VI Bieg Mikołajkowy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Błaszczyk Anna Częstochowa Bieg 10km Czewarun TiM
2 Lal Małgorzata Pyrzyce Bieg 10km paid
3 Fornalczyk Paweł Katowice Bieg 10km Alior Running Team paid
4 Czarnecka Aneta Gliwice Bieg 10km paid
5 Brańka Mateusz Katowice Bieg 10km paid
6 Kocur Robert Zabrze Bieg 10km paid
7 Piątek Rafał Kraków Bieg 10km paid
8 Janukowicz Ewa Katowice Bieg 10km paid
9 Janukowicz Dariusz Katowice Bieg 10km paid
10 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
11 Gawlik Daria Otmice Bieg 10km Izbicko w biegu paid
12 Czekaj Artur Sosnowiec Bieg 10km Nurkowe Zagłębie
13 Szymaniec Agnieszka Katowice Bieg 10km
14 Czermak Damian Górki Wielkie Bieg 10km Fuchs Oil Team paid
15 Paszek Joanna Tychy Bieg 10km
16 Klęsk Krzysztof Kraków Bieg 10km paid
17 Kępa Józef Katowice Bieg 10km paid
18 Kowalczyk Barbara Bytom Bieg 10km BTM Runners paid
19 Sobol Pawel Kraków Bieg 10km paid
20 Nowok Michał Ruda Śląska Bieg 5km paid
21 Szulik Paweł Żory Bieg 10km paid
22 Mikulski Łukasz Krakow Bieg 10km
23 Mazalon Tomasz Zakopane Bieg 10km FC OZJASZ paid
24 Sanecki Tomasz Bytom Bieg 10km paid
25 Rutkowska Hanna Ruda Ślaska Bieg 10km paid
26 Zychla Grzegorz Bytom Bieg 10km SU 07 paid
27 Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza paid
28 Kula Jarosław Sosnowiec Bieg 10km paid
29 Wolnik Mateusz Lyski Bieg 5km Aktywni Team/trener biegania paid
30 Binda Zuzanna Lędziny Bieg 5km paid
31 Czogała Szymon Lyski Bieg 5km Aktywni Lyski paid
32 Kucharska Karolina Katowice Bieg 10km rspective paid
33 Rogala Wiktor Jaworzno Bieg 5km paid
34 Plesz Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10km Polish Runners Club Ireland paid
35 Zając Anna Jaworzno Bieg 5km paid
36 Wikiera Marta Jaworzno Bieg 5km paid
37 Duerschlag Iwona Rybnik Bieg 10km paid
38 Ciszewska Anna Katowice Bieg 10km paid
39 Radolko Justyna Siemianowice Bieg 10km
40 Rojecka Dominika Katowice Bieg 10km paid
41 Sędzielewski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km rspective paid
42 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective paid
43 Zelewska Barbara Zabrze Bieg 10km paid
44 Zelewski Przemysław Zabrze Bieg 10km paid
45 Lipińska Anna Chorzów Bieg 10km paid
46 Chrząszcz Danuta Tychy Bieg 5km paid
47 Kierat Joanna Sosnowiec Bieg 10km paid
48 Pilch Katarzyna Siemianowice Śl Bieg 5km paid
49 Łaciak Dawid Zabrze Bieg 10km paid
50 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 10km Provema paid
51 Radziejewski Sebastian Chrzanów Bieg 5km paid
52 Piaskowy Paweł Zabrze Bieg 5km paid
53 Wieczorek Piotr Gostyń Bieg 10km paid
54 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km paid
55 Podlach Łukasz Mysłowice Bieg 5km paid
56 Kantorosińska Anna Mysłowice Bieg 5km paid
57 Filipiak Beata Bytom Bieg 10km paid
58 Syzdek Mariusz Żory Bieg 10km paid
59 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 10km paid
60 Kluza Damian Kraków Bieg 10km MK TEAM paid
61 Kapica Tomasz Kraków Bieg 10km MK Team paid
62 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km Politechnika Śląska paid
63 Foks Wojciech Katowice Bieg 5km paid
64 Kaszuba Bożena Mysłowice Bieg 5km limit reached
65 Kulik Michal Ruda Slaska Bieg 10km paid
66 Kulik Marcin Mikołów Bieg 10km paid
67 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i przyjaciele biegają
68 Zientek Małgorzata Ruda Śląska Bieg 10km paid
69 Derecka Kornelia Ruda Śląska Bieg 10km paid
70 Mucha Piotr Cieślin Bieg 5km paid
71 Kalaga Karol Piekary Śląskie Bieg 5km limit reached
72 Kurzela Paulina Świętochłowice Bieg 5km Gibkie Szłapy paid
73 Malczuk Aleksander Tychy Bieg 10km paid
74 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy paid
75 Świtała Kamil Tychy Bieg 10km paid
76 Kurek Basia Bytom Bieg 5km paid
77 Inglot Arystian Katowice Bieg 10km paid
78 Gargula Michał Kraków Bieg 10km MikeyBiega paid
79 Szymańska Dominika Katowice Bieg 5km paid
80 Pilarski Tomasz Wieluń Bieg 5km paid
81 Barański Grzegorz Katowice Bieg 5km paid
82 Stefanski Maciej Kaniów Bieg 10km paid
83 Wiesiołek Paweł Katowice Bieg 5km BAGNO limit reached
84 Bąk Paweł Piekary Ślaskie Bieg 10km paid
85 Popieluch Katarzyna Gliwice Bieg 5km paid
86 Polmański Arkadiusz Piekary Śląskie Bieg 10km paid
87 Dunat Przemysław Katowice Bieg 5km Rainbow Team paid
88 Szymura Adrian Katowice Bieg 5km Rainbow Team paid
89 Kaleta Milena Zawiercie Bieg 10km Leśni Olimpijczycy paid
90 Wielgus Marzena Siepraw Bieg 10km paid
91 Glacel Jarosław Rybnik Bieg 5km Jejkowice Biegają paid
92 Kryska Aleksandra Knurów Bieg 5km paid
93 Kozieł Krzysztof Katowice Bieg 5km paid
94 Walter-Dziwak Natalia Tychy Bieg 10km paid
95 Kurpas Karol Mikołów Bieg 5km paid
96 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland paid
97 Nowak Patrycja Katowice Bieg 5km paid
98 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg 5km limit reached
99 Pluta Mariusz Katowice Bieg 5km Zielone Załęże paid
100 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km Jura'pl paid


Views: 60664

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ