Bieg 6km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chromik Szymon Będzin Bieg 6km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
2 Fiedor - Buziewicz Katarzyna Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
3 Buziewicz Arek Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
4 Rogala Janusz Dąbrowa Grnicza Bieg 6km
5 Sokół Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
6 Gębska Elżbieta Będzin Bieg 6km
7 Kołkowska Roksana Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Viking MMA
8 Fidyk Elżbieta DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km
9 Kołodziejczyk Adam Będzin Bieg 6km #czeladzbiega
10 Staniszewska Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
11 Fotek Adam będzin Bieg 6km
12 Majka Sebastian Będzin Bieg 6km RGC
13 Klęsk Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
14 Klęsk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
15 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem
16 Buchta Mariola Ożarowice Bieg 6km
17 Zabłocki Sylwester Zabłocki Sosnowiec Bieg 6km #byledomety
18 Musialik Kasjan Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
19 Czyżewski Łukasz Tychy Bieg 6km
20 Rurarz Aleksandra Tychy Bieg 6km
21 Koniec Mariusz Koniec Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Sparta Running Rage
22 Matyszkiewicz Michał Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
23 Matyszkiewicz Anna Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
24 Matyszkiewicz Piotr Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
25 Matyszkiewicz PAWEŁ Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
26 Świerczek Anna Świerczek Katowice Bieg 6km Boot Camp Polska
27 Szymańska Dominika Katowice Bieg 6km
28 Szymański Filip Tychy Bieg 6km
29 Kozioł Dominika Katowice Bieg 6km
30 Wittek Sławomir Świętochłowice Bieg 6km
31 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 6km ProfiAutoTeam
32 Piątek Magdalena Ożarowice Bieg 6km
33 Piórkowski Krzysztof Będzin Bieg 6km Biegowa Kuźnia
34 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 6km #GrodziecRun
35 Kmak Angelika Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Boot Camp Polska
36 Wojciechowska Iwona TYCHY Bieg 6km
37 Pudo Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
38 Piątek Łukasz Katowice Bieg 6km
39 Klebach Marek Będzin Bieg 6km W pogoni za duchem
40 Paliga Krzysztof Katowice Bieg 6km AZS Uniwersytet Śląski
41 Janocha Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
42 Tylko Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Manufaktura Uśmiechu
43 Górniak Adam Sosnowiec Bieg 6km Harpagan Sosnowiec
44 Mackiewicz Martyna Sosnowiec Bieg 6km
45 Pałasiński Sławomir Bytom Bieg 6km
46 Seweryn Jola Łazy Bieg 6km
47 Jagoda Adam Sosnowiec Bieg 6km K.S.Kalinowa
48 Sokół-Wachecka Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Kasia biega
49 Wachecki Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Kasia biega
50 Pietrasiak Daniel Sosnowiec Bieg 6km
51 Kulczycki Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Viking MMA
52 semkowicz julita Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
53 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
54 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km DZIADY OCR RADA
55 Sobczak Mariusz Sosnowiec Bieg 6km Mariusz biega tu i tam
56 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg 6km #czeladzbiega
57 Kalewski Marcin Zabrze Bieg 6km
58 Buczek Paweł Bytom Bieg 6km KMW
59 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg 6km
60 Bujnowski Arkadiusz Sosnowiec Bieg 6km KMW
61 Biełanowicz Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
62 Pyzik Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
63 Niedzielski Szymon Będzin Bieg 6km
64 Niedzielska Joanna Będzin Bieg 6km
65 Szóstkiewicz Beata Szóstkiewicz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
66 Ulman Katarzyna Będzin Bieg 6km #byledomety
67 Klonowska Beata Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
68 Cholewa Sławomir KATOWICE Bieg 6km
69 Kocioł Rafał Kocioł Jaworzno Bieg 6km
70 Stanicki Radosław Pyskowice Bieg 6km
71 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Benteler
72 Chrzanowski Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
73 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
74 Jackowska Monika Bedzin Bieg 6km
75 Wróblewska Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
76 Pawlak Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
77 Szer Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
78 Franelak Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
79 Drabicka Magdalena Bielsko-Biała Bieg 6km
80 Pojda Paweł Krzeszowice Bieg 6km
81 Mrowiec Damian Wojkowice Bieg 6km
82 Jaros Dariusz Będzin Bieg 6km
83 Szmurło Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Saint - Gobain Squad
84 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Benteler
85 Król Kamil Mysłowice Bieg 6km
86 Cichoń Michał Tychy Bieg 6km Dentim Clinic
87 Przybyła-Cichoń Anna Tychy Bieg 6km Dentim Clinic
88 Michalec Kamil Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
89 Lampa Alicja Gliwice Bieg 6km
90 Radosz Monika Ruda Śląska Bieg 6km Dentim Clinic
91 Stachowiak Dariusz Myslowice Bieg 6km
92 Podsiadło Łukasz Sosnowiec Bieg 6km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
93 Gawrys Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
94 ŁUKASZEWSKA Agnieszka DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km
95 Śliwa Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
96 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg 6km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
97 Kubica Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
98 Kozij-Gulińska Barbara Katowice Bieg 6km
99 Lysko Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
100 Lysko Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 6km WKB Meta Lubliniec


Views: 4092

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ