# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chełchowska Agnieszka Chełchowska Malbork 5km Nordic Walking - I Etap
2 Sparzak Tomasz Elbląg 5km Bieg - I etap
3 Pawlak Agnieszka Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM
4 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg - I etap
5 Dziewiatowska Joanna Tuchom 5km Bieg - I etap Kujawscy runners
6 Wolanin Jakub Malbork 5km Bieg - I etap GK Malbork paid
7 Waniewski Łukasz Malbork 5km Bieg - I etap Waniewski Coaching
8 Mieszkuniec Wojciech Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
9 NADOLNA ALICJA MALBORK 5km Bieg - I etap KIJOWY FOLK
10 Sawicki Radosław Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap paid
11 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
12 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
13 Markowicz Paulina Malbork 5km Bieg - I etap
14 Kozłowski Patryk Malbork 5km Bieg - I etap paid
15 Kozłowska Aleksandra Malbork 5km Bieg - I etap paid
16 Szałucha Jadwiga Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap paid
17 Karczewski Andrzej Sztutowo 5km Bieg - I etap paid
18 kesz-karczewska magdalena sztutowo 5km Bieg - I etap paid
19 Mroczek Sławomir Malbork 5km Bieg - I etap paid
20 Sosińska Katarzyna Krotoszyn 5km Nordic Walking - I Etap paid
21 benderski grzegorz kwidzyn 5km Bieg - I etap paid
22 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
23 Sarnowski Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap paid
24 Gibas Asia Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Bażant NW Elbląg paid
25 Redlin Mateusz Malbork 5km Bieg - I etap BEZTLENOWI MALBORK
26 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK 5km Bieg - I etap Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork paid
27 Beczek Magdalena Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM paid
28 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Nordic Walking - I Etap FACE NORDIC WALKING TEAM paid
29 Petrykowski Grzegorz Sztum 5km Bieg - I etap paid
30 Szczygielski Robert Sztum 5km Bieg - I etap
31 Babciak Jakub Nowy Staw 5km Bieg - I etap
32 Kolodynski Tomasz Gościszewo 5km Bieg - I etap paid
33 Welenc Marzena Mława 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM paid
34 Człapski Krzysztof Warszawa 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM paid
35 Różańska Helena Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM paid
36 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny 5km Nordic Walking - I Etap XV Koło PZERiI Dywity paid
37 Obrębska Elżbieta Płońsk 5km Nordic Walking - I Etap NW CZŁAPSKI TEAM paid
38 GAŁĄZKA KRZYSZTOF MALBORK 5km Bieg - I etap paid
39 Ruchlewicz Natalia Sztum 5km Bieg - I etap paid
40 Śrutkowski Sylwester Sztum 5km Bieg - I etap paid
41 Szydłowski Bogdan Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap paid
42 Szydłowska Jolanta Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap paid
43 Szczuraszek Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap paid
44 Walendziak Jan Gościszewo 5km Bieg - I etap SP 1 Malbork paid
45 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg - I etap Kujawscy S7 Runners paid
46 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
47 Słowik Janusz Miłoradz 5km Bieg - I etap paid
48 Guliman Gabriel Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS paid
49 Obszańska Małgorzata Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
50 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
51 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking - I Etap paid
52 Suchomski Marcin Nowy Staw 5km Bieg - I etap Nowy staw biega /Golden team paid
53 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg - I etap 22 blt
54 Motylewski Radosław MALBORK 5km Bieg - I etap paid
55 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Team Salceson paid
56 Kozłowska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
57 Gostomski Piotr tczew 5km Nordic Walking - I Etap Team Tapflo paid
58 Krawczyk Monika Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
59 Babalski Krystian Kurzętnik 5km Bieg - I etap Kurzętnik Biega paid
60 Dywelski Mirosław Tczew 5km Bieg - I etap Biegający Tczew paid
61 Rudzki Adam Sztum 5km Bieg - I etap paid
62 Danielewska Magdalena Stary Targ 5km Bieg - I etap paid
63 Cicherska Paulina Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam paid
64 Cicherski Szymon Malbork 5km Bieg - I etap AbsofuckinlutelyTeam paid
65 Steinka Mateusz Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo paid
66 Szewczyk Ludmiła Malbork 5km Bieg - I etap Drużyna pierścienia paid
67 Michalecki Jarosław Malbork 5km Bieg - I etap paid
68 Michalecka Beata Malbork 5km Bieg - I etap paid
69 Klonowska Katarzyna Stare Pole 5km Nordic Walking - I Etap paid
70 Tyfert Krzysztof Elbląg 5km Bieg - I etap paid
71 Mania Patryk Tczew 5km Bieg - I etap Team Tapflo paid
72 Malinowska Monika Sztum 5km Nordic Walking - I Etap LKS ZANTYR SZTUM paid
73 Szychowski Michał Elbląg 5km Bieg - 4 etapy paid
74 Dębicki Przemysław Malbork 5km Bieg - I etap
75 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg - I etap TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid
76 Dackiewicz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Grupa Malbork paid
77 Jaskot Piotr Gościszewo 5km Bieg - I etap paid
78 Jankowski Marcin Elbląg 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
79 Justa Beata Gniew 5km Bieg - I etap tRunsformacja Gniew paid
80 Kurowski Michał Elbląg 5km Bieg - I etap GOLDEN TEAM paid
81 godlewski łukasz malbork 5km Bieg - I etap Godlewski Runners paid
82 Szydłowski Cezary Stare Pole 5km Bieg - 4 etapy paid
83 Zienkiewicz Piotr Młynary 5km Bieg - 4 etapy UKS GIMPAS Pasłęk paid
84 Jaskot Marek Malbork 5km Bieg - I etap EUROFINS ENVIRO paid
85 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg - I etap Active Malbork paid
86 Chabowski Tomasz Tczew 5km Bieg - 4 etapy Biegający Tczew limit reached
87 Mróz Marek Malbork 5km Bieg - I etap Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
88 Ulanowska Dorota Tczew 5km Nordic Walking - 4 etapy Biegający Tczew paid
89 Nowak Grzegorz Tczew 5km Bieg - I etap paid
90 Nowak Katarzyna Tczew 5km Bieg - I etap paid
91 Potorski Zbigniew Malbork 5km Bieg - I etap paid
92 Babciak Roman Nowy Staw 5km Bieg - I etap LOTOS Running Team paid
93 Barański Daniel Obory 5km Bieg - I etap paid
94 Dąbrowska Aneta Malbork 5km Nordic Walking - 4 etapy limit reached
95 Nowalińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking - I Etap paid
96 Rogulska Anna Pasłęk 5km Nordic Walking - I Etap Nordic Walking Pasłęk paid
97 Stankiewicz Piotr Elbląg 5km Bieg - I etap #BKKSE paid
98 Szpilman Janusz Gdynia 5km Nordic Walking - I Etap
99 Dęga Jadwiga Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy limit reached
100 Dęga Lidia Tralewo 5km Nordic Walking - 4 etapy paid


Views: 10551

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ