Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Klinkosz Jarosław Tczew 6km Bieg paid
2 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 4km Nordic Walking paid
3 Jarmal Tomasz Elbląg 6km Bieg paid
4 Boschke Magdalena Pelplin 6km Bieg paid
5 Janczynski Karol Dąbrówka 6km Bieg OŻW paid
6 Rozewicz Bogumila Sopot 4km Nordic Walking paid
7 Mazur Renata Wrocław 4km Nordic Walking paid
8 Serafin Dariusz Rokitki 6km Bieg paid
9 Serafin Dorota Rokitki 6km Bieg Biegający Tczew/ Sowiński Team paid
10 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 6km Bieg paid
11 Nietrzebka Robert Miłoradz 6km Bieg paid
12 Binkowska-Bójczuk Agnieszka Gdańsk 6km Bieg paid
13 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK 4km Nordic Walking paid
14 Gretkowski Jacek Kwidzyn 6km Bieg paid
15 Miszczuk Michał Nowy Dwór Gdański 6km Bieg paid
16 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański 6km Bieg paid
17 Pajdak Anita Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate paid
18 Pajdak Paweł Pajdak Sosnowiec 6km Bieg Zagłębiowski klub Oyama Karate paid
19 Cegielski Przemysław Elbląg 6km Bieg Klub Kibica START ELBLĄG paid
20 Dagow-Tusień Justyna Nowe Dobra 6km Bieg biegaj z Alfredem paid
21 Strzeszyński Wojciech Tczew 6km Bieg Biegający Tczew paid
22 Strzeszyńska Martyna Tczew 6km Bieg Biegający Tczew paid
23 Molasy Tomasz Malbork 6km Bieg Aktywnie z Molkami paid
24 Wróblewska Sylwia Braniewo 6km Bieg paid
25 Czarnowska Zuzanna Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl paid
26 Czarnowski Krzysztof Reda 6km Bieg Fabryka Dobrej Zabawy.pl paid
27 Nowakowski Wojciech Malbork 6km Bieg Grupa Malbork paid
28 Markowicz Paulina Malbork 6km Bieg paid
29 Bartnikowski Stanisław Elbląg 6km Bieg paid
30 Komasara Piotr Malbork 6km Bieg JRG Malbork paid
31 Przybyła Marta Janówka 6km Bieg paid
32 Danielewska Magdalena Stary Targ 6km Bieg Aktywnie z Molkami paid
33 Kossecki Michał Tczew 6km Bieg paid
34 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 6km Bieg PANACHE paid
35 REMISZEWSKI Maciej BARANOWO 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
36 remiszewski zbigniew mikołajki 6km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
37 KURPIEWSKA MONIKA KURPIEWSKA GDAŃSK 6km Bieg paid
38 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 6km Bieg paid
39 Łabaj Karol Łabaj Elbląg 6km Bieg Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg paid
40 Chwietkiewicz Marta Braniewo 6km Bieg paid
41 Chwietkiewicz Tomasz Braniewo 6km Bieg paid
42 Toporek Paulina Gdynia 4km Nordic Walking Elite Team paid
43 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 4km Nordic Walking paid
44 Lewandowski Roman Kwidzyn 4km Nordic Walking paid
45 Ścisłowska Aleksandra Parpary 6km Bieg paid
46 Ścisłowski Rafał Parpary 6km Bieg paid
47 Kilanowski Piotr Banino 6km Bieg paid
48 Panek- Kilanowska Natalia Banino 6km Bieg paid
49 Tyburski Igor Sztum 6km Bieg LKS Zantyr Sztum paid
50 Tyburska Aniela Sztum 6km Bieg paid
51 Bujnicka Magdalena Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
52 Bujnicki Marcin Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
53 Kozłowska Anna Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
54 Kozłowska Angelika Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic walking Pasłęk paid
55 Rychłowski Andrzej Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
56 Soroka Teresa Pasłęk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
57 Stankiewicz Adam Elbląg 6km Bieg paid
58 Tuńska Edyta Malbork 6km Bieg Lewa wolna... paid
59 Wójcik Piotr Gdynia 4km Nordic Walking Morsik Weteran paid
60 Przerwa Joanna Gdynia 4km Nordic Walking Team Przerwa paid
61 Przerwa Adrian Lublin 4km Nordic Walking Team Przerwa paid
62 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 4km Nordic Walking paid
63 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 6km Bieg paid
64 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 6km Bieg paid
65 Jaskot Jerzy Malbork 6km Bieg paid
66 Buczyński Paweł Trąbki Małe 6km Bieg paid
67 Bładzikowski Rafał Tczew 6km Bieg paid
68 Prymak Anna Mątowy Małe 4km Nordic Walking paid
69 Waszkiewicz Marta EŁK 6km Bieg paid
70 WASZKIEWICZ Ariel EŁK 6km Bieg paid
71 Mogiłka Jacek Malbork 6km Bieg Oceloty Kruszyn Krajeński paid
72 Herzberg Przemysław Toruń 6km Bieg NB Team paid
73 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 4km Nordic Walking paid
74 Masys Agnieszka Malbork 6km Bieg GRUPA MALBORK paid
75 Karabin Anetta Dzierzgoń 6km Bieg Dzierzgoń Team paid
76 Kleczewski Piotr WARSZAWA 6km Bieg UKS FILIPIDES TERSIN paid
77 Wunsch Sylwia Grudziądz 6km Bieg Klub Forresta paid
78 Molasy Dorota Malbork 6km Bieg Aktywnie z molkamj paid
79 Babński Sebastian Tczew 6km Bieg paid
80 Zawacki Daniel Tczew 6km Bieg paid
81 Kulik Tomasz Malbork 6km Bieg paid
82 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO 6km Bieg paid
83 iljin Mirosław Kwidzyn 6km Bieg Parkrun Grudziądz paid
84 Śledziewski Bogdan Gdańsk 4km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
85 Tałuć Łukasz Elbląg 6km Bieg paid
86 Lenzer Daniel Elbląg 6km Bieg paid
87 Antoniewicz Marcin Elbląg 6km Bieg Lotnicza Akademia Wojskowa Dęblin paid
88 Tatarowicz Wojciech Elbląg 6km Bieg JW4260 paid
89 Stańczak Karolina Malbork 4km Nordic Walking paid
90 Stańczak Monika Malbork 4km Nordic Walking paid
91 Dziedzic Rafał Kwidzyn 6km Bieg paid
92 Waśniewski Edward Pelplin 6km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
93 godlewski łukasz malbork 6km Bieg Godlewski Runners / Waniewski Coaching paid
94 Chudzik Jędrzej Sztum 6km Bieg Sztum Biega paid
95 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 6km Bieg OSP POGRODZIE paid
96 Gdula Dorota Elbląg 4km Nordic Walking paid
97 Barnaś Krzysztof Malbork 6km Bieg Grupa Malbork paid
98 Barnaś Agata Malbork 6km Bieg Grupa Malbork paid
99 Olkowski Jurek Świecie 6km Bieg The Runners Świecie paid
100 Litewska Joanna Juszkowo 4km Nordic Walking Team Deaf paid


Views: 13372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ