Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Baran Ewelina Boręty 6km Bieg
2 Pakosiński Krzysztof Busko Zdrój 6km Bieg Czarny Pielgrzym Kamikaze 50.00 PLN
3 Jankowski Adam Przodkowo 6km Bieg Gmina Przodkowo 50.00 PLN
4 Klinkosz Jarosław Tczew 6km Bieg
5 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 4km Nordic Walking paid
6 Jarmal Tomasz Elbląg 6km Bieg paid
7 Boschke Magdalena Pelplin 6km Bieg
8 Janczynski Karol Dąbrówka 6km Bieg OŻW
9 Rozewicz Bogumila Sopot 4km Nordic Walking paid
10 Mazur Renata Wrocław 4km Nordic Walking paid
11 Serafin Dariusz Rokitki 6km Bieg
12 Serafin Dorota Rokitki 6km Bieg Biegający Tczew/ Sowiński Team
13 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 6km Bieg paid
14 Nietrzebka Robert Miłoradz 6km Bieg paid
15 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 6km Bieg paid
16 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 4km Nordic Walking
17 Gretkowski Jacek Kwidzyn 6km Bieg paid
18 Miszczuk Michał Nowy Dwór Gdański 6km Bieg paid
19 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 6km Bieg paid
20 Pajdak Anita Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate
21 Pajdak Paweł Pajdak Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate
22 Rejmanowski Ryszard GNIEW 6km Bieg Keramzyt GNIEW
23 Szpilman Katarzyna Gdynia 4km Nordic Walking Elita Team
24 Cegielski Przemysław Elbląg 6km Bieg Klub Kibica START ELBLĄG paid
25 Sobczyk Ewa Sobczyk Karpiny 4km Nordic Walking
26 Dagow-Tusień Justyna Nowe Dobra 6km Bieg biegaj z Alfredem paid
27 Strzeszyński Wojciech Tczew 6km Bieg Biegający Tczew
28 Strzeszyńska Martyna Tczew 6km Bieg Biegający Tczew
29 Kula Szymon Gdynia Obłuże 6km Bieg 50.00 PLN
30 Molasy Tomasz Malbork 6km Bieg Aktywnie z Molkami paid
31 Szymerowski Sławomir Rekowo Górne 6km Bieg Elite Team
32 Wróblewska Sylwia Braniewo 6km Bieg paid
33 Czarnowska Zuzanna Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl
34 Czarnowski Krzysztof Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl
35 Nowakowski Wojciech Malbork 6km Bieg Grupa Malbork
36 Markowicz Paulina Malbork 6km Bieg 50.00 PLN
37 Bartnikowski Stanisław Elbląg 6km Bieg
38 Komasara Piotr Malbork 6km Bieg JRG Malbork paid
39 Przybyła Marta Janówka 6km Bieg paid
40 Danielewska Magdalena Stary Targ 6km Bieg Aktywnie z Molkami paid
41 Kossecki Michał Tczew 6km Bieg 50.00 PLN
42 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 6km Bieg PANACHE paid
43 REMISZEWSKI Maciej BARANOWO 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
44 remiszewski zbigniew mikołajki 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
45 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK 6km Bieg paid
46 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 6km Bieg paid
47 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 6km Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg paid
48 Chwietkiewicz Marta Braniewo 6km Bieg paid
49 Chwietkiewicz Tomasz Braniewo 6km Bieg paid
50 Toporek Paulina Gdynia 4km Nordic Walking Elite Team paid
51 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4km Nordic Walking paid
52 Lewandowski Roman Kwidzyn 4km Nordic Walking paid
53 Ścisłowska Aleksandra Parpary 6km Bieg paid
54 Ścisłowski Rafał Parpary 6km Bieg paid
55 Jurago Tomasz Elbląg 6km Bieg
56 Jurago Karolina Elbląg 6km Bieg
57 Kilanowski Piotr Banino 6km Bieg paid
58 Panek- Kilanowska Natalia Banino 6km Bieg paid
59 Tyburski Igor Sztum 6km Bieg LKS Zantyr Sztum paid
60 Tyburska Aniela Sztum 6km Bieg paid
61 Bujnicka Magdalena Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk
62 Bujnicki Marcin Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
63 Kozłowska Anna Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
64 Kozłowska Angelika Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic walking Pasłęk paid
65 Rychłowski Andrzej Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
66 Soroka Teresa Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
67 Stankiewicz Adam Elbląg 6km Bieg paid
68 Tuńska Edyta Malbork 6km Bieg Lewa wolna... paid
69 Wójcik Piotr Gdynia 4km Nordic Walking Morsik Weteran paid
70 Przerwa Joanna Gdynia 4km Nordic Walking Team Przerwa paid
71 Przerwa Adrian Lublin 4km Nordic Walking Team Przerwa paid
72 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 4km Nordic Walking paid
73 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 6km Bieg
74 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 6km Bieg paid
75 Jaskot Jerzy Malbork 6km Bieg paid
76 Stolarów Agnieszka Malbork 6km Bieg Active Malbork/drużyna pierścienia
77 Buczyński Paweł Trąbki Małe 6km Bieg paid
78 Bładzikowski Rafał Tczew 6km Bieg paid
79 Prymak Anna Mątowy Małe 4km Nordic Walking paid
80 Waszkiewicz Marta EŁK 6km Bieg paid
81 WASZKIEWICZ Ariel EŁK 6km Bieg paid
82 Kopicka Eliza Gdańsk 6km Bieg
83 Toporek Paulina Przodkowo 4km Nordic Walking Gdynia
84 Markowski Szymon Tczew 6km Bieg Thales
85 Mogiłka Jacek Malbork 6km Bieg Oceloty Kruszyn Krajeński paid
86 Herzberg Przemysław Toruń 6km Bieg NB Team paid
87 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4km Nordic Walking paid
88 Masys Agnieszka Malbork 6km Bieg GRUPA MALBORK paid
89 Karabin Anetta Dzierzgoń 6km Bieg Dzierzgoń Team paid
90 Kleczewski Piotr WARSZAWA 6km Bieg UKS FILIPIDES TERSIN paid
91 Wunsch Sylwia Grudziądz 6km Bieg Klub Forresta paid
92 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram 6km Bieg
93 Molasy Dorota Malbork 6km Bieg Aktywnie z molkamj paid
94 Babński Sebastian Tczew 6km Bieg paid
95 Zawacki Daniel Tczew 6km Bieg paid
96 Kulik Tomasz Malbork 6km Bieg paid
97 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO 6km Bieg paid
98 iljin Mirosław Kwidzyn 6km Bieg Parkrun Grudziądz paid
99 Śledziewski Bogdan Gdańsk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
100 Tałuć Łukasz Elbląg 6km Bieg paid


Views: 9579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ