Bieg Główny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg Główny paid
2 Jureko Robert Braniewo Bieg Główny paid
3 Kozłowski Marceli Pieniężno Bieg Główny PnoRunners paid
4 Wolny Marcin Rotmanka Bieg Główny paid
5 mieczkowski tomasz pasłęk Bieg Główny paid
6 Szklarska Alicja Elbląg Bieg Główny paid
7 Augustyńczyk Wiesław Wilczęta Bieg Główny paid
8 Zahorski Grzegorz Braniewo Bieg Główny MOS ZATOKA BRANIEWO paid
9 Pilski Andrzej Frombork Bieg Główny Barefoot Runners Society UK paid
10 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg Główny paid
11 Paluch Sylwester Różnowo Bieg Główny Sokół Team paid
12 Prochna Krzysztof Frombork Bieg Główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA paid
13 Jędrzejczak Piotr Braniewo Bieg Główny paid
14 Jasiuta Paweł Wilczęta Bieg Główny paid
15 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg Główny paid
16 Sobczak Dominik Braniewo Bieg Główny Sparta Braniewo paid
17 Miszk Ryszard Elbląg Bieg Główny paid
18 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk paid
19 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg Główny Rozbiegany Pasłęk paid
20 Kulesza Maciej Elblag Bieg Główny paid
21 Cichoń Tomasz Elbląg Bieg Główny JW 4808/2.edplot paid
22 Kamiński Paweł Elbląg Bieg Główny paid
23 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg Główny paid
24 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg Główny paid
25 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny KUJAWSCY Runners paid
26 Rokita Robert Elbląg Bieg Główny paid
27 Długosz Lucyna KĘTRZYN Bieg Główny Drużyna ML paid
28 Humen Dariusz Braniewo Bieg Główny 9BBKPanc paid
29 CUDNOCH Arkadiusz BRANIEWO Bieg Główny paid
30 Mazurek Arkadiusz Elbląg Bieg Główny OPEN BALANCE paid
31 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg Główny paid
32 Drozd Wojciech Elbląg Bieg Główny paid
33 Durkiewicz Aleksander Braniewo Bieg Główny paid
34 JAROSZEWSKI MARIUSZ Olsztyn Bieg Główny BEZROBOTNI OLSZTYN paid
35 Haraf Michał Bartoszyce Bieg Główny paid
36 Mucha Monika Braniewo Bieg Główny paid
37 Olszewski Roman Elbląg Bieg Główny Elbażant paid
38 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg Główny 43blp Braniewo paid
39 Sowa Sylwester Elbląg Bieg Główny IKS ATAK ELBLĄG paid
40 Krause Iwona Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg paid
41 Krause Sławomir Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg paid
42 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg Główny #ProjektSUPelblag paid
43 Bertolassi Rafał Elblag Bieg Główny paid
44 kapteina robert gronowo górne Bieg Główny paid
45 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg Główny paid
46 Sikorski Szymon Warszawa Bieg Główny paid
47 Rychcik Iza Frombork Bieg Główny paid
48 Jernat Jarosław Braniewo Bieg Główny Zjedz kotleta paid
49 Świderski Jan Pasłęk Bieg Główny KB BiegamBoLubię Pasłęk paid
50 Karoliński Włodzimierz Braniewo Bieg Główny paid
51 Małkiewicz Mariusz Młoteczno Bieg Główny paid
52 Kopaczewski Paweł Łódź Bieg Główny Time4s paid
53 Grobelny Marcin Rogóż Bieg Główny paid
54 Jarmakowska Barbara Braniewo Bieg Główny paid
55 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Główny Team Karaś -Elbląg paid
56 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny Biegająca Gdynia paid
57 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg Główny paid
58 RYBSKA IZABELA ELBLĄG Bieg Główny paid
59 Brzeski DAREK Braniewo Bieg Główny Basen Braniewo paid
60 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg Główny kropelka paid
61 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg Główny KB BiegamBoLubię Pasłęk paid
62 Mudryk Katarzyna Elbląg Bieg Główny paid
63 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg Główny Kwidzyn Biega paid
64 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg Główny Braniewo paid
65 Mierzwa Dorota Braniewo Bieg Główny paid
66 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg Główny paid
67 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg Główny paid
68 Kowalski Jacek Elbląg Bieg Główny TeamKaraś-Elbląg paid
69 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg Główny Rozbiegane Braniewo paid
70 Sędziński Marcin Olsztyn Bieg Główny paid
71 Sula Paweł BRANIEWO Bieg Główny paid
72 Jankowski Michał Lidzbark Warmiński Bieg Główny paid
73 Wardziński Paweł Braniewo Bieg Główny paid
74 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg Główny Team JK84 paid
75 Gruba Natalia Braniewo Bieg Główny paid
76 Dzieliński Adam Braniewo Bieg Główny Spartanie Dzieciom paid
77 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg Główny paid
78 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg Główny OŻW paid
79 Grynis Paweł Elbląg Bieg Główny paid
80 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg Główny 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA paid
81 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg Główny JBB paid
82 Zych Dawid Elbląg Bieg Główny Spartanie Dzieciom paid
83 Starukiewicz Beata Braniewo Bieg Główny paid
84 Gorczyca ANNA Braniewo Bieg Główny paid
85 Jurgielewicz-Wilkiel Anna Braniewo Bieg Główny paid
86 Rogaczewska Magdalena Frombork Bieg Główny paid
87 jarocki jacek braniewo Bieg Główny paid
88 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny Elbażant paid
89 Pawłowska Beata Elbląg Bieg Główny paid
90 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg Główny paid
91 Wilbik Tomasz Braniewo Bieg Główny paid
92 MISIOR MARIUSZ BRANIEWO Bieg Główny paid
93 Szwęch Marek Braniewo Bieg Główny paid
94 ŚMIGIELSKI Stanisław BRANIEWO Bieg Główny paid
95 Rucińska-Cyran Agnieszka Elbląg Bieg Główny Bellamed Clinic paid
96 Ruciński Gabriel Elbląg Bieg Główny Bellamed Clinic paid
97 Januszczyk Jacek Gdańsk Bieg Główny JANUSZCZYK.EU paid
98 Prusinowski Michał Braniewo Bieg Główny paid
99 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg Główny KOCIAMBERKI paid
100 STANKIEWICZ PIOTR Elbląg Bieg Główny paid


Views: 11401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ