Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
2 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
3 Naczk Hanna Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
4 Trzciński Kamil Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
5 Trzcińska Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
6 Hołubasz Filip Lębork wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
7 KILAR Oliwia Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Koszalin
8 KILAR Igor Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin
9 Krystian Marcel Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
10 Krystian Kornelia Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
11 Karwowski Piotrek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
12 Karwowski Tomek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
13 Modzelewski Robert Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
14 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
15 Modzelewski Jerzy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
16 Gałęziowski Przemysław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Gdańsk
17 Rudo Natalia Juszkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
18 Pietrzak Marika Kowale wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa w Kowalach
19 Pietrzak Rafał Kowale wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
20 Lewiński Hubert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
21 Turowski Marcin Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
22 Turowska Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
23 Stalmakov Ilia Kaliningrad wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
24 naczk Dorota pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
25 Zienkiewicz Liliana Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole pod Kasztanami
26 Żukwoski Feliks Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
27 Żukwoski Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 43
28 Miranowicz Agnieszka Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
29 Miranowicz Marcelina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
30 Miranowicz Milosz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
31 Wydarty Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
32 Wegnerowski Henryk Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole Leśny Domek
33 Brzozowska Hanna Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
34 Gojtowski Natan Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
35 Mieczkowska Natalia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
36 Mieczkowska Kornelia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
37 Szczepkowski Nikolas Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
38 Szczepkowski Natan Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
39 Zieliński Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
40 Suchorzebska Zofia Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
41 Michnicki Jonatan Toruń wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
42 Suryn Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
43 Karpiniak Pola Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
44 Karpiniak Antoni Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
45 Gill Aman Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
46 Bujarski Adam Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
47 KUŚ PATRYCJA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
48 KUŚ MATEUSZ GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
49 Doliniec Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
50 Buczyński Arkadiusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
51 Buczynska Joanna Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
52 Lademann Jan Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
53 Buczyński Damain Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 60 Gdańsk
54 Kozań Piotr Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Energia z
55 Eron Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
56 Jagodziński Tomasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
57 Jagodzińska Alicja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
58 Bronk Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
59 Bronk Piotr Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
60 Łukasik Antoni Łukasik Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
61 Rychter Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Rodzinka na 104
62 Rychter Maja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
63 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
64 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Aktywny #GPnS
65 Rokacz Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
66 Paliwoda Jan Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
67 Paliwoda Tymon Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
68 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
69 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
70 Błaszczuk Tomasz Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TomiBHP
71 Błaszczuk Maja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Tri Mama Team
72 Błaszczuk Julian Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
73 BISZCZANIK Maksymilian GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
74 BISZCZANIK MAGDALENA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
75 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
76 Hering Nina Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
77 Hering Lena Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
78 Hering Leon Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
79 Ogrodnik Marcel Pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
80 Siedlecka Zuzanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
81 Siedlecki Tomasz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
82 Siedlecki Adam Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
83 Sowiński Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
84 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman
85 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony
86 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
87 dombrzalski bartosz gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
88 Dardzińska Martyna Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
89 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk
90 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54
91 Petryczko Nina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
92 Petryczko Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
93 Stąporek Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
94 Tokarska Wiktoria Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
95 Tokarska Laura Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
96 Wenta Hania Wenta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
97 Wenta Tymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
98 Olszonowicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
99 Olszonowicz Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
100 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych


Views: 1647

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ