Bieg Mikołajów
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rypiński Łukasz Mańkowo Bieg Główny - 3km free participation
2 Kopeć Katarzyna Ciechanów Bieg Główny - 3km free participation
3 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg Główny - 3km free participation
4 Przybył Anna Przybył Wilkowiecko Marsz Nordic Walking - 3km free participation
5 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Marsz Nordic Walking - 3km free participation
6 Żochowski Błażej Lisewo Bieg Główny - 3km free participation
7 Milczarek Agnieszka Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km free participation
8 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Marsz Nordic Walking - 3km free participation
9 NAWROZIDIS EDYTA NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bieg Główny - 3km free participation
10 Ptaszek Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km free participation
11 Nowicka Monika Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km free participation
12 Car-Dul Marzena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km free participation
13 Górnaś Tomasz Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km free participation
14 Górnaś Zofia Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km free participation
15 Kozłowski Hubert Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
16 Bednarska Aleksandra Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
17 Olszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Bieg Główny - 3km free participation
18 Suchenek Arkadiusz Kroczewo Bieg Główny - 3km free participation
19 Zietarski Radosław Plonsk Bieg Główny - 3km free participation
20 Gdańska Aneta Kowal Bieg Główny - 3km free participation
21 Degner Damian Płock Bieg Główny - 3km Active Ruuners Płock free participation
22 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg Główny - 3km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO free participation
23 Bugajewska Anna Płońsk Bieg Główny - 3km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO free participation
24 Kujawa Kamil Nowe Wrońska 14 Bieg Główny - 3km Motointegrator Runing Team free participation
25 Skierski Mikołaj Strubiny Bieg Główny - 3km free participation
26 Skierski Mateusz Strubiny Bieg Główny - 3km free participation
27 Skierska Aneta Strubiny Bieg Główny - 3km free participation
28 Niemirska Klaudia Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
29 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg Główny - 3km free participation
30 Czarnecka Magdalena Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km free participation
31 Lipińska Bożenna Baboszewo Marsz Nordic Walking - 3km NW CZŁAPSKI TEAM free participation
32 Ksybek Natalia Dzierzążnia Bieg Główny - 3km free participation
33 Ksybek Karolina Dzierzążnia Bieg Główny - 3km free participation
34 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km Koci Pazur free participation
35 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km free participation
36 Zabłocki Karol Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km NW CZŁAPSKI TEAM free participation
37 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
38 stanecka zuzia skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km free participation
39 stanecki maciej skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km free participation
40 stanecka małgorzata skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km free participation
41 Rejmentowska Sylwia Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km free participation
42 Wasilewski Sławomir Warszawa Marsz Nordic Walking - 3km PASJA Nordic Walking free participation
43 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz Nordic Walking - 3km free participation
44 Kuc Karolina Płońsk Bieg Główny - 3km Szkoła podstawowa nr 4 free participation
45 Kuc Nadia Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
46 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
47 Piórkowska Justyna Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
48 Ciepliński Rafał Załuski Marsz Nordic Walking - 3km free participation
49 Bombała Martyna Płońsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci free participation
50 Kowalska Magdalena Przemkowo Bieg Główny - 3km free participation
51 Suchodolski Wiesław Ciechanów Marsz Nordic Walking - 3km Team NW Ciechanów free participation
52 Pajęcki Adam Pajęcki KOWAL Marsz Nordic Walking - 3km Parakulos Kowal free participation
53 Pawelska Malgorzata Płońsk Marsz Nordic Walking - 3km free participation
54 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
55 Ciosek Izabela Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
56 Banach Monika Bolęcin Marsz Nordic Walking - 3km free participation
57 Karpińska Agnieszka Sochocin Marsz Nordic Walking - 3km free participation
58 Liszewski Piotr Plonsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci free participation
59 Lewicki Adrian Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
60 Augustyńska Monika Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
61 Borzewski Tymoteusz Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
62 Piechna Karolina Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
63 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg Główny - 3km Naprzód Młociny free participation
64 Kamińska Paulina Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
65 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
66 Rajczak Anna Nowe Radzikowo Marsz Nordic Walking - 3km free participation
67 Rajczak Damian Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
68 Kamiński Patryk Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
69 Jakubiak Michał Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
70 Bartkowska Zuzanna Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
71 Buks Damian Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
72 Szostak Iwona Strzembowo Bieg Główny - 3km free participation
73 Buks Jolanta Nowe Radzikowo Bieg Główny - 3km SP Nowe Radzikowo free participation
74 Grzybowska Julita Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
75 Pałka Mateusz Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
76 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking - 3km Biegam W Sfetsze free participation
77 MIĄCZYŃSKI MICHAŁ PŁOŃSK Bieg Główny - 3km SP3 PŁOŃSK free participation
78 MIĄCZYŃSKA MARYSIA PŁOŃSK Bieg Główny - 3km SP3 KLASA SPORTOWA W PŁOŃSKU free participation
79 Białołęcka Lena Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
80 Jasińska Ewa Płońsk Bieg Główny - 3km free participation
81 Matosek Barbara Plonsk Bieg Główny - 3km free participation
82 Janczarek Kamil Zakroczym Bieg Główny - 3km Stowarzyszenie Pamięć i Sport free participation
83 stanecki marcin skierniewice Marsz Nordic Walking - 3km reebok run crew skierniewice free participation
84 Bombała Michał Płońsk Bieg Główny - 3km Płońscy Patrioci free participation


Views: 654

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ