# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siękowski Marcin | Raczki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Calypso Team Suwałki | paid |
2 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid |
3 | Kolęda Artur | Mazurki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
4 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
5 | NOSALIK PAWEŁ | Augustów | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | paid |
6 | Gromotowicz Łukasz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | OUTDOOR TRAINING | paid |
7 | Leszczyński Krzysztof. | Białystok | Polska | Filmy i spotkania | Bo żona kazała... | paid |
8 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
9 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | paid |
10 | Kuczyńska- Leszczyńska Joanna | Białystok | Polska | Filmy i spotkania | Bo żona kazała... | paid |
11 | Oświecińska Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | TiM Małego | paid |
12 | Matuk Konrad | Białystok | Polska | Filmy i spotkania | Rowerowy Białystok | paid |
13 | Lisowska Agata | Białystok | Polska | Filmy i spotkania | Białostocka Sekta Biegaczy | paid |
14 | Kisiel Michał | Długołęka | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
15 | Strychalski Dariusz | Łapy | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Fundacja Zwycięzca | paid |
16 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Tim Małego | paid |
17 | Krakowski Edwin | Puńsk | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
18 | Nasuto Jacek | Białystok | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
19 | Lewandowicz Tomasz | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | Suwalski - domowy | paid |
20 | Lewandowicz Zofia | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | paid | |
21 | Lewandowicz Elżbieta | Olsztyn | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | PTTT Olsztyn Klub Kilwater | paid |
22 | Gabruś Dariusz | EŁK | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Super Drużyna Ełk | paid |
23 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Super Drużyna Ełk | paid |
24 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
25 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Super Drużyna Ełk | paid |
26 | Piwońska Julita | Ełk | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Super Drużyna Ełk | paid |
27 | Bułtralik Tomasz | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
28 | Bułtralik Anna | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
29 | Jasnoch Grzegorz | Sarnetki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | Nadleśnictwo Głęboki Bród | paid |
30 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
31 | M Tomasz | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | PaintRun | paid |
32 | Danecki Daniel | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
33 | DOJNIKOWSKA-MICHALSKA EMILIA | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | ZWM Sports Team | paid |
34 | Przybyło Przemysław | Pokomsze | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Venture Trail Suwałki | paid |
35 | Motulewski Tomasz | Suwałki | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | PaintRun | paid |
36 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
37 | Dawidowski Dariusz | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
38 | Ulikowski Grzegorz | Suwałki | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
39 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | www.fizjoterpia-suwalki.pl | paid |
40 | Przekop Mateusz | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
41 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | Pakiet Premium (wszystkie biegi, filmy i spotkania) | www.wioskabiegaczy.pl | paid |
42 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Białostocka Sekta Biegaczy | paid |
43 | Chomicka Renata | Bialystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
44 | Kempa Maciej | Białystok | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
45 | Polityło Agnieszka | Sucha Rzeczka | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Sówka Team | paid |
46 | Mazurkiewicz Michal Mazurkiewicz | Sucha Rzeczka | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Sówka Team | paid |
47 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
48 | Kalejta Julia | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
49 | Kalejta Bartosz | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
50 | Zieliński Michał | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
51 | Rodziewicz Krystian | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
52 | Ostrowska Dorota | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
53 | Ostrowska Natalia | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
54 | Ostrowska Paulina | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
55 | Ostrowski Wiktor | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
56 | Jankowski Dariusz | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | SOSW nr 1 Suwałki | paid |
57 | Aniszko NATALIA | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
58 | Adamczyk Teresa | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
59 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | paid |
60 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | Wkurw_team | paid |
61 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | Wkurw_team | paid |
62 | Łoś Tomasz | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
63 | Sienkiewicz Jakub | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
64 | Szafranko Rafał | Ełk | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
65 | Korniluk Tomasz | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | OUTDOOR TRAINING | paid |
66 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
67 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Olecko Biega | paid |
68 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
69 | Woźniak Ryszard | Borzychy | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | Politechnika Warszawska | paid |
70 | Jadeszko Michał | Ełk | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | HUSKY SQUAD | paid |
71 | Pachutko Karol | Sejny | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | 12BLP Suwalki | paid |
72 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy | paid |
73 | Cieśla Ela | Olsztynek | Polska | Pakiet Premium (wszystkie biegi, filmy i spotkania) | Biegające Małżeństwo | paid |
74 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Bo żona kazała... | paid |
75 | granacka aleksandra granacka | Augustów | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
76 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | paid | |
77 | Poźniak Konrad | Suwałki | Polska | Biegówki na Biegunie (niezależnie od dystansu) | paid | |
78 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | paid |
79 | Balcer Justyna | Suwałki | Polska | Filmy i spotkania | paid | |
80 | Cichecka Honorata | Białystok | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
81 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | 24 WOG GIŻYCKO | paid |
82 | Popławski Mikołaj | Kolonia Rybacka | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Uniwersytet w Białymstoku | paid |
83 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
84 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
85 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Pakiet Premium (wszystkie biegi, filmy i spotkania) | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | paid |
86 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | trifan | paid |
87 | Budrewicz Maciej | suwalki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
88 | Chmielewski Krzysztof | Sokółka | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | OUTDOOR TRAINING | paid |
89 | Mielęcki Maciej | Olsztyn | Polska | Pakiet Premium (wszystkie biegi, filmy i spotkania) | paid | |
90 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
91 | BUDREWICZ KATARZYNA | SUWAŁKI | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
92 | Kochaniak Andrzej | Sowlany | Polska | Pakiet RUN (bieg Nocny Patrol, bieg Śnieżna Odyseja, filmy i spotkania) | paid | |
93 | Średziński Bartłomiej | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | Białostocka Sekta Biegaczy | paid |
94 | Kacymirow Tomasz | Hornówek | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | paid | |
95 | Jóźwicki Karol | Chraboły | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | Outdoor Training | paid |
96 | Romańczuk Tomasz | Klepacze | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | OUTDOOR TRAINING | paid |
97 | Matejczyk Artur | Białystok | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | OUTDOOR TRAINING | paid |
98 | Zdanuczyk Krzysztof | Białystok | Polska | Śnieżna Odyseja 25+ km | 3T BIAŁYSTOK | paid |
99 | Żukowska Aniela | Majówka | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid | |
100 | Górski Grzegorz | Stoki | Polska | Nocny Patrol 12,5 km | paid |
Views: 20420