# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Popiel-Kruk Aleksandra Gliwice Bieg Główny paid
2 Grabowska Zuzanna Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
3 Grabowski Adam Zabrze 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
4 GRONDYS ANDRZEJ ŻERNICA Bieg Główny
5 Lechowicz Melania Gliwice Bieg Główny paid
6 Wojtysiak Łukasz Rybnik Bieg Główny paid
7 Kloza Jakub Gliwice Bieg Główny paid
8 Wiśniewska Karolina Gliwice Bieg Główny paid
9 Gawlik Natalia Gliwice Bieg Główny paid
10 Lewicka Agnieszka Gliwice Bieg Główny
11 Rokosz Łukasz Gliwice Bieg Główny paid
12 Sobolewski Michał Gliwice Bieg Główny paid
13 Różańska Wiktoria Tarnowskie Góry 300 m (3 - 6 lat) paid
14 Masadyni Amelia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) paid
15 Płachta Oliwia Chorzów 300 m (3 - 6 lat) paid
16 Malinowski Adam Rybnik Bieg Główny paid
17 Buczek Staś Gliwice 300 m (3 - 6 lat) paid
18 Buczek Hanna Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
19 Reiter Dominika Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice paid
20 Reiter Hanna Gliwice Bieg Główny Slow Jogging Gliwice paid
21 Adamski Kacper Zabrze 600 m (7-13 lat) paid
22 Paszkowski Kuba Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
23 Porada Bartosz Nowe Chechło 300 m (3 - 6 lat) Przedszkole Bajkowy Zameczek paid
24 Wilczok Krzysztof Zabrze Bieg Główny paid
25 Dzięcioł Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
26 Ignasiak Michalina Gliwice 300 m (3 - 6 lat)
27 Ignasiak Antonina GLIWICE 300 m (3 - 6 lat) 5.00 PLN
28 Staworko Szymon Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
29 Durczak Barbara Gliwice Nordic Walking paid
30 Durczak Zbigniew Gliwice Bieg Główny paid
31 Durczak Martyna Gliwice Bieg Główny paid
32 Kobryń Urszula Gliwice 300 m (3 - 6 lat) paid
33 Dymek Ania Ruda Śląska Bieg Główny Slow Jogging Gliwice paid
34 Lidke Nina Ruda Śląska 300 m (3 - 6 lat) Slow Jogging Gliwice paid
35 Lidke Zuzanna Ruda Śląska Bieg Główny paid
36 Sobolewski Krzysztof Gliwice Bieg Główny paid
37 Sobolewska Stefania Gliwice Bieg Główny paid
38 Gonciarz Adam BYTOM 900 m (12-13 lat) paid
39 Trembowiecka Natalia Mysłowice 600 m (7-13 lat) SP 13 Mysłowice paid
40 Trembowiecka Emilia Mysłowice 300 m (3 - 6 lat) Akademia Przed-Szkolna Skrzat paid
41 Staworko Julia Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
42 Zaklikiewicz Monika Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
43 Zacher Dominik Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
44 Tomaszewski Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
45 Sasyków Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
46 Roj Mateusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
47 Pielka Erwin Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
48 Mazurek Agnieszka Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
49 Łopuski Mariusz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
50 Ludwin Piotr Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
51 Kornaś Rafał Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
52 Gawlińska Katarzyna Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
53 Chłód Łukasz Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
54 Barszcz Magdalena Gliwice Bieg Główny KIRCHHOFF Run Team paid
55 Malinowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny paid
56 Baron Krzysztof Gliwice 600 m (7-13 lat)
57 BARON KATARZYNA GLIWICE Bieg Główny 5.00 PLN
58 Borawska Magda Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
59 Borawska Aleksandra Gliwice Bieg Główny paid
60 Stanek Malgorzata Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
61 Matuszewska Alicja Gliwice 300 m (3 - 6 lat) paid
62 Stanek Agnieszka Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
63 Matuszewski Mateusz Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
64 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Bieg Główny paid
65 Duda Zuzanna Ruda Śląska 900 m (12-13 lat) 5.00 PLN
66 Zabłocka Bernadeta Ruda Śląska Bieg Główny 5.00 PLN
67 Paryż Dorota Piekary Śląskie 300 m (3 - 6 lat) paid
68 machnik Leon Kozłów 300 m (3 - 6 lat) paid
69 Machnik Agata Kozłów Bieg Główny paid
70 Pałasiński Sławomir Miechowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team paid
71 Stanicki Radosław Pyskowice Bieg Główny Żółwie Tempo Team paid
72 Liput Eliza Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
73 Liput Dawid Gliwice Nordic Walking Opel Active Team paid
74 Strassberger Katarzyna Gliwice Bieg Główny Sport-Relaks Nasza Szkółka Pływania paid
75 Szkamruk Małgorzata Gliwice Bieg Główny Ekstremalne OTK na Relaksie paid
76 Malczewska Anna Gliwice Bieg Główny Malczusia Team paid
77 Więckowski Szymon Gliwice 300 m (3 - 6 lat) paid
78 Więckowski Kacper Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
79 Sadko Joanna Gliwice Bieg Główny paid
80 Palica Joanna Zabrze Nordic Walking EKIPA NA KIJACH paid
81 Szwarczyński Michał Gliwice Bieg Główny paid
82 Sak Zofia Smolnica Nordic Walking paid
83 Kampa Sebastian Gliwice Bieg Główny paid
84 Sak Wojciech Smolnica Bieg Główny CMP paid
85 Cząstkiewicz Alicja Gliwice Bieg Główny 10.00 PLN
86 Gorczyk Aleksandra Gliwice Nordic Walking paid
87 Fedyniuk Weronika Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
88 Goersdorf Wiktoria Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
89 Gorczyk Andżelika Gliwice 600 m (7-13 lat) paid
90 Adamski Tomasz Gliwice Bieg Główny paid
91 Kaczmarski Arkadiusz Kaczmarski Gliwice Bieg Główny paid
92 Kampa Wiktoria Gliwice Bieg Główny paid
93 pruska Ewa zawiercie Bieg Główny
94 Los Anton Wrocław Bieg Główny paid
95 Paszkowska Jadwiga Wrocław Bieg Główny paid
96 Kruk Matylda Gliwice 300 m (3 - 6 lat) paid
97 Wołoszyn Paweł Gliwice Bieg Główny paid
98 Kycia Arleta GLIWICE Nordic Walking paid
99 Kycia Krzysztof GLIWICE Bieg Główny paid
100 Burszta Miłosz GLIWICE Nordic Walking paid


Views: 3750

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ