# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Mikołaj | WEJHEROWO | Polska | Start 5km | Miki | |
2 | Myk Natalia | Rumia | Polska | Start 5km | ||
3 | Prus Wojciech | Pierwoszyno | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
4 | Regliński Filip | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
5 | Meyer Anna | Lębork | Polska | Start 5km | ||
6 | Glogowska Maja | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
7 | Szladewski Konrad | Elbląg | Polska | Start 5km | ||
8 | Michałowska Gosia | Olsztyn | Polska | Start 5km | ||
9 | Idziaszek Agnieszka | Olsztyn | Polska | Start 5km | ||
10 | Konkol Beata | Bolszewo | Polska | Start 5km | Bolszewo | |
11 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | Start 5km | Bolszewo | |
12 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
13 | Korenkiewicz Klaudia | Pieniężno | Polska | Start 5km | ||
14 | Kurzynowska Klaudia | Reda | Polska | Start 5km | ||
15 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start 5km | JRG Malbork | |
16 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
17 | Barzowska Marzena Barzowska | Frank | Polska | Start 5km | ||
18 | Halman Dominika | Luzino | Polska | Start 5km | ||
19 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | Start 5km | Enzo Team Kołomański Rowery | |
20 | Smolińska Beata | Rakowiec | Polska | Start 5km | ||
21 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | Start 5km | BigYellowFoot Adventure team | |
22 | Buczek Monika | Gdańsk | Polska | Start 5km | ||
23 | Troka Sylwia | Żukowo | Polska | Start 5km | Żukowo | |
24 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start 5km | ||
25 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | |
26 | Modzelewska Patrycja Modzelewska | reda | Polska | Start 5km | ||
27 | Bemowska Anna | Gdynia | Polska | Start 5km | Kontener Formy | |
28 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Start 5km | Kaszebe Łebcz | |
29 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | Start 5km | Runeda | |
30 | Rumina Allan | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
31 | Toporek Paulina | Gdynia | Polska | Start 5km | Elite Team | |
32 | Zwatykanicz Ewa | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
33 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | Start 5km | Elite Team | |
34 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
35 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Start 5km | Runeda |
Views: 14694