Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sitko Sylwia Kundzicze Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
2 Błahuszewski Mateusz Trzcianka Szkoły podstawowe 1200m Zespół Szkół w Sokółce free participation
3 Konik Dominika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m free participation
4 Waszczeniuk Paweł Bogusze Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
5 Paszko Damian Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
6 Hałasik Michał Białystok Szkoły podstawowe 1200m Dom Powrotu free participation
7 Leszewicz Paweł Białystok Szkoły podstawowe 1200m Dom Powrotu free participation
8 Raczkowska Monika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
9 Szomko Anna Szomko Stara Kamionka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
10 Moćko Arkadiusz Nowowola Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
11 Waszczeniuk Martyna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
12 Deputat Izabela Lebiedzin Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
13 Serbin Angelika Planteczka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
14 Bandzińska Gabrysia Lipina Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
15 Kiszuk Wiktoria Wierzchlesie Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
16 Raszkiewicz Aleksandra Sokółka OPEN 2 x 1918m free participation
17 Piotrowski Rafał Choroszcz OPEN 2 x 1918m Nadaktywni / Spartanie Dzieciom free participation
18 Wojciel Julia Sokólka Szkoły ponadpodstawowe 1918m ZS Sokółka free participation
19 Miękiszewski Marcin Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
20 Patrzykąt Patryk Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
21 Zawadzki Dawid Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
22 Król Anna Kleosin OPEN 2 x 1918m free participation
23 Cholewska Klaudia Straż Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
24 Hońko Łukasz Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
25 Żdanuk Paweł Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
26 Mancewicz Maja Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
27 Oświecińska Monika Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
28 Bochenko Oliwa Sokółka Szkoły podstawowe 1200m SP 2 Sokółka free participation
29 Słoma Gabriela Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
30 Wróblewska Patrycja Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
31 Greś Emilia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
32 Łapicz Agata Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
33 Magrel Łukasz Poganica Szkoły ponadpodstawowe 1918m free participation
34 Stocka Julia Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
35 Panasiuk Zuzanna Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Liceum Ogólnokształcące nr 1 imienia Mikołaja Kopernika free participation
36 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka OPEN 2 x 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
37 Sawoń Dominika Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
38 Gregorczyk Bartosz Sokółka OPEN 2 x 1918m free participation
39 Nowicki Adam Białystok OPEN 2 x 1918m Biegostok free participation
40 Zubrzycka Kinga Sokółka Szkoły ponadpodstawowe 1918m Zespół Szkół w Sokółce free participation
41 Kuklicz Tomasz Sokółka OPEN 2 x 1918m free participation
42 Kuklicz Anna Sokółka OPEN 2 x 1918m ZSR Sokółka/Sokólska Grupa Biegowa free participation
43 Pogorzelski Kamil Białystok OPEN 2 x 1918m free participation
44 Lewicka Lena Dabrowa Bialostocka Szkoły podstawowe 1200m free participation
45 Lewicka Magdalenka Ostrowie OPEN 2 x 1918m free participation
46 Iwanow Alex Bialystok OPEN 2 x 1918m BBT free participation
47 Iwanowa Helena Bialystok OPEN 2 x 1918m BBT free participation
48 Zawistowski Łukasz Białystok OPEN 2 x 1918m Łuki free participation
49 Zajko Dominika Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
50 Sidor Wiktoria Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
51 Wasilewska Martyna Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
52 Sutuła Wiktoria Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
53 Jakubowska Kalina Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
54 Obuchowicz Daria Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
55 Budnik Aleksandra Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
56 Stefanowska Luiza Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
57 Oswiecińska Agnieszka Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
58 Łazuk Gabriela Dąbrowa Białostocka Szkoły podstawowe 1200m Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej free participation
59 Baranowska Beata Sokółka OPEN 2 x 1918m Sokólska Grupa Biegowa free participation
60 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK OPEN 2 x 1918m free participation
61 Grabowicz Mirosław Sokółka OPEN 2 x 1918m Sokólska Grupa Biegowa free participation
62 Żukowski Michał Sokółka OPEN 2 x 1918m free participation
63 Sienkiewicz Justyna Sokółka OPEN 2 x 1918m Sokólska grupa biegowa free participation
64 Lisowski Marek Bilminy Szkoły ponadpodstawowe 1918m free participation
65 Galej Bożena Sokółka OPEN 2 x 1918m free participation


Views: 596

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ