6. Grodziski Bieg Par.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Oleksa Przemek Mińsk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli"
2 Oleksa Marcel Mińsk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" Domowe Przedszkole
3 Mikoś Roman Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś paid
4 Mikoś Teresa Otwock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Mikoś paid
5 Wawrzyniak Katarzyna Wawrzyniak Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy paid
6 Brusiło Ilona Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy paid
7 Brusiło Bartosz Brusiło Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Mamy Ruszamy paid
8 Michałowska Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
9 Stankiewicz Dominik Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
10 Jerulank Wiesław Grajewo 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Maratonka Grajewo paid
11 Dabrowska Joanna Ożarów Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" grupa wilki
12 Zych Beata Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
13 Modzelewski Piotr Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
14 Troniarz Stanisław Raszyn 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli"
15 Patroński Robert Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Robinson z wyboru
16 Wiśniewska Katarzyna Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Indywidualistka
17 Lewandowska Joanna Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
18 Lewandowski Robert Błonie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
19 Łozak-Sereda Barbara Wołomin 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Zabiegany Wołomin
20 Sereda Grzegorz Wołomin 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Zabiegany Wołomin
21 Kujawa Kornelia Nowy Dwór Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" paid
22 Petrykowski Marek Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
23 Prasek Dorota Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
24 Antosik Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI paid
25 Antosik Bartosz Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
26 Snopkowska Emilia Grodztwo 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos paid
27 Pietruszewska Agnieszka Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal paid
28 Petrycki Marcin Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T paid
29 Szafran Beata Marków Świnice 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" pump!T paid
30 Ciborowski Jakub Grodzisk Mazowiecki 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
31 Franczak Dariusz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
32 Sękowska Katarzyna Kanie 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
33 Dąbrowska Monika Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
34 Kawka Sara Grodzisk Mazowiecki 200 m - "Bieg Serduszek" DobrzeNamIdzie paid
35 Kawka Ida Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie paid
36 Strzelecki Jakub Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard paid
37 Marzoch Zofia Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DDRUNNINGTEAM
38 Balcerska Hela Musuły 200 m - "Bieg Serduszek" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
39 Balcerski Antek Musuły 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
40 Jasinska Krystyna Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal paid
41 Wrześniak Barbara Kowal 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal paid
42 Pajęcki Adam KOWAL 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parakulos Kowal paid
43 Grzesiak Jan Grodzisk Mazowiecki 400 m - "Bieg Serc" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
44 Barczuk Magda Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DobrzeNamIdzie
45 Szot Maria Ujazd 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jasielskie pioruny
46 SIKORA MAŁGORZATA ŻYRARDÓW 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard paid
47 Strzelecki DARIUSZ Żyrardów 1 km - "Bieg Miłości" RundeGirard paid
48 Stelmach Kinga Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli"
49 Tartanus Kinga Nieborów 400 m - "Bieg Serc" ZPO NIEBORÓW paid
50 Modzelewska Paula Kałęczyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
51 Puszkarski Adam Warszawa 400 m - "Bieg Serc" Gosadi Nordic Team paid
52 Puszkarska Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team paid
53 Klimczak Adam Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Gosadi Nordic Team paid
54 Gronkiewicz Beata Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
55 Gronkiewicz Marek Milanówek 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
56 Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Dogoń Grodzisk Mazowiecki paid
57 Płażewski Paweł Brwinów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Runegades Brwinów paid
58 Strzelecka Katarzyna Żyrardów 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" RundeGirard paid
59 Lazarowicz Antoni Raszyn 1 km - "Bieg Miłości" paid
60 Gwarek Anita Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" PASJA Nordic Walking paid
61 Małkowska Tita Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" paid
62 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 1 km - "Bieg Miłości" LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
63 Tracz Maria Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów paid
64 Tracz Piotr Jaktorów 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Jaktorów paid
65 Paciorkowski Paweł Płock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Biegam W Sfetsze
66 Stankiewicz Anna Czarny Las 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki paid
67 Jakim Marcin Grodzisk Mazowiecki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli"
68 reda alicja warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
69 Cegliński Paweł Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
70 Dajek Radosław Stare Budy 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
71 Karczewski Karol Otrębusy 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
72 Karczewski Adam Otrębusy 200 m - "Bieg Serduszek" paid
73 Smoczyńska Ewa Warszawa 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
74 Kowalska Izabela Kowalska Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
75 Franczak Małgorzata Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
76 Franczak Anna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
77 Cegliński Szymon Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
78 Niedziński Marcin Makówka 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI paid
79 Bednarek Tymon Karolina 200 m - "Bieg Serduszek" paid
80 Bednarek Natan Karolina 1 km - "Bieg Miłości" paid
81 Cegliński Sebastian Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
82 Szaflarska Katarzyna Karolina 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
83 Netkowski Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Pasja Nordic Walking paid
84 Degner Damian PŁOCK 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Active Ruuners Płock
85 Sobczak Matylda Czarny Las 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY paid
86 Ręczkowski Borys Brwinów 200 m - "Bieg Serduszek" MILFY i FILFY paid
87 Skowroński Ignacy Dziekanów Polski 1 km - "Bieg Miłości" paid
88 Gil Wojciech Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
89 Kudlak MONIKA Ruda 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" Tarczyński Klub Biegowy
90 Świderek Marcin Skierniewice 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Parkrun Skierniewice paid
91 Matuszewski Bartosz Nadarzyn 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
92 RADOMSKI Marcin Płock 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Biegam W Sfetsze
93 Boczar Paweł Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
94 Boczar Ewelina Stara Wieś 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid
95 Gaj Bogna Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" NW CZŁAPSKI TEAM paid
96 Gałczyński Wojciech Kręczki 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" StarsTroopers paid
97 Rejmentowska Sylwia Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" Pasja Nordic Walking
98 Olesiński Krzysztof Pruszków 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" paid
99 Murzyn Tomasz Warszawa 5 km - "Marsz Par" i "Marsz Singli" JUNIK paid
100 Flak Robert Kajetany 5km - "Bieg Par" i "Bieg Singli" paid


Views: 6230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ