I Bieg Włodzimierza Puchalskiego w Tykocinie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kondraciuk Piotr Białystok 8 KM Kondraciuk Team paid
2 Godlewski Andrzej Borawskie 8 KM Biegamy dla Zdrowia paid
3 Ziemblicki Mateusz Białystok 8 KM BPN-T paid
4 Użyński Bartłomiej Białystok 8 KM Białystok Biega Team paid
5 CZARTORYSKA Sylwia ŁOMŻA 8 KM Następny Krok paid
6 Zachowicz Adam Białystok 8 KM paid
7 Trypuć - Kupa Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK paid
8 Kononiuk Łukasz Białystok 8 KM Szybcy i Pomocni paid
9 Wlasow Wojciech Bialystok 8 KM DZIOBAK TEAM paid
10 Ciuchnicki Bartosz Łomża 8 KM 13 batalion lekkiej piechoty Łomża paid
11 Rydzewski Krzysztof Klepacze 8 KM paid
12 Pilichowski Wojciech Białystok 8 KM paid
13 Wrzesiński Zdzisław Białystok 8 KM Studio Styl Fryzjerstwo & Kosmetyka paid
14 Woźniewski Adam Woźniewski Dobrzyniewo Duże 8 KM paid
15 Kupa Bartosz Hajnówka 8 KM Klub Biegaczy JYSK paid
16 Ćwiklewska Barbara Kuźnica 8 KM paid
17 Krasowski Damian Białystok 8 KM paid
18 Jankowski Andrzej Białystok 8 KM KOTNIZ TEAM paid
19 Okłota Iza Bielsk Podlaski 8 KM Hook Team paid
20 Połuszejko Sylwia Białystok 8 KM Hook Team paid
21 Kibitlewska Emilia Suwalki 8 KM paid
22 HUK MARCIN Letniki 8 KM Hook Team paid
23 Kacperska Elżbieta Brzozowa 8 KM Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy paid
24 Niwińska Kinga Białystok 8 KM Hook Team paid
25 Kosciuczyk Krzysztof Augustów 8 KM paid
26 Głowacki Kamil Białystok 8 KM paid
27 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 8 KM paid
28 Trybuła Tomasz Łomża 8 KM paid
29 Liman Dorota Białystok 8 KM paid
30 Sowa Kamil Olecko 8 KM PFK Team Olecko paid
31 Tekin Robert Białystok 8 KM paid
32 Wilkowski Jarosław Białystok 8 KM paid
33 Ćwikowska Małgorzata Olecko 8 KM PFK Team Olecko paid
34 Ćwikowski Artur Olecko 8 KM PFK Team Olecko paid
35 BORAWSKA KATARZYNA MAŁY PŁOCK 8 KM paid
36 Kalinowski Wojciech Białystok 8 KM paid
37 Kalinowska Gabriela Białystok 8 KM paid
38 Puchalski Wojciech Białystok 8 KM paid
39 wożniak ireneusz czarna bialostocka 8 KM farmer paid
40 Grodzka Urszula Zambrów 8 KM 3T Białystok paid
41 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 8 KM paid
42 Fabiszewski Krzysztof Łomża 8 KM Biegamy dla zdrowia paid
43 Pasek Marta Tykocin 8 KM paid
44 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 8 KM Pędziwiatr Białystok paid
45 Pawełko Elżbieta Białystok 8 KM paid
46 Pawełko Barbara SUWAŁKI 8 KM paid
47 Kiszluk Dariusz Suchowola 8 KM paid
48 Gajewski Krzysztof Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście paid
49 KOPRAS CZAREK BIAŁYSTOK 8 KM AKTYWNIE W MIEŚCIE / KOPRAS RUN TEAM paid
50 Kucharczyk Agnieszka Kleosin 8 KM Aktywnie W Mieście paid
51 Dołęgowski Daniel Białystok 8 KM Aktywnie W Mieście paid
52 Wacewicz Rafał Białystok 8 KM paid
53 Worch Paweł Błonie 8 KM paid
54 Sowa Iwona Gołdap 8 KM paid
55 Łapiński Sylwester Białystok 8 KM paid
56 Pleskowicz Paweł Narew 8 KM paid
57 Kozioł Piotr Porosły 8 KM paid
58 Maksimowski Krzysztof Augustów 8 KM POW paid
59 Zaprzałka Michał Białystok 8 KM paid
60 Kossakowski Paweł Białystok 8 KM paid
61 Rutkowski Karol Sawino 8 KM paid
62 Sadowska Justyna Białystok 8 KM paid
63 Szorc Monika Białystok 8 KM paid
64 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka 8 KM Sokólska grupa biegowa paid
65 Falkowski Marek Białystok 8 KM paid
66 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 8 KM paid
67 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 8 KM Siostry Stanisławskie paid
68 Perner Piotr Rzędziany 8 KM paid
69 Stanisławska Ewelina Białystok 8 KM Siostry Stanisławskie paid
70 Czartoszewski Szymon Włosty Olszanka 8 KM paid
71 Szawluk Mateusz Wasilków 8 KM paid
72 Rakowicz Justyna Sierki 8 KM paid
73 jankowski Darek Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
74 Makałus Tomasz Białystok 8 KM Korona Nieruchomości paid
75 Hryszko Tomasz Białystok 8 KM paid
76 Rynkowska Agnieszka Białystok 8 KM Białystok Biega Team paid
77 Mróz Agata Białystok 8 KM Białystok Biega Team paid
78 Sulima Ewelina Białystok 8 KM paid
79 Tarasiuk Monika Rzepniki 8 KM paid
80 Czajkowski Paweł Białystok 8 KM paid
81 Sadowski Andrzej Białystok 8 KM 3T Białystok paid
82 Koziejko Stanisław Białystok 8 KM Biegam dla Justysi paid
83 Pogorzelski Kamil Białystok 8 KM paid
84 Teca Sebastian Siedlce 8 KM paid
85 Lenkiewicz Paweł Białystok 8 KM Białystok Biega Teamu paid
86 Grygorowicz Przemek Białystok 8 KM Białystok Biega Team paid
87 Syska Krystian Brańsk 8 KM Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team paid
88 Kitlas Krzysztof Białystok 8 KM Agroturystyka Malowane Wrota paid
89 Dzienisik Michał Grabówka 8 KM Białystok Biega Team paid
90 Kacprzyk Damian Tykocin 8 KM OSP TYKOCIN paid
91 Zawistowski Łukasz Białystok 8 KM paid
92 Zubrzycki Piotr Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
93 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 8 KM AnarchoRunners paid
94 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
95 Konecka Klaudia Białystok 8 KM paid
96 Zubrzycki Emil Tykocin 8 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego paid
97 Przeklasa Wojciech Kleosin 8 KM www.rowerempopodlasiu.pl paid
98 Szerszun Maciek Białystok 8 KM OLD PUNKS paid
99 Sokół Przemysław Białystok 8 KM paid
100 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 8 KM paid


Views: 3866

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ