Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Dziedzic Grzegorz Grudziądz Start M
2 Szałkowski Sebastian Grudziądz Start L
3 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega M
4 Chyliński Waldemar Grudziądz Start SP 20' Ują Tandem L
5 Chyliński Wojciech Grudziądz Start M
6 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Start S
7 Kujawski Tomasz Grudziądz Start Morsy z Grudziądza L
8 drabiniak michał Grudziądz Start S
9 Zakrzewski Paweł Grudziądz Start JW 1109 L
10 Nowakowski Andrzej Prabuty Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L
11 Rybiński Bartosz Grudziądz Start M
12 Krajewska Anna Grudziądz Start M
13 Daniel Kacper Karpiny Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M
14 Hillar Jacek Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA XL
15 Żołnowska Monika Toruń Start M
16 Wilewski Dariusz GrudziądZ Start M
17 Czajka Artur Grudziądz Start L
18 Jodko Magda Grudziądz Start M
19 Jaskólski Leszek wąbrzeźno Start L
20 Kamiński Piotr Wąbrzeźno Start komobike scott M
21 Kwiatkowski Maciej Wałdowo Szlacheckie Start S
22 Gronek Janusz Grudziądz Start M
23 Kakowski Przemysław Grudziądz Start XXL
24 Tracka-Sobocińska Urszula Grudziądz Start Biegam bo lubię M
25 Roczeń Tomasz Zławieś Mała Start Morsy z zalesia XL
26 Jaszczerski piotr Grudziądz Start L
27 Gurzyńska Anna Grudziądz Start S
28 Jakóbczyk Martyna Warszawa Start XS
29 Zieliński Łukasz Grudziądz Start SYTY KABAN TEAM XL
30 Szrejter Izabela Toruń Start #BBKTS S
31 Florek Łukasz Grupa Start run team Florasy L
32 Klajbor Mariusz Jeżewo Start Terenowy Zawrót Glowy L
33 Albekier Karolina Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M
34 Kłaczyński Mariusz Grudziądz Start # Biegacze M
35 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Start L
36 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Kwidzyn Biega L
37 KALISZ MAGDALENA Białystok Start L
38 Smoczyński Rafał salno Start JW 1109 L
39 Chmura Ewa Grudziądz Start M
40 Chmura Tomasz Grudziądz Start XL
41 Sierakowski Maciej Grupa Start Run4fun M
42 Zieliński Tomasz Mokre Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ S
43 Szygowski Mariusz Grudziądz Start H2O TEAM L
44 Pawlak Magdalena Grudziądz Start Wtorkowy Trening S
45 Tomczuk Adrian Grudziądz Start M
46 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Start M
47 Szczepański Krzysztof GRUDZIĄDZ Start M
48 Barska-Mojek Beata Grupa Start MOJSONKI M
49 Mojek Radosław Grupa Start MOJSONKI XXL
50 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Start XL
51 Chyliński Łukasz Grudziądz Start XL
52 Czarkowska Marzena Grudziadz Start M
53 karwowska angelika grudziadz Start Akademia biegania L
54 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start XL
55 Nowak Jan Grudziądz Start M
56 Nakonieczny Łukasz Nakonieczny Grudziądz Start


Views: 7680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ