie 200 osób) paid on-line
52 Głogowski Adam Gdynia START (drugie 200 osób) UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team
53 Fałkowski Jarosław Gardeja START (drugie 200 osób) Gmina Gardeja Biega
54 Januszewski Tomasz Czarna Woda START (drugie 200 osób) paid on-line
55 Nowosielski Piotr Sztum START (drugie 200 osób) LKS ,,Zantyr'' Sztum paid on-line
56 Szymański Sebastian Szprudowo START (drugie 200 osób) RulińskiRunningTeam
57 Dziweńka Beata Malbork START (drugie 200 osób) paid on-line
58 Langowski Tomasz Skórcz START (drugie 200 osób) paid on-line
59 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański START (drugie 200 osób)
60 GÓRNY Maciej Grupa START (drugie 200 osób)
61 Kamrowski Tomasz Starogard Gdański START (drugie 200 osób) paid on-line
62 Ebertowski Michał Starogard Gdański START (drugie 200 osób)
63 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański START (drugie 200 osób) Iron Team paid on-line
64 Szarmach Krzysztof Starogard Gd START (drugie 200 osób) paid on-line
65 Spławiński Piotr Tczew START (drugie 200 osób) paid on-line
66 Rzadkiewicz Adam Elbląg START (drugie 200 osób)
67 Wojciechowski Ryszard Elbląg START (drugie 200 osób) paid on-line
68 Błaszków Alicja Kwidzyn START (drugie 200 osób) paid on-line
69 Liwandowski Szymon Grabowiec START (drugie 200 osób)
70 Bykowski Damian Skarszewy START (drugie 200 osób)
71 Lipinski Michał Starogard gdanski START (drugie 200 osób) Liceum w pelplinie paid on-line
72 Kalinowska Dorota Tczew START (drugie 200 osób) Flex Runners paid on-line
73 Stosik Artur Pączewo START (drugie 200 osób) paid on-line
74 Mroczkowska Joanna Kwidzyn START (drugie 200 osób)
75 Jabłoński Przemysław Elblag START (drugie 200 osób)
76 Kolberg Jarosław Tczew START (drugie 200 osób) paid on-line
77 Kowalewski Paweł Gdańsk START (drugie 200 osób)
78 Bartosiak Ryszard Gardeja START (drugie 200 osób) Gmina Gardeja Biega
79 Patra Katarzyna Elbląg START (drugie 200 osób)
80 szczukowska celestyna szczukowska Lag START (drugie 200 osób) ABCzersk
81 Frąckowski Patryk Tuchola START (drugie 200 osób) Biegające Śliwice
82 Dębski Tomasz Kwidzyn START (drugie 200 osób)
83 Frankiewicz Szymon Gdańsk START (drugie 200 osób) Iron Team paid on-line
84 Bartnicka Anetta Elbląg START (drugie 200 osób) Team Karaś Elbląg
85 Bartnicki Wojciech Elbląg START (drugie 200 osób) Team Karaś Elbląg
86 Skorek arkadiusz Kończewice START (drugie 200 osób) MiłoRUN paid on-line
87 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START (drugie 200 osób) TRI Starogard Gdański
88 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska START (drugie 200 osób) Team JK84 paid on-line
89 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska START (drugie 200 osób) Team JK84 paid on-line
90 Sitarek Grzegorz Starogard Gdański START (drugie 200 osób)
91 Rojewska Angelika Malbork START (drugie 200 osób)
92 Czapla Natalia Malbork START (drugie 200 osób)
93 Grzonka Szymon Bytonia START (drugie 200 osób) KS Sokół Zblewo
94 Grzonka Kamila Bytonia START (drugie 200 osób) KS Sokół Zblewo


Views: 33455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ