# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skorupski Paweł | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
2 | Marchlewski Adrian | Chełmno | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | MLKS Nadwiślanin | |
3 | Obrzanowski Bartosz | Zmość | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | ||
4 | Wiśniewski Maciej | Warlubie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |
5 | Radziszewski Daniel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
6 | Zieliński Bartosz | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
7 | Różycki Marcel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
8 | Wróbel Szymon | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
9 | Sudoł Piotr | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
10 | Umlauf Kamil | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
11 | Bilkiewicz Karol | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
12 | Kołodzik Daniel | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
13 | Wójcik Hubert | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
14 | Konarski Tomasz | Drzycim | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Drzycim | |
15 | Szulta Wojciech | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
16 | Chmielewski Jakub | Bukowiec | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Bukowiec | |
17 | Górski Jakub | Warlubie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |
18 | Danielewicz Mikołaj | Warlubie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |
19 | Kluska Fabian | Warlubie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | PSP Warlubie | |
20 | Fierek Jan | Gródek | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Gródek | |
21 | Korcz Alan | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
22 | Mazuch Błażej | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
23 | Szwankowski Wiktor | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
24 | Kilichowski Kacper | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
25 | Grzywacz Maciej | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
26 | Konieczka Artur | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
27 | Gapiński Damian | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
28 | Nowakowski Alan | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
29 | Kośmider Jakub | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
30 | Żurawski Kacper | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
31 | Pawlik Michał | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
32 | Kwiatkowski Oliwer | Osie | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | SP Osie | |
33 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | KUKS Remus | |
34 | Starczewski Jan | Podwiesk | Polska | Kat. IV (chłopcy, rocznik 2007 i 2008) - 800 m | Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów w Chełmnie |
Views: 44883