# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cabaj Jarosław Kotuń Bieg główny (5 km) Lubię biegać paid
2 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów Nordic Walking (5 km) paid
3 Czarczyńska Maja Koszewnica Bieg dla dzieci (klasy 3-5) Sołectwo Koszewnica
4 Mikoś Roman Otwock Bieg główny (5 km) paid
5 Mikoś Teresa Otwock Bieg główny (5 km) paid
6 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg główny (5 km) YULO RUN TEAM SIEDLCE paid
7 Czarczyński Zbigniew Koszewnica Nordic Walking (5 km) Sołtys Koszewnica paid
8 Księżopolski Mateusz Węgrów Bieg główny (5 km) Biegli Rewidenci paid
9 Turek Michał Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
10 Turek Wiktoria Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
11 Turek Liliana Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
12 Turek Malwina Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
13 Turek Katarzyna Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
14 Ogniewczuk Mateusz Kotuń Trekking (15 km) Kotuń Trekking Team paid
15 Kokoszka Anna Kotuń Trekking (15 km)
16 Wysocki Rafał Siedlce Bieg główny (5 km) Siedlecki Klub Sportowy FENIKS paid
17 Danielak Marzena Kotuń Bieg główny (5 km)
18 Wiśniewskia Helena Grzebowilk Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
19 Kubaj Adrian Kotuń Bieg główny (5 km) paid
20 Kopańska Katarzyna Pruszyn Bieg główny (5 km) Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam paid
21 Marciniak Katarzyna Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE paid
22 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów paid
23 Knop Damian Knop Koło Bieg główny (5 km) paid
24 Skup Pola Golice Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
25 Zając Paweł Siedlce Bieg główny (5 km) paid
26 Bukowicki Przemysław Koło Bieg główny (5 km) MKS Brdów paid
27 Kubaś Marta Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
28 Kubaś Arkadiusz Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
29 Markowski Jarosław Siedlce Bieg główny (5 km) SPOCENI NA MAXA paid
30 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny (5 km) SKB Kraśnik paid
31 Hildebrand Marcin WARSZAWA Bieg główny (5 km) Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie paid
32 Agnieszka Ślebzak Kołtuniak Siedlce Bieg główny (5 km) paid
33 Baczyńska Aneta Siedlce Bieg główny (5 km) paid
34 Niewęgłowski Błażej Krasew Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Aktywne Borki
35 Krupa Paulina Węgrów Bieg główny (5 km) paid
36 Krupa Marek Węgrów Bieg główny (5 km) paid
37 Niewęgłowski Tomasz Krasew Bieg główny (5 km) Aktywne Borki
38 Zbieć Angelika Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team paid
39 Zbieć Dariusz Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team paid
40 Brzuszek Przemek Ryki Bieg główny (5 km)
41 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE
42 Sapryk Piotr Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów paid
43 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole paid
44 Przybylska Anna Warszawa Nordic Walking (5 km) paid
45 Przybylski Wojciech WARSZAWA Nordic Walking (5 km) paid
46 Noworolnik Robert Gołąb Bieg główny (5 km) Potrenujemy? paid
47 Daniluk Mateusz Biała Podlaska Bieg główny (5 km)
48 Szachnowski Ireneusz Siedlce Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórrzec Biega paid
49 Płatkowski Mikołaj Ozorów Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany
50 Moscicka Alicja Kotuń Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
51 Kornilak Edyta Nowaki Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega paid
52 Wysocka Magdalena Skórzec Nordic Walking (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
53 Wysocka Julia Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
54 Reduch Agnieszka Siedlce Trekking (15 km) UG Kotuń paid
55 Góral Grzegorz Marysin Nordic Walking (5 km) Iskra Kotuń paid
56 Drabarek Anita Kotuń Trekking (15 km) paid
57 Różańska Helena Płońsk Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM paid
58 Gaj Bogna Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM paid
59 Fabijańczuk Paweł Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM paid
60 Lipińska Bożenna Baboszewo Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM paid
61 Człapski Krzysztof Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM
62 Kulik Oliwier Siedlce Bieg główny (5 km) paid
63 Wilk Przemysław Siennica Bieg główny (5 km) paid
64 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
65 Kulik Karol Siedlce Bieg główny (5 km) paid
66 Znój Marysia Borki-Paduchy Bieg dla dzieci (klasy 0-2) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
67 Znój Igorek Borki-Paduchy Bieg dla dzieci (klasy 0-2) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
68 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg główny (5 km) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy paid
69 Skup Bartosz Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
70 Skup Radosław Golice Bieg główny (5 km) paid
71 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Alior Running Team
72 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE paid
73 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole paid
74 Filipowicz Patryk Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole paid
75 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki
76 Dobosz Joanna Węgrów Bieg główny (5 km) Morsy Węgrów paid
77 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg główny (5 km) WKB META Lubliniec
78 Sobierajska Joanna Grzebowilk Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
79 Zańko Krzysztof Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
80 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM paid
81 Bajkiewicz Beata Piaseczno Bieg główny (5 km)
82 Rydz Adrian Piaseczno Bieg główny (5 km)
83 Karabin Bartłomiej Kotuń Bieg dla dzieci (klasy 3-5) Szkoła Podstawowa w Kotuniu
84 Karabin Katarzyna Kotuń Bieg główny (5 km) paid
85 Jachimowski Michał Duczki Bieg główny (5 km) paid
86 Zbieć Bożena Siedlce Nordic Walking (5 km) DARFIK Team paid
87 Kopczyński Michał Olszewnica Stara Bieg główny (5 km) paid
88 Szczeblowska Katarzyna Warszawa Bieg główny (5 km) paid
89 Chmielewski Antoni Międzyrzec Podlaski Bieg główny (5 km) Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR paid
90 Jaśkiewicz Ada MIŃSK MAZOWIECKI Bieg dla dzieci (klasy 0-2) niezrzeszony
91 Płatkowska Natalia Ozorów Bieg główny (5 km) paid
92 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
93 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
94 Kozłowski Marek Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Mińsk Mazowiecki paid
95 Legat Dorota Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) paid
96 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg główny (5 km) paid
97 Marciniak Szymon Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 3-5) SP 3 Siedlce
98 Zdanowicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki paid
99 Zbieć Janusz Siedlce Nordic Walking (5 km) DARFIK Team paid
100 Stańczuk leszek Chodów Bieg główny (5 km) Yulo Run Team Siedlce paid


Views: 4512

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ