# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hoffmann Daniel Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
2 Sowiński Łukasz Osie START 10 km Ekstremalny Tata paid on-line
3 Zinka Maciej Łubiana START 10 km paid on-line
4 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA START 10 km Biegiem ku marzeniom paid on-line
5 Sowiński Błażej Osie START 10 km Ekstremalny Tata paid on-line
6 Konieczka Michał Osie START 10 km 40.00 PLN
7 Żuchowski Grzegorz Grudziądz START 10 km Delfin Run Grudziądz paid on-line
8 Pawlak Magdalena Grudziądz START 10 km Wtorkowy Trening 40.00 PLN
9 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ START 10 km Wtorkowy Trening paid on-line
10 Znarowska Bożena Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia 40.00 PLN
11 Stolarów Agnieszka Malbork START 10 km Drużyna Pierścienia 40.00 PLN
12 Pepliński Marek Elbląg START 10 km Biegacze Wolności paid on-line
13 Kulińska Agnieszka Grudziądz START 10 km 40.00 PLN
14 Michałowski Krzysztof Grudziądza START 10 km 40.00 PLN
15 Grobelny Tomasz Starogard Gd. START 10 km BBL Starogard Gd. paid on-line
16 Tocha Zbigniew Skórcz START 10 km Aktywni Kociewiacy paid
17 Komasara Piotr Malbork START 10 km JRG Malbork 40.00 PLN
18 Dębski Tomasz Kwidzyn START 10 km 40.00 PLN
19 Janka Maciej Pelplin START 10 km paid on-line
20 Warachewicz Anna MALBORK START 10 km paid on-line
21 Witkowska Kamila Malbork START 10 km paid on-line
22 Jankowicz Artur Malbork START 10 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
23 Baczewski Robert Tczew START 10 km paid on-line
24 ZIÓŁKOWSKA ANNA Tczew START 10 km Biegający Tczew paid on-line
25 ziemann tomasz tczew START 10 km crosselite 40.00 PLN
26 Walas Damian Tczew START 10 km CrossElite 40.00 PLN
27 Rogocki Jarosław Tczew START 10 km paid on-line
28 Kołecki Michał Iława START 10 km MiSiEk Runner / ULG paid on-line
29 Bondar Dmytro Tczew START 10 km CrossElite 40.00 PLN
30 Plutowski Marcin Tczewskie Łąki START 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
31 Gąsior Pawel Susz START 10 km Rozbiegany Susz 40.00 PLN
32 Pęśko Michał Gdańsk START 10 km 40.00 PLN
33 Molenda Tomasz Malbork START 10 km Grupa Malbork paid on-line
34 Babński Sebastian Tczew START 10 km paid on-line
35 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański START 10 km 40.00 PLN
36 Torłop Małgorzata Gdańsk START 10 km Grupa Trójmiasto paid
37 Torłop Przemysław Gdańsk START 10 km paid
38 Dorszewski Rafał Malbork START 10 km Run 4 Fun paid on-line
39 Zawacki Daniel Tczew START 10 km paid on-line
40 Loose Bartosz Zblewo START 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
41 Witkowski Jarosław Gdańsk START 10 km RMDC 40.00 PLN
42 Żuchowski Jan Gdynia START 10 km paid on-line
43 Krzak Jerzy Gdańsk START 10 km TKKF Rozstaje paid on-line
44 Ruchlewicz Urszula Sztum START 10 km paid on-line
45 Stanuch Damian Tczew START 10 km paid on-line
46 Klin Anna Skórcz START 10 km KS Sokół Zblewo paid on-line
47 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie START 10 km paid on-line
48 Biniszkiewicz Marcin Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
49 Serocki Adam Elblag START 10 km Drużyna Pierścienia paid
50 Szwedowski Łukasz Kulice START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
51 Różycki Ryszard Tczew START 10 km 40.00 PLN
52 Dagga Dawid Rywałd START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
53 Duch Mateusz Koźliny START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
54 Ruchlewicz Natalia Sztum START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
55 Mej Paweł Baczków Gm. Bochnia - Małopolska START 10 km (pierwsze 30 osób) BOSY BIEGACZ - gm . Bochnia - MAŁOPOLSKA paid
56 Laskowski Radosław Tczew START 10 km 40.00 PLN
57 Ścisłowski Andrzej Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew paid on-line
58 Jagodda Adam Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CFMT 30.00 PLN
59 Kruszyńska Barbara Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew 30.00 PLN
60 Czaplewski Wojciech Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
61 Pańka Marcin Elbląg START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
62 Daszkiewicz Artur Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
63 Grzonka Kamila Bytonia START 10 km (pierwsze 30 osób) KS Sokół Zblewo paid on-line
64 Derlaga Kamil Szymankowo START 10 km (pierwsze 30 osób) NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30.00 PLN
65 Pałkowska Agnieszka Swarożyn START 10 km (pierwsze 30 osób) Sowiński Team paid on-line
66 JANIK Roman KWIDZYN START 10 km (pierwsze 30 osób) KWIDZYN BIEGA paid on-line
67 Ciecholińska Kamila Borkowo START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
68 Kurkowski Marek Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Starogard gdański paid on-line
69 Skwiot Stanisław Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA / TUMBOteam paid on-line
70 Piórkowski Mariusz Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA paid on-line
71 Ambroziak Adam Kowale START 10 km (pierwsze 30 osób) Taka RYBA paid on-line
72 Szczyglak Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite paid on-line
73 Piekut Anna Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) CrossElite 30.00 PLN
74 Kreja Łukasz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) Biegający Tczew paid on-line
75 Matyskiel Anita Gdańsk START 10 km (pierwsze 30 osób) ETT - Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
76 Michalak Marek Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
77 Śmistek Paweł Starogard Gdański START 10 km (pierwsze 30 osób) Ślęzak Team paid on-line
78 Zawistowski Mariusz Tczew START 10 km (pierwsze 30 osób) 30.00 PLN
79 Banach Tomasz Grudziądz START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line
80 Kruszyńska Agnieszka Miłobądz START 10 km (pierwsze 30 osób) paid on-line


Views: 2035

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ