II Bieg i Marsz Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szumliński Kazimierz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
2 Kłos Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Główny 6km SZWADRON PILECKIEGO paid
3 Halman Tomasz Gliwice Bieg Główny 6km
4 Dawidowski Olaf Sosnowiec Bieg Główny 6km
5 Urych Jarosław Katowice Bieg Główny 6km paid
6 Oleksy Krzysztof Katowice Marsz NW 6km ADS Masna paid
7 Biernacka Agnieszka Niegowonice Marsz NW 6km paid
8 Kacperowska Mariola Kacperowska Sosnowiec Marsz NW 6km Kacperki paid
9 Trzybulska Klaudia Sosnowiec Bieg Główny 6km paid
10 Liberek Paweł Sosnowiec Bieg Główny 6km paid
11 Rynk Mateusz Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
12 Oczko Wojciech katowice Bieg Główny 6km
13 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske Bieg Główny 6km paid
14 Konarski Rafał Rogoźnik Bieg Główny 6km Strefa Pozytywnych Zmian paid
15 Ulman Katarzyna Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
16 Olejarz Łukasz Częstochowa Bieg Główny 6km paid
17 Dudek Beata Piekary Śląskie Marsz NW 6km Lecymy Durś paid
18 Rynk Agata Rynk Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
19 Foltyn Barbara Foltyn Mysłowice Marsz NW 6km paid
20 Kwiecien Jolanta Sosnowiec Marsz NW 6km paid
21 Gołda Milena Siewierz Bieg Główny 6km
22 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg Główny 6km paid
23 Kowalski Rafal Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km
24 Krzciuk Tomasz Zawiercie Bieg Główny 6km paid
25 Bruch Konrad SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg Główny 6km paid
26 Karolewska Ewa Będzin Marsz NW 6km paid
27 Gębka Marta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
28 Sikora Beata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
29 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
30 Sobczyk Monika Mierzęcice Marsz NW 6km paid
31 Piątek Przemysław Katowice Bieg Główny 6km Husaria Race Team paid
32 Dawidowska Paulina Sosnowiec Bieg Główny 6km Crossfit zagłębie eagles
33 Wachecki Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
34 Kondracki Grzegorz Katowice Bieg Główny 6km paid
35 Rudy Malwina Rudy Łazy Bieg Główny 6km Hilton Foods Poland paid
36 Głowacka Karolina Zadroże Bieg Główny 6km paid
37 Żegolewski Wojciech Siemianowice Śląskie Marsz NW 6km
38 Żurek Robert Dabrowa Górnicza Bieg Główny 6km TrIathlon Dabrowa Górnicza paid
39 Klyszcz Paweł Łaziska Górne Bieg Główny 6km ZERO32 ARCHITEKCI paid
40 Miera Justyna Katowice Bieg Główny 6km ZERO32 ARCHITEKCI paid
41 Szaleniec Jakub Będzin Bieg Główny 6km Będzin Team
42 Kacuga Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
43 Kozieł Kasia Chorzów Bieg Główny 6km paid
44 Brzozowski Radosław Dąbrowa Gornicza Bieg Główny 6km paid
45 Kępka Szymon Dąbrowa Gornicza Bieg Główny 6km paid
46 Masłoń Sebastian Rogoźnik Bieg Główny 6km Strefa Pozytywnych Zmian paid
47 Gądek Joanna Sosnowiec Bieg Główny 6km Zus Sosnowiec paid
48 Wojdyła Agata Sosnowiec Bieg Główny 6km Zus Sosnowiec paid
49 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 6km #byledomety paid
50 Karolus Małgorzata Katowice Marsz NW 6km paid
51 Kula Damian Kula Sosnowiec Bieg Główny 6km paid
52 Kosiór Daniel Mysłowice Bieg Główny 6km MAXMEDICAL paid
53 Wertheim Aleksander Warszawa Bieg Główny 6km paid
54 Marczak Joanna Aleksandria I Marsz NW 6km paid
55 Marczak Tomasz Aleksandria I Marsz NW 6km paid
56 Bojda Jakub Ruda Śląska Bieg Główny 6km Sznapsrunners paid
57 Baran Dariusz dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Ruszamy Dąbrowę paid
58 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg Główny 6km Bolero Team paid
59 Chuderska Izabela Jaworzno Bieg Główny 6km Bolero Team paid
60 Pawlak Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
61 Kaniowska Małgorzata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km Biegam Bo Lubię paid
62 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg Główny 6km Biegam Bo Lubię paid
63 Tomczyk Elżbieta Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczy-Kije "Samo się nie przejdzie" paid
64 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg Główny 6km
65 Trojanowski Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 6km paid
66 Szczęsna Aleksandra Będzin Bieg Główny 6km
67 Klimczak Piotr Balin Bieg Główny 6km paid
68 Kluczewska Henryka Sławków Marsz NW 6km paid
69 BEDNARCZYK MAGDALENA BĘDZIN Bieg Główny 6km paid
70 Szolc Mirosław Ruda Śląska Bieg Główny 6km Sznapsrunners paid
71 Kosałka Beata Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
72 Bomba Maciej Ruda Śląska Bieg Główny 6km Sznapsrunners paid
73 Wach Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
74 Konopka Teresa Sławków Marsz NW 6km paid
75 Grzanka Izabela Grzanka Ujków Nowy Marsz NW 6km paid
76 Dulęba Daniel Sarnów Bieg Główny 6km paid
77 Jureczka Łukasz Knurów Bieg Główny 6km
78 Gilner Marcin Sosnowiec Bieg Główny 6km paid
79 Żak Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km DNT
80 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg Główny 6km Night Runners Śląsk paid
81 Andruszkiewicz Krzysztof Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km paid
82 Gołda Martyna SIEWIERZ Bieg Główny 6km
83 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW 6km paid
84 Kmieciak Bogdan Radlin Bieg Główny 6km RunPatola paid
85 Pietrasz Krzysztof Radlin Bieg Główny 6km RunPatola paid
86 Mosz Tomasz Dabrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
87 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 6km W POGONI ZA DUCHEM paid
88 Czyż Michał Ustroń Bieg Główny 6km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu paid
89 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu paid
90 Pandzich Kamil Katowice Bieg Główny 6km Carbon OCR Racing Team paid
91 Frydrysiak Sylwia Katowice Marsz NW 6km Huragan Ligota paid
92 Sawecki Grzegorz Będzin Marsz NW 6km paid
93 Lech Mariusz Czeladź Bieg Główny 6km
94 Lech Dominika Mysłowice Bieg Główny 6km paid
95 Frymus Norbert Kłomnice Bieg Główny 6km paid
96 Wójcik Mateusz Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
97 Wójcik Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 6km paid
98 Moździerz Iwona Sosnowiec Bieg Główny 6km paid
99 Urban Renata Katowice Marsz NW 6km Huragan Ligota paid
100 Starczynowska Anna Sosnowiec Bieg Główny 6km paid


Views: 4909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ