V GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2019 - 4/4 - FINAŁ
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Petelczyc Krzysztof Białystok 10 KM Kiedy Meta? M paid on-line
2 Kozioł Michał Zambrów 10 KM M paid on-line
3 Szymański Michał Białystok 5 KM Biegam biegam biegam biegam Białystok L paid on-line
4 Drojewski Maciej Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S paid on-line
5 Drojewski Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S paid on-line
6 Drojewski Adam Białystok 10 KM L paid on-line
7 GIBA KRZYSZTOF SUPRAŚL 10 KM GIBA TEAM SUPRAŚL M paid on-line
8 Nazaruk Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 S paid on-line
9 Adamski Tomasz Ciasne 10 KM Dla Helmuta paid on-line
10 Ogińska Marta Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy S paid on-line
11 Syska Krystian Brańsk 10 KM Drużyna Szpiku M 40.00 PLN
12 Potapo Dawid Białystok 5 KM M paid on-line
13 Piotrowski Rafał Choroszcz 10 KM Nadaktywni / Spartanie Dzieciom L 40.00 PLN
14 Papiernik Maciej Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów M 40.00 PLN
15 Potapo Adrian Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 paid on-line
16 Backiel Jakub Białystok 10 KM Białystok Biega Team S 40.00 PLN
17 Krupa Szymon Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M paid on-line
18 Kondracka Maria Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
19 Jurska ZUZANNA BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2014-2017 M paid on-line
20 Jurski NATANIEL Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M paid on-line
21 Wilkowska Milena Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 SP 16 Białystok S paid on-line
22 Wilkowski Jarosław Białystok 10 KM XL paid on-line
23 Karpacz Katarzyna Białystok 10 KM BiegoStok S paid on-line
24 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM XL paid on-line
25 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok L 40.00 PLN
26 Chętnik Sebastian BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2014-2017 PS 8 paid on-line
27 Chętnik Alicja BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 PS 8 paid on-line
28 Chętnik Klaudia BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2004-2008 SP 26 Białystok paid on-line
29 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM iSwim Białystok M paid on-line
30 Rynkowski Krzysztof BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Przedszkole Nr 53 Plastuś M paid on-line
31 Bosiacki Jarosław Białystok 5 KM S paid on-line
32 Średzinska Oliwia Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
33 Brandeburg Bartosz Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
34 Brandeburg Maciej Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
35 Olendzki Tymek Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
36 Tracikowski Dariusz Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO L paid on-line
37 Tracikowska Dorota Łapy 10 KM ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO M paid on-line
38 Płoszczuk Mateusz Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Bialostocka Sekta Biegaczy S paid on-line
39 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy S paid on-line
40 MIKOŁAJCZYK Mikołaj Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Automobilklub Podlaski M paid on-line
41 Pełszyk Gabriela Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 paid on-line
42 Pełszyk Wiktoria Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 paid on-line
43 Pełszyk Mateusz Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 paid on-line
44 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA M paid on-line
45 KOTOWSKI Bartek BIAŁYSTOK BIEG DLA DZIECI 2009-2013 M paid on-line
46 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM M paid on-line
47 Szafranek Marcel Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Sp nr 21 paid on-line
48 Szubzda Adam Białystok 10 KM BiegoStok L paid on-line
49 Hoffman Marek Białystok 10 KM 3T Białystok M paid on-line
50 Zujko Michał Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 paid on-line
51 Bartoszewicz Jan Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy S paid on-line
52 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok M paid on-line
53 Makałus Weronika Białystok BIEG DLA DZIECI 2004-2008 S paid on-line
54 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości S paid on-line
55 Motyka Martyna Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Dymiące Trampki paid on-line
56 Motyka Milena Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 Dymiące Trampki paid on-line
57 Motyka Krzysztof Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Dymiące Trampki paid on-line
58 Czerniakiewicz Anna Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING M paid on-line
59 Wierzejska Karolina Białystok 5 KM Ceri Białystok S paid on-line
60 WISZOWATA ZUZANNA Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 SP 43 Białystok kl 1 c paid on-line
61 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 10 KM Drużyna Polskiego Radia Białystok L paid on-line
62 Cichecka Honorata Białystok 10 KM M paid on-line
63 Krakowski Darek Białystok 10 KM Bialostocka Sekta Biegaczy L paid on-line
64 Borowska Magdalena Białystok 10 KM M paid on-line
65 Sielwonczuk Agnieszka Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING S paid on-line
66 Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 10 KM Nadaktywni L 40.00 PLN
67 Kozioł Piotr Porosły 10 KM M paid on-line
68 Cimoszuk Jakub Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 APN Hattrick S paid on-line
69 Malinowski Wiktor Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S paid on-line
70 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM MacWay Running Team L 40.00 PLN
71 Białkowski Marek Białystok 10 KM S 40.00 PLN
72 Mikołajczyk Radosław Białystok 10 KM Automobilklub Podlaski XL paid on-line
73 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM S paid on-line
74 Malinowski Aleksander Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 S paid on-line
75 Szczyrski Wadim Łomża 10 KM Biega-SZ M paid on-line
76 Rutkowska Emilia Łomża 10 KM Biega-SZ XL paid on-line
77 Boufał Krzysztof Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 PS86 M paid on-line
78 sobieski zbigniew bialystok 5 KM M 35.00 PLN
79 Tekień Edyta Grabówka 10 KM Medicover Białystok team M paid on-line
80 Tomaszuk Michał Białystok BIEG DLA DZIECI 2014-2017 APN Hattrick M paid on-line
81 Tomaszuk Krzysztof Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 APN Hattrick L paid on-line
82 harasim marcin bialystok 10 KM S paid on-line
83 Kozlowska Nijaki Martyna Wasilków 10 KM Medicover Białystok team M paid on-line
84 Sawicki Stanisław BIAŁYSTOK 10 KM Pędziwiatr Białystok M paid on-line
85 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM 3T Białystok L paid on-line
86 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM 3T BIAŁYSTOK M 40.00 PLN
87 Kierzkowski Marcin Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy L paid on-line
88 Błażewicz Dariusz Białystok 10 KM WINLAND L paid on-line
89 Bibułowicz Zofia Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
90 Bibułowicz Jakub Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
91 Bursa Szymon Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
92 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna BIEG DLA DZIECI 2009-2013 Biegacze Turośń Kościelna paid on-line
93 Falkowska Natalia Białystok BIEG DLA DZIECI 2009-2013 paid on-line
94 Falkowski Marek Białystok 10 KM L paid on-line
95 Tarasiuk Monika Rzepniki 5 KM S paid on-line
96 Łapiński Adam Białystok 10 KM Podlaskie Stowarzyszenie Japońskich Sztuk Walki CHO BU KAN M 40.00 PLN
97 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM BiegoStok L paid on-line
98 Kasjaniuk Joanna Bielsk Podlaski 5 KM Fundacja Białystok Biega S paid on-line
99 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 5 KM S paid on-line
100 Sosnowski Tomasz białystok 10 KM BBL XL paid on-line


Views: 857

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ