# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SKWERES Zosia | PELPLIN | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | paid on-line |
2 | Hering Leon | Tczew | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
3 | Hering Nina | Tczew | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
4 | Hering Lena | Tczew | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
5 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni | paid on-line |
6 | Szumała Piotr | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 | paid on-line |
7 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
8 | Pawłowicz Lena Pawłowicz | Starogard Gdańśki | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
9 | Pawłowicz Eliza | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
10 | Beling Jakub | Kokoszkowy | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
11 | Grucza Dominika | Morzeszczyn | Polska | Bieg Treflika | Biegam z Tatą | paid on-line |
12 | Kuchta Florian | Okole | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
13 | Beling Lena | Studzienice | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole Kaliska | paid on-line |
14 | Borszewski Paweł | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
15 | Wójciak Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
16 | Śledź Marcel | Pelplin | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
17 | Łukasiak Oliwier | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
18 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Treflika | ZKiW Kulice | paid on-line |
19 | Gworek Agata | Borzechowo | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
20 | Gworek Nikodem | Borzechowo | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
21 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg Treflika | Znikające punkty | paid on-line |
22 | Trzciński Jakub | Tczew | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole Sióstr w Tczewie | paid on-line |
23 | Glaza Miłosz | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
24 | Legaszewska Lena | Skórcz | Polska | Bieg Treflika | Team MX Skórcz | paid on-line |
25 | Piechowski Julian | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | Mondraczek przedszkole nr 6 | paid on-line |
26 | Pielecka Zosia | Owidz | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
27 | Etmański Aleks | Kursztyn | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
28 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
29 | Doliński Bartłomiej | Żukowo | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
30 | Karczyński Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
31 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
32 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
33 | Kełpin Franciszek | Nowa Karczma | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
34 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | Miejskie Przedszkole Publiczne nr 4 "Tęczą Malowane" | paid on-line |
35 | Wodzikowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
36 | Wodzikowski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
37 | Zdanowicz Agata | Starogard Gdański | Polska | Bieg Treflika | paid on-line | |
38 | Kuc Igor | Owidz | Bieg Treflika | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | paid on-line | |
39 | Kruszyński Emil | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole Miłobądz | paid on-line |
40 | Kruszyński Tymon | M I Ł O B Ą D Z | Polska | Bieg Treflika | Przedszkole Miłobądz | paid on-line |
Views: 4029