Mały Bieg Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dorsz Jakub elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m sp nr 12 paid on-line
2 Augustyniak Aleks Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
3 Korba Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 16 Elbląg paid on-line
4 Korba Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 16 Elbląg paid on-line
5 Cybulski Szymon Malbork Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
6 Tomaszewska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 16 paid on-line
7 Stefanowicz Kacer Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 16
8 Szrama Piotr Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG paid on-line
9 RYBAK Michał ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 1 Elbląg paid on-line
10 Grycko Jakub ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 15 w Elblagu paid on-line
11 Buła Matylda Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
12 Żurawski Aleksander Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
13 Kamiński Błażej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM paid on-line
14 Żydanowicz Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
15 Borkowski Michał Olsztyn Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
16 Kwarciany Tomasz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 paid on-line
17 Kwarciana Maria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 paid on-line
18 Mrozowicz Wojciech Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła sportowa nr.3 paid on-line
19 Szulc Filip Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 paid on-line
20 Fiedorowicz Marysia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
21 Skowrońska Gabrysia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
22 Matlewski Wojciech Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m
23 Strąk Fabian Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
24 Olszewski Feliks Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 paid on-line
25 BRZOZOWSKA HANNA PRZEZMARK Start biegu dzieci 7-8 lat 200m
26 Kutnik Ignacy Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 18 Elbląg paid on-line
27 Pawelec Łucja Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 19 paid on-line
28 Gierwatowska Wiktoria Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 12 Elbląg paid on-line
29 Talaśka Maja Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
30 Marchlewski Hubert Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP12 paid on-line
31 Szcześniak Bartosz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
32 Bąk Maciej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
33 Myszk Dawid Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg paid on-line
34 Różalski Kamil Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP nr 15 Elbląg paid on-line
35 DOROSZKIEWICZ ALEKSANDRA ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
36 Mazurek Barbara Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Klub Sportowy HART paid on-line
37 Wojtas Nadia ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Klub Sportowy HART paid on-line
38 Frankiewicz Karolina Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 paid on-line
39 CIEPŁUCHA CHANEL Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu paid on-line
40 Masłowski Kacper Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 paid on-line
41 Masłowski Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 15 paid on-line
42 Daczkowski Bogumił Kadyny Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP Tolkmicko paid on-line
43 Magdziarz Antoni ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG paid on-line
44 Kierkla Liwia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid
45 Józefowicz Mikołaj Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG paid on-line
46 Majewska Marcelina Dzierzgoń Start biegu dzieci 7-8 lat 200m DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
47 Rudawska Martyna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 paid on-line
48 Markowicz Marcel Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP1 paid on-line
49 JAKSZEWICZ Oliwia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 19 Elblag paid on-line
50 Wrońska Natalia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
51 Nowakowska Natalia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 6 paid on-line
52 Jarmal Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
53 Wiśniewski Natan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
54 Kocięda Jan Malbork Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
55 Wasiak Amelia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 19 paid on-line
56 Sawicka Kinga Stare Pole Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
57 Jakubowska Weronika Nowiny Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 2 w Pasłęku paid on-line
58 Ogrodnik Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m ETT - Elbląg Triathlon Team paid on-line
59 Barańska Marika Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 paid on-line
60 Makulec Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 4 paid on-line
61 Ponieważ Aleksander Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 11 paid on-line
62 Żuk Maciej Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
63 Żuk Magdalena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
64 Wieczorek Szymon Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
65 Stefanowicz Jan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa Nr 21 paid on-line
66 Połajdowicz Antoni Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
67 Sawicki Mateusz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
68 Waga Borys Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid
69 Kluge Amelia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MOTYLA JOGA paid on-line
70 Bartnicka Kornelia Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp19 paid on-line
71 Laskowska Antonina Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 12 Elbląg paid
72 Pietryka Alan Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
73 Bartkowski Marcel ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg paid on-line
74 Wołk Piotr Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 25 Elbląg paid on-line
75 Lompert Miłosz Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
76 Częczek Hanna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
77 Jusiak Nadia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Zespół Państwowych Szkół Muzycznych paid on-line
78 Romaszko Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 12 paid on-line
79 Brodzik Bartosz Gronowo Elbląskie Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Gronowo elblaskie paid on-line
80 Daszkiewicz Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 25 Elbląg paid on-line
81 Warkus Zuzanna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Zespół Państwowych Szkół Muzycznych paid on-line
82 Rusin Franciszek Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła podstawowa nr 11 paid on-line
83 Jachimowicz Szymon Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
84 Błażejczyk Jakub elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP15 paid on-line
85 Jaśniewska Lena Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 16 Elbląg paid on-line
86 Kołecka Dominika Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg paid on-line
87 Gałecka Maria ELBLĄG Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line
88 Mazurkiewicz Julia Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 11 Elbląg
89 Lewicka Maja Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 19 Elblag paid on-line
90 Pietruczuk Aurora Elblag Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Zespół szkół muzycznych paid on-line
91 Bogdański Nikodem Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 21 paid on-line
92 STEPANIUK MICHAŁ Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 12 paid on-line
93 Pawlyta Franciszek Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 6 paid on-line
94 STRZELCZYK OLIVIA Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 15 Elbląg paid on-line
95 Bętlewski Tomasz Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m MMKS Concordia Elbląg paid on-line
96 Brodziak Igor Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SSP 3 ELBLĄG paid on-line
97 Kaczorek Anna Elbląg Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Szkoła Podstawowa nr 16 paid on-line
98 Gołębiewski Igor Wikrowo Start biegu dzieci 7-8 lat 200m SP 1 Elbląg paid on-line
99 Chmielecka Matylda Gronowo Elbląskie Start biegu dzieci 7-8 lat 200m Sp 21 Elbląg paid on-line
100 Godlewski Aleksander Janówek Start biegu dzieci 7-8 lat 200m paid on-line


Views: 7987

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ