start drużynowy
# Surname and name City Distance Club Nazwa drużyny Sum to pay
1 Chełmniacki Marcin Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
2 Chełmniacka Milena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
3 Schimmelpfennig Nikodem Strzebielino Osiedle start drużynowy Niki Niki
4 Tasior Piotr Bożepole Wielkie start drużynowy
5 Tasior Paweł Bożepole Wielkie start drużynowy
6 Jędrzejewska Kaja Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
7 Chmielewski Ireneusz Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
8 Jędrzejewska Emma Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
9 Chmielewska Estera Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
10 Chełminiacka Magdalena Bożepole Małe start drużynowy Milena Milena
11 Kondratko Martyna Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
12 Kondratko Michał Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
13 Kondratko Weronika Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
14 Kondratko Paweł Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
15 Kondratko Bogusława Bożepole Małe start drużynowy Bożepole Małe Bożepole Małe
16 Jędrzejewski Wojciech Bożepole Wielkie start drużynowy PERI TEAM PERI TEAM
17 Ptach Katarzyna Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
18 Ptach Dawid Strzebielino Osiedle start drużynowy Strzebielino Strzebielino
19 Konkol Jakub Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
20 Konkol Roman Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
21 Zyskowska Sara Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
22 Zysowski Leon Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
23 Zyskowska Sandra Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
24 Zyskowski Dariusz Bożepole Małe start drużynowy GANDI TEAM GANDI TEAM
25 Klass Maciej Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
26 Staniek Adrian Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
27 Staniek Katarzyna Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
28 Jasiński Jakub Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
29 Jasiński Mateusz Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
30 Jasińska Iwona Bożepole Małe start drużynowy Rzeczna 7 Team Rzeczna 7 Team
31 Maszota Janusz Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
32 Maszota Szymon Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
33 Maszota Marzena Strzebielino start drużynowy Trio-Masz Trio-Masz
34 Szumlańska Elena Luzino start drużynowy AZJA AZJA
35 Szumlańska Liliana Luzino start drużynowy AZJA AZJA
36 Szumlańska Patrycja Luzino start drużynowy AZJA AZJA
37 Szumlański Paweł Luzino start drużynowy AZJA AZJA
38 Klass Waldemar Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
39 Bertrand Elena Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
40 Bertrand Nadia Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
41 Bertrand Aleksandra Robakowo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
42 Bertrand Marcin Robakwo start drużynowy ELENADIA ELENADIA
43 Szumlańska Aleksandra Luzino start drużynowy AZJA Azja
44 Bertrand Ivo Luzino start drużynowy Melania Melania
45 Bertrand Melania Luzino start drużynowy Melania Melania
46 Kiedrowska Paula Luzino start drużynowy Melania Melania
47 Bertrand Sebastian Luzino start drużynowy Melania Melania
48 Wittke Małgorzata Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
49 Wittke Mariola Gdynia start drużynowy Wittke Wittke
50 Wejher Sławomir Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
51 Wejher Michał Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
52 Wejher Maria Puck start drużynowy Wejherki Wejherki
53 Kafel Wojciech Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
54 Pouch Martyna REda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
55 Paruszewska Agnieszka Reda start drużynowy Buła i spóła Buła i spóła
56 Gebhardt Agata Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
57 Gebhardt Radosław Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
58 Browarczyk Benon Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
59 Browarczyk Teresa Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
60 Maszota Przemysław Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
61 Maszota Izabela Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
62 Maszota Daniel Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
63 Maszota Brygida Rozłazino start drużynowy Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina Trzypokoleniowa Rodzina z Rozłazina
64 Sikora Mateusz Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
65 Mizyk-Sikora Katarzyna Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
66 Sikora Leszek Bożepole Wielkie start drużynowy Sikorki Sikorki
67 Konkel Filip Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
68 Strągowska Monika Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
69 Konkol Justyna Luzino start drużynowy Pszczółki Pszczółki
70 Miotke Sebastian Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
71 Sadaj Estera Wejherowo start drużynowy Fred team Fred team
72 SELONKA JACEK Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
73 SELONKA ILONA Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
74 Guth KACPER Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
75 Guth ARKADIUSZ Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
76 Guth Emila Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
77 GUTH STEFAN Domatówko start drużynowy NITRO NITRO
78 Walder Mateusz Reda start drużynowy Fred team Fred team
79 Dopke Renata Reda start drużynowy Fred team Fred team
80 Dopke Piotr Reda start drużynowy Fred team Fred team
81 Grubba Antonina Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
82 Grubba Marcin Bożepole Wielkie start drużynowy IGI TEAM IGI TEAM
83 Klass Honorata Kębłowo start drużynowy O'Klasski O'Klasski
84 Kilar Oliwia Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin
85 Kafel Krzysztof Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
86 Kafel Maria Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
87 Kafel Martyna Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
88 Kafel Tomasz Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
89 Kafel Agnieszka Luzino start drużynowy Kafelki Kafelki
90 Konkol Andrzej Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
91 Konkol Małgorzata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
92 Kamerke Ola Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
93 Kamerke Agata Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
94 Kamerke Justyna Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
95 Kamerke Łukasz Luzino start drużynowy Kamerki Kamerki
96 Kudelski Leon Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
97 Kudelski Piotr Łęczyce start drużynowy Kudelscy Kudelscy
98 KILAR Tomasz Koszalin start drużynowy Kilar Team Koszalin Kilar Team Koszalin


Views: 2659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ