# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Paderewa paid
2 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 paid
3 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
4 Broncel Wiktoria Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
5 Broncel Agnieszka Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
6 Matyjaszczyk Hanna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
7 Matyjaszczyk Antonina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
8 WYSOKINSKI PIOTR KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 paid
9 Rydel Radosław Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
10 Rydel Alicja Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
11 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota paid
12 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota paid
13 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
14 Gryglewski Mateusz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota paid
15 Wojciechowski Michał ChorzówP Dzieci i młodzież do lat 18 paid
16 Komuda Maksymilian BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 paid
17 Komuda Oliwier BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 paid
18 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 paid
19 Kornas Jakub Orzesze Dzieci i młodzież do lat 18 paid
20 Kornas Alicja Orzesze Dzieci i młodzież do lat 18 paid
21 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18 paid
22 Bujoczek Milena Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 paid
23 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
24 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do lat 18 Harpagan - Sosnowiec paid
25 Michalski Maciej Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach paid
26 Ćwiek Karolina Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 Ekipa Na Kijach paid
27 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 paid
28 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 paid
29 Nowakowski Wojciech Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
30 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Ohio Team paid
31 Witała Oskar Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
32 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do lat 18 paid
33 Adamoszek Bartosz Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 AZS AWF Katowice Judo paid
34 Sobol Jan Kraków Dzieci i młodzież do lat 18 paid
35 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 paid
36 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do lat 18 paid
37 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do lat 18 Decathlon Rybnik & Przyjaciele paid
38 Kwaśniak Kacper Sosnowiec Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem
39 Taisner Tymoteusz Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 paid
40 Taisner Milena Ruda Slaska Dzieci i młodzież do lat 18 paid
41 DZIEKAŃSKI Gustaw BĘDZIN Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem paid
42 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do lat 18 W pogoni za duchem paid


Views: 5705

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ