Jeep Biegun Zimna
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Godlewski Andrzej Borawskie Śnieżna Odyseja 25+ km Biegamy dla Zdrowia
2 Suchodolska Edyta Olecko Filmy i spotkania Olecko Biega
3 Vanden Heede Martijn Białystok Śnieżna Odyseja 25+ km
4 Mech Patryk Łochów Śnieżna Odyseja 25+ km
5 Kolęda Małgorzata Mazurki Nocny Patrol 12,5 km
6 Sztabinski Wojciech Frącki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) Nadleśnictwo Głęboki Bród
7 Siękowski Marcin Raczki Nocny Patrol 12,5 km Calypso Team Suwałki paid
8 Kotfica Krystian Bartoszyce Śnieżna Odyseja 25+ km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny paid
9 Kolęda Artur Mazurki Nocny Patrol 12,5 km paid
10 Famulski Mariusz Grabowo Śnieżna Odyseja 25+ km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
11 Kudosz Andrzej Gołdap Śnieżna Odyseja 25+ km paid
12 NOSALIK PAWEŁ Augustów Nocny Patrol 12,5 km ORTOSTOM AUGUSTÓW paid
13 Gromotowicz Łukasz Białystok Nocny Patrol 12,5 km OUTDOOR TRAINING paid
14 Dołęga Anna Białystok Śnieżna Odyseja 25+ km
15 Jachymczyk Norbert Jaworzno Śnieżna Odyseja 25+ km Kb Mckis Jaworzno
16 Garczarczyk. Tomasz Suwałki Filmy i spotkania
17 Leszczyński Krzysztof. Białystok Filmy i spotkania Bo żona kazała... paid
18 Olszewski Tomasz Olecko Śnieżna Odyseja 25+ km paid
19 Wielgat Artur Netta Folwark Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid
20 Kuczyńska- Leszczyńska Joanna Białystok Filmy i spotkania Bo żona kazała... paid
21 Rai Sudip Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
22 Wallis Mike Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
23 Bouttell Jake Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
24 Schoeman Anton Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
25 Gladwin Robert Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
26 Jackson Alex Bemowo Piskie Śnieżna Odyseja 25+ km Balaklava Troop
27 Oświecińska Marzena Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km TiM Małego paid
28 Matuk Konrad Białystok Filmy i spotkania Rowerowy Białystok paid
29 Lisowska Agata Białystok Filmy i spotkania Białostocka Sekta Biegaczy paid
30 Kibitlewska Emilia Suwalki Nocny Patrol 12,5 km
31 Kisiel Michał Długołęka Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) paid
32 Strychalski Dariusz Łapy Śnieżna Odyseja 25+ km Fundacja Zwycięzca paid
33 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Śnieżna Odyseja 25+ km Tim Małego paid
34 Krakowski Edwin Puńsk Filmy i spotkania paid
35 Nasuto Jacek Białystok Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) paid
36 Lewandowicz Tomasz Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) Suwalski - domowy paid
37 Lewandowicz Zofia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) paid
38 Lewandowicz Elżbieta Olsztyn Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) PTTT Olsztyn Klub Kilwater paid
39 Gabruś Dariusz EŁK Śnieżna Odyseja 25+ km Super Drużyna Ełk paid
40 Ziniewicz Jacek Suwałki Nocny Patrol 12,5 km
41 Bobrowski Jan Ełk Śnieżna Odyseja 25+ km Super Drużyna Ełk paid
42 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Śnieżna Odyseja 25+ km paid
43 Opoński Artur EŁK - BARANY Śnieżna Odyseja 25+ km Super Drużyna Ełk paid
44 Piwońska Julita Ełk Śnieżna Odyseja 25+ km Super Drużyna Ełk paid
45 Bułtralik Tomasz Suwałki Filmy i spotkania paid
46 Bułtralik Anna Suwałki Filmy i spotkania paid
47 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) Nadleśnictwo Głęboki Bród paid
48 Gierszewski Czarek Olecko Filmy i spotkania paid
49 M Tomasz Suwałki Filmy i spotkania PaintRun paid
50 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Śnieżna Odyseja 25+ km Polska Organizacja Wojskowa
51 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia Śnieżna Odyseja 25+ km
52 Danecki Daniel Suwałki Filmy i spotkania paid
53 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo Śnieżna Odyseja 25+ km Klub Biegacza Mrągowo #ggronostajteam
54 DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA SUWAŁKI Nocny Patrol 12,5 km ZWM Sports Team paid
55 Ostrowska Bożenna Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1
56 Smykowska Iwona Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
57 Smykowski Grzegorz Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) 12BLP Suwalki
58 Izbicka Klaudia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
59 Andrulewicz Szymon Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) 12BLP Suwalki
60 Andrulewicz Arkadiusz Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1
61 Radziszewski Krzysztof Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
62 Żuryński Damian Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
63 Choroszko Dominik Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
64 Sikora Marcin Dzierzgoń Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC
65 Przybyło Przemysław Pokomsze Nocny Patrol 12,5 km Venture Trail Suwałki paid
66 Motulewski Tomasz Suwałki Śnieżna Odyseja 25+ km PaintRun paid
67 Skrodzki Jakub Suwałki Filmy i spotkania paid
68 Dawidowski Dariusz SUWAŁKI Nocny Patrol 12,5 km paid
69 Orzechowska Joanna Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu)
70 Orzechowski Daniel Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
71 Mieczkowska Paula Suwałki Filmy i spotkania
72 Peszka Patrycja Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
73 Peszka Sonia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
74 Arasimowicz Emilia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
75 Arasimowicz Aleksander Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki
76 Ulikowski Grzegorz Suwałki Śnieżna Odyseja 25+ km paid
77 Ogórkis Dariusz Sejny Nocny Patrol 12,5 km www.fizjoterpia-suwalki.pl paid
78 Przekop Mateusz Suwałki Filmy i spotkania paid
79 Ołowniuk Amelia SUWAŁKI Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SP11
80 Ołowniuk Nataniel SUWAŁKI Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SP11
81 Osior Beata Wydminy Filmy i spotkania www.wioskabiegaczy.pl
82 Osior Bartłomiej Wydminy Pakiet Premium (wszystkie biegi, filmy i spotkania) www.wioskabiegaczy.pl paid
83 Ołowniuk Adam Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1
84 Mikulski Grzegorz Choroszcz Śnieżna Odyseja 25+ km Białostocka Sekta Biegaczy paid
85 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa Śnieżna Odyseja 25+ km JacekBiega Running Team
86 Chomicka Renata Bialystok Śnieżna Odyseja 25+ km paid
87 Kempa Maciej Białystok Filmy i spotkania paid
88 Polityło Agnieszka Sucha Rzeczka Śnieżna Odyseja 25+ km Sówka Team paid
89 Mazurkiewicz Michal Mazurkiewicz Sucha Rzeczka Śnieżna Odyseja 25+ km Sówka Team paid
90 GAWRYLUK MARCIN Białystok Śnieżna Odyseja 25+ km paid
91 Kalejta Julia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
92 Kalejta Bartosz Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
93 Zieliński Michał Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
94 Rodziewicz Krystian Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
95 Ostrowska Dorota Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
96 Ostrowska Natalia Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
97 Ostrowska Paulina Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
98 Ostrowski Wiktor Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
99 Jankowski Dariusz Suwałki Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) SOSW nr 1 Suwałki paid
100 Aniszko NATALIA SUWAŁKI Nocny Patrol 12,5 km paid


Views: 9531

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ