IV Cross - Mol
Bieg 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pełka Daniel Bytom Bieg 10 km OKKS Orzech paid
2 Bączewski Paweł Będzin Bieg 10 km W Pogoni za Duchem paid
3 Koryciorz Dorota Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
4 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 10 km paid
5 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 10 km paid
6 Sotor Dominik Bytom Bieg 10 km paid
7 KAFKA JOANNA BYTOM Bieg 10 km paid
8 Łaba Mirosław Bytom Bieg 10 km #KAMRATY paid
9 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy durs paid
10 Fysz Karolina Bytom Bieg 10 km paid
11 Zamojska Iwona Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
12 Nojek Wiesław ORNONTOWICE Bieg 10 km paid
13 Waniek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10 km GBR KajTaMeta
14 Gębski Andrzej Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
15 Bajcar Beata Chybie Bieg 10 km Kobiety na 5+ paid
16 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg 10 km ETISOFT RUNNING TEAM paid
17 Poźniak Radosław Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
18 Dziembała-Świrska Justyna Bytom Bieg 10 km Krupnioki i Żymloki paid
19 Świrski Andrzej Bytom Bieg 10 km Krupnioki i Żymloki paid
20 Sławiański Wojciech Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
21 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec paid
22 Jaroń Grzegorz Bytom Bieg 10 km paid
23 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg 10 km paid
24 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec paid
25 Ziora Krzysztof Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
26 Ziora Marek Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
27 Wieczorek Łukasz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
28 Gillner Klaudia Gliwice Bieg 10 km E-miasto paid
29 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
30 Danek Leszek Świętochłowice Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
31 Rola Sławomir Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
32 Stiller Ireneusz Zabrze Bieg 10 km Opel Active Team paid
33 Sieja Zbyszek Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
34 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg 10 km paid
35 Banek Krzysztof Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team paid
36 Filipiak Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
37 Snochowski Mirek Bytom Bieg 10 km Ekipa na Kijach paid
38 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
39 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
40 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
41 Konarski Michał Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
42 Słota Paweł Bytom Bieg 10 km Lecymy Durś paid
43 Matuc Dariusz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa
44 ŻUKOW IGOR Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
45 Żukow Jarosław Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
46 Szyszkowic Łukasz Bytom Bieg 10 km paid
47 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10 km paid
48 Sampolski Arkadiusz Bytom Bieg 10 km paid
49 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bieg 10 km KOBIETY NA 5+ paid
50 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
51 Zander Kamil Bytom Bieg 10 km paid
52 Szwed Anna Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
53 Czerwonko Jakub Bytom Bieg 10 km #myjużswojezrobili paid
54 Rabsztyn Katarzyna Londyn Bieg 10 km Polish Runner in UK paid
55 Krygier Sebastian Tworóg Bieg 10 km paid
56 Rabsztyn Andrzej Uxbridge Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
57 Mołdrzik Paweł Bytom Bieg 10 km paid
58 Klimowicz Grzegorz Klimowicz Tarnowskie Góry Bieg 10 km paid
59 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
60 Hodor Robert Bytom Bieg 10 km paid
61 Ochęduszko Zbigniew Bytom Bieg 10 km paid
62 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km paid
63 Mikołajec Paulina Żory Bieg 10 km paid
64 Rzeźniczek Klaudia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
65 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
66 Frej Sebastian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
67 Krakowiak Michał Bytom Bieg 10 km paid
68 Marcinkowska Julia Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
69 Dziadek Barbara Dziadek Bytom Bieg 10 km paid
70 Wróbel Paweł Chorzów Bieg 10 km paid
71 Matuć Aleksandra Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
72 Iskrzak Izabela Bytom Bieg 10 km paid
73 Michał Jeżewski Sosnowiec Bieg 10 km Wiking Team
74 Harwig Patryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
75 Haśnik Mariola Świerklaniec Bieg 10 km paid
76 Haśnik Dariusz świerklaniec Bieg 10 km paid
77 Wesoły Krzysztof Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
78 Wesoły Agnieszka Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
79 Rysz Robert Zabrze Bieg 10 km paid
80 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
81 Sikora Szymon Piekary śląskie Bieg 10 km paid
82 Sikora Karolina Piekary śląskie Bieg 10 km paid
83 Piekarz Krzysztof Zabrze Bieg 10 km Lecymy Durś
84 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska Bieg 10 km ADS Masna paid
85 Miśtalski Damian Bytom Bieg 10 km btm runners
86 Parszewska Aleksandra bytom Bieg 10 km btm runners
87 Niedziela Iwona Bytom Bieg 10 km Fat Mama’s Sport Club paid
88 Niedziela Marcin Bytom Bieg 10 km Fat Mama’s Sport Club paid
89 Berner Radek Bytom Bieg 10 km paid
90 Kowal Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
91 Ostrowska Izabela Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Kobiety Na 5+ paid
92 Marcela Marcin Bytom Bieg 10 km Fat Mama’s Sport Club paid
93 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10 km LOGTECH Team Radzionków / Fantastic 4 paid
94 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 10 km paid
95 ROMBERG Agnieszka BYTOM Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
96 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg 10 km paid
97 Hoła Paweł Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
98 Kandora Piotr Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
99 Nowak Mariusz Bytom Bieg 10 km paid
100 Grochowski Michał Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid


Views: 8216

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ