2-4-8 Triathlon Frombork
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
2 Morski Pułk Strzelców
1 Michalski Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA 2 Morski Pułk Strzelców paid BM
Apator Metrix S.A.
2 Ormianin Marcin Tczew TRIATHLONOWA CZWÓRKA Apator Metrix S.A. paid BM
DZIERZGOŃ TEAM
3 Żemojdzin Michał Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM paid BM
4 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń TRIATHLONOWA DWÓJKA DZIERZGOŃ TEAM paid BM
Dream Tri Team
5 Sienkiewicz Patryk Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA Dream Tri Team paid BM
ETT Elbląg Triathlon Team
6 Wojtowicz Jarosław Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Elbląg Triathlon Team paid BM
ETT Triathlon Team
7 Wewiórski Paweł Elbląg TRIATHLONOWA CZWÓRKA ETT Triathlon Team paid BM
Endure team
8 Rusak Michal Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Endure team paid BM
FitnessFitback
9 Hechliński Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
10 Stasiak Katarzyna Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
11 Stasiak Jarek Kolbudy TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
12 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
13 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
14 Witkowska Katarzyna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA FitnessFitback paid BM
Frauenburg Gangsters
15 Pior Radosław Kalisz TRIATHLONOWA DWÓJKA Frauenburg Gangsters paid BM
Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork
16 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK TRIATHLONOWA CZWÓRKA Grupa kolarska Malbork/Beztlenowi Malbork paid BM
Hasten Triathlon Team
17 Paśko Franek Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA Hasten Triathlon Team paid BM
IM Inspiration
18 Ambroziak Lesław Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA IM Inspiration paid BM
JCH Team
19 Witkowski Piotr Kętrzyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA JCH Team paid BM
KLIF Team
20 Włodarczyk Weronika Rozewie TRIATHLONOWA DWÓJKA KLIF Team paid BM
Lili Team
21 Drespa Patryk GDYNIA TRIATHLONOWA DWÓJKA Lili Team paid BM
Lotos Running Team
22 Bogdański Łukasz Gdynia TRIATHLONOWA CZWÓRKA Lotos Running Team paid BM
Najmowicz Triathlon
23 Dola Kamil Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Najmowicz Triathlon paid BM
NeON Team
24 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa TRIATHLONOWA ÓSEMKA NeON Team paid BM
OSP POGRODZIE
25 Ślęzak Adam Elbląg TRIATHLONOWA DWÓJKA OSP POGRODZIE 159.00 PLN
Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku
26 Grajczak Dagmara Słupsk TRIATHLONOWA DWÓJKA Parafia Ewangelicko - Augsburska w Słupsku paid BM
Polarny Klub Sportowy Hornsund
27 Perchaluk - Mandat Joanna Jastrzębie - Zdrój TRIATHLONOWA CZWÓRKA Polarny Klub Sportowy Hornsund paid BM
Przebiegli Unisław i Okolice
28 Brzozowska Iwona Unisław TRIATHLONOWA DWÓJKA Przebiegli Unisław i Okolice 159.00 PLN
Pszczółkowski Team
29 Wasiak Miłosława Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team paid BM
30 Krzykwa Maciej Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA Pszczółkowski Team paid BM
RCI Bydgoszcz
31 Lewandowski Tomasz Bydgoszcz TRIATHLONOWA CZWÓRKA RCI Bydgoszcz paid BM
ROWEROWY TEAM ZASPA
32 Chodkowski Paweł Gdansk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
ROWEROWY TEAM ZASPA
33 Szymańska Anna Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
34 Żelaskowski Filip Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
35 ŻELASKOWSKA KATARZYNA Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA ROWEROWY TEAM ZASPA paid BM
Sam Dla Siebie
36 Wirkowski Maciej Rumia TRIATHLONOWA DWÓJKA Sam Dla Siebie paid BM
SobczakTeam
37 Konkel Aneta Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA SobczakTeam paid BM
T-Mobile Sport Team
38 Fryczke Maciej Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA T-Mobile Sport Team paid BM
TRI LYNX
39 Kubińśki Artur Ożarów Mazowiecki TRIATHLONOWA ÓSEMKA TRI LYNX 289.00 PLN
TRIMAMA TEAM
40 Szczodrowska Wioletta Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM paid BM
41 Wodynska Stosik Natalia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM 219.00 PLN
42 Szypszak Barbara Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
43 Nowak Michał Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM paid BM
44 Lewańczyk-Nowak Małgosia Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM paid BM
45 Antonowicz Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM paid BM
46 Skórzyński Dariusz Gdańsk TRIATHLONOWA CZWÓRKA TRIMAMA TEAM paid BM
47 Skórzyńska Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
48 Bork Dorota Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
49 Fryczke Ewa Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
50 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK TRIATHLONOWA DWÓJKA TRIMAMA TEAM paid BM
TriMama Team
51 Błaszczuk Maja Gdynia TRIATHLONOWA DWÓJKA TriMama Team paid BM
Triathlon Trójmiasto
52 Derewecki Jarek Skrzeszewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA Triathlon Trójmiasto paid BM
Trigger Triathlon
53 Gierasimiuk Grzegorz Warszawa TRIATHLONOWA DWÓJKA Trigger Triathlon paid BM
Wormditt
54 Kowieszko Tomasz Orneta TRIATHLONOWA ÓSEMKA Wormditt paid BM
Yuvata TEAM
55 Kasprzyk Magdalena Kraków TRIATHLONOWA CZWÓRKA Yuvata TEAM paid BM
_BRAK NAZWY_
56 Krajnik Oskar Pelplin TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
57 Idziak Michał Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
58 Wołoszko Wiktor Szczytno TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
59 Szewczuwianiec Marek Białystok TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid BM
60 JASZCZUK Jarosław Braniewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
61 Wydarty Agnieszka Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
62 Dziedzic Joanna Tczew TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
63 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid BM
64 Sobieszczuk Karol Pieniężno TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
65 Wojciechowski Piotr Olsztyn TRIATHLONOWA CZWÓRKA paid BM
66 Romanowski Leopold Grzegorz Kowale TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
67 Ługiewicz Przemysław Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid BM
68 Kopicka Eliza Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
69 Zawistowska Wioletta Sulmin TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
70 Pulkowki Leszek Milejewo TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
71 Witkowska Agnieszka Ketrzyn TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
72 Wojciechowski Zbigniew Olsztyn TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
73 Kochański Tadeusz Frombork TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
74 Barcikowska Wioletta Elblag TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
75 Malanowski Dawid Pruszcz Gdański TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
76 Szabłowska-Oganowska Agata Gdansk TRIATHLONOWA DWÓJKA 159.00 PLN
77 Lisius Tomasz Gdańsk TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid
78 jarocki jacek braniewo TRIATHLONOWA CZWÓRKA 219.00 PLN
79 Michałek-Grzywna Renata Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
80 Werner Janusz Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
81 Uciechowski Sławomir Malbork TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid BM
82 Kałapus Krzysztof Radwanice TRIATHLONOWA DWÓJKA paid BM
83 Czechowski Maciej Gdynia TRIATHLONOWA ÓSEMKA 289.00 PLN
84 Karczewski Sławomir Działdowo TRIATHLONOWA ÓSEMKA paid BM
85 Tywoński Marcin Gdańsk TRIATHLONOWA DWÓJKA paid
ksiazek triathlon team
86 książek andrzej filice40a TRIATHLONOWA ÓSEMKA ksiazek triathlon team paid BM


Views: 9758

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ