# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
2 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | ||
3 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Arys Mors | paid on-line |
4 | Ciećko Elżbieta | Dobre Miasto | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Są Wolniejsi | paid on-line |
5 | STETSURINA TATIANA | KALININGRAD | Rosja | START Mikołajkowa Dyszka | AMBERMAN | paid |
6 | Kulesza Małgorzata | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | paid on-line |
7 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
8 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | paid on-line |
9 | Trybulowska Katarzyna | Goldap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
10 | Borowa-Konwerska Agnieszka | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
11 | Janczewski Karol | Ostrołęka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | UKS ATLETA Ostrołęka | paid on-line |
12 | Sienkiewicz Sławomir | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | paid on-line |
13 | Sanko Alex | Minsk | Białoruś | START Mikołajkowa Dyszka | Amatar | paid |
14 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | LA OSiR Gołdap | paid on-line |
15 | Hajdukiewicz Agnieszka | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
16 | Kwakszys Grzegorz | Bartoszyce | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid on-line |
17 | Ligocki Maciej | Spychowski Piec | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Mazury Fitness | paid on-line |
18 | Visinskiene Jolita | Litwa, Marijampole | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Begimo klubas | paid on-line |
19 | Kuczkowski Ryszard | Kieźliny | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Andrzej Kuropatwa Team | paid on-line |
20 | Chełkowski Rafał | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Giżycko | paid on-line |
21 | Dołęga Beata | Pisz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
22 | Jurek Krystian | Węgorzewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | UKS Sokół Węgorzewo | |
23 | Auguścik Mariusz | Warszawa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
24 | Skoczek Michał | Otwock | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
25 | Poreda Tomasz | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | paid on-line |
26 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | paid on-line |
27 | Król Mateusz | Morąg | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
28 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
29 | Masiuk-Plona Małgorzata | łomża | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
30 | Pieńkowski Szymon | Ławki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | ||
31 | Borawski Mariusz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
32 | Nabiałek Piotr | Ostrołęka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | KS Arco ławy | paid on-line |
33 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | KS Arco ławy | paid on-line |
34 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | paid on-line |
35 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
36 | Kasperowicz-Pudlis Anna | Mikołajki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
37 | Pudlis Marcin | Mikołajki | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
38 | Śladewska Sylwia | Ostrów Mazowiecka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
39 | Kosowska Anna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
40 | Grabowska Ada | Ostrów Mazowiecka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
41 | Suchodolski Szymon | Augustów | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
42 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Wybiegamy To! | paid on-line |
43 | Baczewska Klaudia | Ostrołęka | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | paid on-line |
44 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegamy dla Zdrowia | paid on-line |
45 | KOSOWSKI JANUSZ | OLSZTYN | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | AKM OLSZTYN | paid on-line |
46 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegamy dla Zdrowia | paid on-line |
47 | Piliaiev Andrii | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | FITS Olecko | paid on-line |
48 | Havriushenko Ivan | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | FITS Olecko | paid on-line |
49 | Katana Tomasz | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | FITS Olecko | paid on-line |
50 | Olszewski Wojciech | Ostróda | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Są Wolniejsi | paid on-line |
51 | Rytwiński Lech | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | AKM OLSZTYN | |
52 | Rzodkiewicz Ewelina | Bemowo Piskie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
53 | Połubok Renata | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
54 | Dzirba Wiktoria | Srokowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | Drużyna ML | |
55 | Hałun Łukasz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
56 | Piotrowicz Monika Piotrowicz | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | BIEGAM BO LUBIĘ GIŻYCKO | paid on-line |
57 | Sysuła Janusz | Białystok | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | paid on-line | |
58 | KASIŃSKA DANUTA | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Giżycko | paid on-line |
59 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
60 | Jurczyk Joanna | Gronowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Egger runns | paid on-line |
61 | Krawczyk Katarzyna | Mrągowo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Mazury Runners | paid on-line |
62 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
63 | Budrys Raimondas | Marijampole | Litwa | START Mikołajkowa Dyszka | Begimo klubas | paid |
64 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Klub Morsów w Piszu | paid on-line |
65 | Butler Katarzyna | Zalesie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | OKLA Ostrołęka | |
66 | Wrona Łukasz | EŁK | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | OSPWL Bemowo Piskie | paid on-line |
67 | Żukowski Łukasz | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
68 | Obrębski Karol | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
69 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | paid on-line |
70 | Dagiel Jacek | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | PersonalTriathlon.pl | paid on-line |
71 | Wasilewska Małgorzata | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |
72 | Dzika Natalia | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
73 | DURMAJ MARCIN | GIŻYCKO | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
74 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Łowcy Przygód Gołdap | paid on-line |
75 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 16-18 lat | Olecko Biega | |
76 | Gierz Dorota | Olsztyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn | paid on-line |
77 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
78 | Szpunar Anna | Zajdy | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | paid on-line |
79 | Szpunar-Spychała Małgorzata | Zajdy | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | olecko Biega | paid on-line |
80 | Górska Joanna | Gnaty | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Biegam Bo Lubię Ostrołęka, Ars Longa Choir | paid on-line |
81 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Polska | START Mikołajkowa Dyszka 60-69 lat | BBL WYDMINY | paid |
82 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Białostockie Morsy | paid on-line |
83 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
84 | Suchecki Sylwek | Chudek | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง | paid on-line |
85 | Kopka Artur | Winnica | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Lider Winnica | paid on-line |
86 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
87 | Skorupka Anna | Nowe Iganie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | M3 Siedlce | paid on-line |
88 | Skorupka Leszek | Nowe Iganie | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | M3 Siedlce | paid on-line |
89 | HERBSZT PAULINA | WYDMINY | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | BBL Wydminy | paid |
90 | Dudek Krzysztof | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | HirołSromy | paid on-line |
91 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | HirołSromy | paid on-line |
92 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Lider Winnica | paid on-line |
93 | Jankowska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | paid on-line |
94 | Gryżewski Maciej | Ełk | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
95 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | paid on-line |
96 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | paid on-line |
97 | SOBOL EVGENIIA | Kaliningrad | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid | |
98 | Szczepańska Katarzyna Wiesława | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |
99 | Łucka Konrad | Warszawa | Polska | START Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | |
100 | BAJC Marzena | Lidzbark Warmiński | Polska | START Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński |
Views: 22436