# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kujawska Małgorzata Gniew 5km Bieg - I etap tRUNsformacja Gniewu 30.00 PLN
2 Grzonka Kamila Bytonia 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo 120.00 PLN
3 wiśniewski maciej malbork 5km Nordic Walking - I Etap grupa malbork 30.00 PLN
4 Biegalski Wojciech Mistów 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
5 Piskorska Emilia Stare Pole 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
6 Bochon Agata Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS 120.00 PLN
7 Kołtonowski Marcin Gniew 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
8 Kołtonowska Agnieszka Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew 30.00 PLN
9 Oliński Marcin Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork 120.00 PLN
10 Oliński Wojciech Malbork 5km Bieg - 4 etapy Active Malbork 120.00 PLN
11 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid
12 Rodacka Iwona Malbork 5km Nordic Walking - I Etap 30.00 PLN
13 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg - I etap Grupa Malbork 30.00 PLN
14 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 120.00 PLN
15 Morglin-Żuralska Beata Rywałd 5km Nordic Walking - I Etap paid
16 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap paid
17 Nowakowski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy 120.00 PLN
18 Rudnik Jerzy Chojnice 5km Bieg - I etap Florian Chojnice 30.00 PLN
19 Kopczyk Bożena Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy 120.00 PLN
20 Krzemieniewski Kamil Poznań 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
21 Godzińska Dorota Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg paid
22 Godziński Paweł Milejewo 5km Nordic Walking - 4 etapy Bażant NW Elbląg paid
23 Filipiak Beata Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Jet System Active Team paid
24 KOZŁOWSKA ANNA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy paid
25 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg - 4 etapy paid
26 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5km Bieg - 4 etapy Team JK84 120.00 PLN
27 Wądołowska Alicja Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" paid
28 Wądołowski Sławomir Braniewo 5km Bieg - 4 etapy Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" paid
29 Skorek arkadiusz Kończewice 5km Bieg - 4 etapy MiłoRUN 120.00 PLN
30 Mazur Renata Wrocław 5km Nordic Walking - 4 etapy 120.00 PLN
31 Żurawski Mariusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo paid
32 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent paid
33 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg - 4 etapy Nyborg-Mawent paid
34 Gachewicz Milena Szembruk 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
35 Ścisłowski Andrzej Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew 30.00 PLN
36 Kulczycki Jan GDAŃSK 5km Nordic Walking - 4 etapy paid
37 Bieńkowski Dawid Malbork 5km Bieg - 4 etapy First Malbork Team 120.00 PLN
38 Zientkiewicz Witold Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team 120.00 PLN
39 Zientkiewicz Aga Banino 5km Nordic Walking - 4 etapy Elite Team 120.00 PLN
40 Urban Henryk Kwidzyn 5km Bieg - I etap ROCK70RUNNER 30.00 PLN
41 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - 4 etapy Nordic Walking Pasłęk paid
42 Eliasz Dawid Hel 5km Nordic Walking - 4 etapy 120.00 PLN
43 Mazuchowska Katarzyna Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK paid
44 Halik Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap 30.00 PLN
45 Witkowska Kamila Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK paid
46 Jankowicz Artur Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK paid
47 Lewandowski Roman Kwidzyn 5km Nordic Walking - I Etap 30.00 PLN
48 Kordunowski Tomasz Jeleń 5km Bieg - 4 etapy OSP JELEŃ paid
49 Nitka Monika Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap paid
50 Hoffmann Daniel Zblewo 5km Bieg - 4 etapy KS Sokół Zblewo paid
51 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg - 4 etapy paid
52 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy Step by Step Trójmiasto 120.00 PLN
53 Pękalska Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy paid
54 Jakubowska Izabela Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK paid
55 Jakubowski Leszek Szembruk 5km Bieg - I etap RUN SZEMBRUK paid
56 Drywa Aneta Lublewo 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba paid
57 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5km Bieg - I etap drużyna szpiku 30.00 PLN
58 Adamkowska Anna Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba paid
59 Adamkowski Jerzy Starogard Gdański 5km Nordic Walking - I Etap Malinowa Mamba paid
60 Ołowski Kamil Dzierzgoń 5km Bieg - 4 etapy DKS Powiśle/Dzierzgoń Team paid
61 Pepliński Marek Elbląg 5km Bieg - 4 etapy Biegacze Wolności paid
62 Weredycka Monika Elbląg 5km Bieg - 4 etapy paid
63 Szklarska Alicja Elbląg 5km Bieg - 4 etapy paid
64 Szklarski Andrzej Elbląg 5km Bieg - 4 etapy paid
65 Pawłowska Julia Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
66 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo 5km Bieg - I etap ETT Elbląg Triathlon Team 30.00 PLN
67 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking - 4 etapy paid
68 Kowalski Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team/#Świry 30.00 PLN
69 Kowalska Marta Malbork 5km Bieg - I etap AbsolutlyFuckin/#Swiry 30.00 PLN
70 Szpilman Katarzyna Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap Elita Team 30.00 PLN
71 Popowicz Marzena Malbork 5km Nordic Walking - I Etap 30.00 PLN
72 Reseman Sylwia Żukowo 5km Bieg - I etap Face Nordic Walking Team 30.00 PLN
73 RYKAŁA Rafał Malbork 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
74 Rychcik Iza Frombork 5km Bieg - I etap OSP FROMBORK 30.00 PLN
75 GUZ Robert Tczew 5km Bieg - I etap paid
76 Szymkowiak Paweł Malbork 5km Bieg - I etap 22 BLT/Godlewski Runners 30.00 PLN
77 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK 5km Bieg - 4 etapy KIJOWY FOLK paid
78 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK 5km Nordic Walking - I Etap paid
79 Warachewicz Anna MALBORK 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
80 Wądołowski Daniel Malbork 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
81 Wądołowski Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap I LO Malbork 30.00 PLN
82 Adamowski Andrzej Elbląg 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
83 Gryglewski Kacper Miłoradz 5km Bieg - 4 etapy 120.00 PLN
84 Stoj Natalia Malbork 5km Bieg - I etap paid
85 Uciechowski Sławomir Malbork 5km Bieg - 4 etapy paid
86 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5km Nordic Walking - 4 etapy paid
87 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg - 4 etapy paid
88 Szpilman Kasia Gdynia 5km Nordic Walking - 4 etapy 120.00 PLN
89 Jarczewska Renata Goleniów 5km Bieg - I etap paid
90 Mroczkowska Joanna Kwidzyn 5km Bieg - I etap 30.00 PLN
91 Przybyła Marta Janówka 5km Bieg - 4 etapy 120.00 PLN
92 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg - 4 etapy BBKTS 120.00 PLN
93 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z 5km Bieg - 4 etapy 120.00 PLN
94 Borzyszkowska Jolanta Puck 5km Nordic Walking - 4 etapy BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
95 Zych Dawid Elbląg 5km Bieg - I etap Spartanie Dzieciom paid
96 Dębski Tomasz Kwidzyn 5km Bieg - 4 etapy 120.00 PLN
97 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5km Nordic Walking - I Etap BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid
98 Górniak Jarosław Pogórze 5km Bieg - 4 etapy JARBUD paid
99 Küchler Małgorzata Gdynia 5km Bieg - 4 etapy JARBUD paid
100 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 5km Nordic Walking - I Etap New Village Team #Świry 30.00 PLN


Views: 1872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ