# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 PROKOPOWICZ ROMUALD ELBLĄG 10 km paid BM
2 Pepliński Grzegorz Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
3 Gryglewski Kacper Miłoradz 10 km 40.00 PLN
4 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 10 km paid BM
5 Kozłowski Dariusz Malbork 10 km paid BM
6 Kosianowska Monika Malbork 10 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy 40.00 PLN
7 Wąsik Grzegorz Malbork 10 km paid BM
8 Wąsik Małgorzata Malbork 10 km Waniewski Coaching paid BM
9 Melka Krzysztof Gościszewo 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego paid BM
10 Wójcicki Rafał Elbląg 10 km paid BM
11 Rybczyński Andrzej Malbork 10 km paid BM
12 Krygowski Tomasz Tuchola 10 km paid BM
13 Kwidziński Cezary Pelplin 10 km paid BM
14 Tołkacz Wojciech Malbork 10 km Malbork Biega 40.00 PLN
15 Kruszyńska Barbara Tczew 10 km Biegający Tczew 40.00 PLN
16 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ 10 km Wtorkowy Trening paid BM
17 Żuchowski Grzegorz Grudziądz 10 km Delfin Run Grudziądz paid BM
18 Płosiński Karol Malbork 10 km paid BM
19 SZCZEPAŃSKI WOJCIECH MALBORK 10 km paid BM
20 Łucki Mirosław Grudziądz 10 km 40.00 PLN
21 Łucka Anna Grudziądz 10 km 40.00 PLN
22 Farysej Tomasz Nowa Wieś Malborska 10 km paid BM
23 Tur Marcin Malbork 10 km GRUPA MALBORK paid BM
24 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 10 km 40.00 PLN
25 Kordecki Robert Wielki Klincz 10 km Maratończyk Wielki Klincz 40.00 PLN
26 Grzelak Robert Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega paid BM
27 Klimczewski Mirosław Malbork 10 km 40.00 PLN
28 Wielińska Zofia Gdańsk 10 km Niezrzeszona paid BM
29 Wieliński Jacek Gdańsk 10 km GRUPA LOTOS paid BM
30 Kosecka Aleksandra Kwidzyn 10 km paid BM
31 Rumińska Katarzyna Malbork 10 km STREFA RUCHU multisport paid BM
32 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 10 km paid BM
33 Krakówka Kamil Malbork 10 km 40.00 PLN
34 Krakówka Grzegorz Malbork 10 km 40.00 PLN
35 Mystek Artur Malbork 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego 40.00 PLN
36 Potorski Zbigniew Malbork 10 km paid BM
37 MAŁKIŃSKI JÓZEF BYDGOSZCZ 10 km paid BM
38 Tomiczek Miroslav Elbląg 10 km paid BM
39 DĄBROWSKI GRZEGORZ KOSZALIN 10 km paid BM
40 Moczyński Leszek Bydgoszcz 10 km paid BM
41 Nadarzyński Bartosz Otulencjusz Sztum 10 km paid BM
42 KUDOSZ Maja Lidzbark Warmiński 10 km paid BM
43 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 10 km New Village Team #Świry 40.00 PLN
44 Molenda Tomasz Malbork 10 km Grupa Malbork paid BM
45 Nowakowski Wojciech Malbork 10 km Grupa Malbork 40.00 PLN
46 Urban Henryk Kwidzyn 10 km ROCK70RUNNER paid BM
47 Ciszkiewicz Natalia Malbork 10 km Niezrzeszona paid BM
48 Zieliński Michał Malbork 10 km paid BM
49 Jaskulski Kazimierz Grudziądz 10 km Grudziądz 40.00 PLN
50 Jaskulska Mirela Grudziądz 10 km Grudziądz 40.00 PLN
51 Jaskot Jerzy Malbork 10 km niezrzeszony paid BM
52 Bakalarz Łukasz Malbork 10 km 40.00 PLN
53 Lehle Łukasz Tragamin 10 km 40.00 PLN
54 Sawicka Urszula Dębina 10 km Nowy Staw Biega 40.00 PLN
55 Mierzejewski Dawid Malbork 10 km 40.00 PLN
56 Markowicz Paulina Malbork 10 km 40.00 PLN
57 Dębski Tomasz Kwidzyn 10 km 40.00 PLN
58 Bieńkowski Dawid Malbork 10 km First Malbork Team 40.00 PLN
59 Karlak Marlena Stare Pole 10 km 40.00 PLN
60 Dylert Arkadiusz Malbork 10 km Grupa Malbork 40.00 PLN
61 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 10 km paid BM
62 Chorzępa Kamila Malbork 10 km 40.00 PLN
63 Wąsik Krzysztof Malbork 10 km 40.00 PLN
64 Bakalarz Artur Malbork 10 km 40.00 PLN
65 Kumkowski Łukasz Malbork 10 km GRUPA MALBORK / 22BLT 40.00 PLN
66 Przybyła Marta Janówka 10 km 40.00 PLN
67 Dobrowolski Kamil Malbork 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego 40.00 PLN
68 Mroczkowski Tomasz Malbork 10 km GRUPA MALBORK 40.00 PLN
69 Kolodynski Tomasz Gościszewo 10 km 40.00 PLN
70 Dębicki Przemysław Malbork 10 km 40.00 PLN
71 Masys Agnieszka Malbork 10 km GRUPA MALBORK 40.00 PLN
72 godlewski łukasz malbork 10 km Godlewski Runners paid BM
73 Stolarów Agnieszka Malbork 10 km Drużyna pierścienia paid BM
74 Baranowski Piotr Nowa Wieś Malborska 10 km GODLEWSKI RUNNERS 40.00 PLN
75 Wądołowski Daniel Malbork 10 km 40.00 PLN
76 Wądołowski Przemysław Malbork 10 km I LO Malbork 40.00 PLN
77 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 10 km osk SzAŁ 40.00 PLN
78 Klin Anna Skórcz 10 km KS Sokół Zblewo paid BM
79 Wiktorski Łukasz Malbork 10 km paid BM
80 JANIK Roman KWIDZYN 10 km KWIDZYN BIEGA paid BM


Views: 1219

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ