37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sławecki Wojtek Malbork START (ostatnie 300 osób) Active Malbork
2 Czech Krzysztof Sandomierz START (ostatnie 300 osób) MEXICO-TEAM paid on-line
3 spręga aurelia starogard gdański START (ostatnie 300 osób) SKL FILIPPIDES
4 Zakrzewski Łukasz Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) paid on-line
5 Markiewicz Paweł Elbląg START (ostatnie 300 osób) paid on-line
6 Kwaśniewski Roman Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) K K B STAROGARD GDAŃSKI
7 SZWEDA MAREK ZBLEWO START (ostatnie 300 osób) Morsy Zblewo Run Team
8 gola grzegorz markowo START (ostatnie 300 osób) Tg sokół Gniewkowo
9 Skrzypczak Julieta Zblewo START (ostatnie 300 osób)
10 Skrzypczak Rafał Zblewo START (ostatnie 300 osób) AQ Wiring Systems STG
11 Groszkowski Marcin Malbork START (ostatnie 300 osób) 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
12 Sowiński Zbigniew Skórcz START (ostatnie 300 osób) Aktywni Kociewiacy paid on-line
13 Tuwalska Elżbieta Gdańsk START (ostatnie 300 osób) LKS Zantyr Sztum
14 Narloch Tomasz Starogard Gdanski START (ostatnie 300 osób) paid on-line
15 Roszak Zbigniew Gniewkowo START (ostatnie 300 osób) Wataha- Łączy nas bieganie
16 Babiński Łukasz Pelplin START (ostatnie 300 osób) Polpharma Run Team / GK STG paid on-line
17 Nowakowski Tomasz Kwidzyn START (ostatnie 300 osób) paid on-line
18 Wentowska Aleksandra Dąbrowa START (ostatnie 300 osób) paid on-line
19 Mikuś Marcin Tczew START (ostatnie 300 osób) Ruliński Running Team paid on-line
20 Fryszka Błażej Tczew START (ostatnie 300 osób) Flex Runners
21 Tuszyński Jarosław Gdańsk START (ostatnie 300 osób) paid on-line
22 Łatas Paweł Gdańsk START (ostatnie 300 osób) paid on-line
23 Derengowski Andrzej Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) Starogard Gdański paid on-line
24 Błoński Roman Gdynia START (ostatnie 300 osób) Kujawscy Runners paid on-line
25 Szmyt Dawid Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) AQ Bieg
26 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański START (ostatnie 300 osób) Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON paid on-line
27 Sobisz Adam Pinczyn START (ostatnie 300 osób) Flex-Runners
28 Toporek Rafał Przodkowo START (ostatnie 300 osób) Polipack Team Gwe
29 Czapla Natalia Malbork START (ostatnie 300 osób)
30 CHĘTNIK Rafał SZTUM START (ostatnie 300 osób)
31 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański START (ostatnie 300 osób) Pruszcz biega paid on-line
32 Marzeion Grzegorz Wejherowo START (ostatnie 300 osób)
33 Wąs Mariusz Wąs Kaliska START (ostatnie 300 osób)
34 błaszczak dominik Sztum START (ostatnie 300 osób) paid on-line
35 Kujawska Małgorzata Gniew START (ostatnie 300 osób) tRUNsformacja Gniewu
36 Zalewski Michał Gdańsk START (ostatnie 300 osób)
37 Serzysko Wojciech Malbork START (ostatnie 300 osób) paid on-line
38 Kosiedowski Krzysztof Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) paid on-line
39 Pieńdak Natalia Lubichowo START (ostatnie 300 osób) paid on-line
40 Pieńdak Karolina Lubichowo START (ostatnie 300 osób) paid on-line
41 Wojciechowski Sebastian Szlachta START (ostatnie 300 osób) Drzewiarz Szlachta paid on-line
42 Czyżewski Andrzej Starogard Gdański START (ostatnie 300 osób) paid on-line


Views: 33452

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ