# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szymkowiak Paweł Malbork 10 km GODLEWSKI RUNNERS/22 BLT paid BM
2 Barcikowski Krzysztof Malbork 10 km GRUPA MALBORK paid BM
3 Białkowski Krzysztof Rozajny 10 km Gmina Gardeja Biega paid BM
4 Giembicki Jan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum paid BM
5 Sadowska Aneta Sztum 10 km
6 tobolska grażyna Grudziądz 10 km Akademia Biegania Grudziądz paid BM
7 Nowicka Beata Nowa Wieś Malborska 10 km BluMarianTeam paid BM
8 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska 10 km BluMarianTeam paid BM
9 Formella Karol Grabowska Huta 10 km paid BM
10 Pawełczak Karolina Gdynia 10 km JAtrenuje paid BM
11 Kowalewski Michał Kowalewski Sztum 10 km paid BM
12 Skalski Adam Skalski Dąbrówka 10 km paid BM
13 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 10 km Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork paid BM
14 Gibas Przemysław Malbork 10 km paid BM
15 Groszkowski Marcin Malbork 10 km 22 blt paid BM
16 Rychłowski Andrzej Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid BM
17 Gdaniec Anna Starogard Gdański 10 km paid BM
18 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola 10 km paid BM
19 Partyka Robert Malbork 10 km Muzeum Zamkowe Malbork paid BM
20 Gałązka Krzysztof MALBORK 10 km paid BM
21 Łapiński Tomek Gdańsk 10 km paid BM
22 Matejuk Arkadiusz Malbork 10 km BEZTLENOWI MALBORK paid BM
23 Wierzbicki Jakub Malbork 10 km paid BM
24 Petka Lucyna Starogard Gdański 10 km SKL FILIPPIDES paid BM
25 Ziemba Karolina Malbork 10 km paid BM
26 JABŁONOWSKI WOJCIECH ELBLĄG 10 km TEAM KARAŚ ELBLĄG paid BM
27 Formella Sławomir Kościerzyna 10 km Formex paid BM
28 Błaszczykiewicz Łukasz Malbork 10 km SG paid BM
29 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY 10 km LKS Zantyr Sztum
30 Guz Szymon Tczew 10 km paid BM
31 Zawadzki Kazimierz Błotnia 10 km Kazik w biegu paid BM
32 Czarnecki Piotr Gdańsk 10 km paid BM
33 Suchomski Marcin Nowy Staw 10 km Nowy Staw Biega, Golden team paid BM
34 Zinka Maciej Łubiana 10 km paid BM
35 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA 10 km Biegiem ku marzeniom paid BM
36 Poros Maciej Pabianice 10 km Klima Team paid BM
37 Dudziak Mateusz Tczew 10 km Real-na Gwiazdeczka paid BM
38 Jaskot Piotr Gościszewo 10 km paid BM
39 Maj Darek Tczew 10 km Biegający Tczew paid BM
40 Budzińska Karolina Banino 10 km KUJAWSCY RUNNERS paid BM
41 Jobson Gary Lingfield 10 km paid BM
42 Naumczyk Tomasz Malbork 10 km Nyborg-Mawent paid BM
43 Dziwosz Paweł Malbork 10 km Beztlenowi Malbork/ Grupa Kolarska Malbork paid BM
44 Majer Grzegorz Malbork 10 km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO paid BM
45 CHĘTNIK Rafał SZTUM 10 km paid BM
46 Grabowski Damian Malbork 10 km paid BM
47 GUZ Robert Tczew 10 km 22.BLT paid BM
48 Jankowska Beata Stare Pole 10 km
49 Dęga Lidia Tralewo 10 km paid BM
50 Bławat Łukasz Nowy Staw 10 km Nowy Staw Biega paid BM
51 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN 10 km paid BM
52 Dembczyński Piotr Malbork 10 km paid BM
53 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 10 km Zabiegane Dwie paid BM
54 Dubiel Piotr Gniszewo 10 km
55 Sławecki Wojtek Malbork 10 km Active Malbork paid BM
56 Waśniewski Mateusz Malbork 10 km Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni paid BM
57 Dalke Jowita Gdańsk 10 km Zabiegane Dwie paid BM
58 Gitner Marcin Gdynia 10 km Piękni i Bestie paid BM
59 Czop Justyna Malbork 10 km paid BM
60 Czop Wiesław Malbork 10 km paid BM
61 Maj Izabela Tczew 10 km Biegajacy Tczew paid BM
62 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 10 km paid BM
63 Skowroński Andrzej Malbork 10 km paid BM
64 Hołub Tomasz Malbork 10 km Mrożonki Malbork paid BM
65 Włodarczyk Paulina Malbork 10 km Mrożonki Malbork paid BM
66 Simiński Mariusz Grudziądz 10 km Morsy z Grudziądza paid BM
67 Kulik Tomasz Malbork 10 km paid BM
68 Waśniewski Edward Pelplin 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid BM
69 Cieslik-Wolski Bartosz Łódź 10 km paid BM
70 Łoś Tadeusz Kwidzyn 10 km paid BM
71 Cebula Bogdan Sztum 10 km LKS Zantyr Sztum paid BM
72 Barnaś Krzysztof Malbork 10 km GRUPA MALBORK paid BM
73 Bielicki Wojciech Kwidzyn 10 km Lacroix Electronics Team paid BM
74 Nowicka Agnieszka Malbork 10 km
75 Szydłowski Cezary Stare Pole 10 km paid BM
76 Wojas Aneta GRUDZIADZ 10 km
77 GŁĄB ANDRZEJ Malbork 10 km Waniewski Coaching paid BM
78 Kopij Maciej Sztum 10 km KS VICTORIA SZTUM paid BM
79 Markowska Anna Grudziądz 10 km SP 8 paid BM
80 Matysiak Krzysztof Sękocin Stary 10 km
81 Sieniek Krzysztof Licze 10 km paid BM
82 DULSKI Tadeusz DULSKI Grudziądz 10 km SP 8 Grudziądz paid BM
83 Jarosińska Katarzyna Prabuty 10 km paid BM
84 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie 10 km ABiC Jabłonowo Pomorskie paid BM
85 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie 10 km ABiC Jabłonowo Pomorskie paid BM
86 JANIA JANUSZ Rotmanka 10 km paid BM
87 Kołtonowska Agnieszka Gniew 10 km tRUNsformacja Gniewu paid BM
88 Rumkowski Piotr Gdynia 10 km paid BM
89 Tobiańska Hanna Tczew 10 km Biegający Tczew paid BM
90 DWORSKI Sławomir TCZEW 10 km Biegający Tczew paid BM
91 Tobiański Tomasz Tczew 10 km Biegający Tczew paid BM
92 Niedźwiecki Marcin Malbork 10 km Wierny Polsce paid BM
93 Grzegorzewski Marcin Otłowiec 10 km paid BM
94 Ziobro Iga Grudziądz 10 km paid BM
95 Ostrowska Paulina Goryń 10 km paid BM
96 Żeżnik Czesław Przywidz 10 km niezrzeszony paid BM
97 Kołkowski Krzysztof Malbork 10 km Beztlenowi Malbork paid BM
98 Błaszczyk Błaszczyk Malbork 10 km
99 Dywelski Mirosław Tczew 10 km Biegający Tczew paid BM
100 Bartosz Grzegorz Bartosz Malbork 10 km paid BM


Views: 9218

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ