# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Willich Damian Gdańsk Start paid on-line
2 Zelewski Bartłomieja Gdańsk Start paid on-line
3 Paczkowska Joanna Szczytno Start limit reached
4 Malecka Natalia Banino Start paid on-line
5 Bigus Weronika Gdańsk Start paid on-line
6 Jaszkowska Marta Malbork Start paid on-line
7 Berg Patrycja Gdańsk Start paid on-line
8 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Elite Team paid on-line
9 Wszelaka Katarzyna Borkowo Start paid on-line
10 Bolimowska Magdalena Borkowo Start paid on-line
11 Kaliszewska Emilia Borkowo Start paid on-line
12 CIAPKA JANINA GOSZYN Start WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
13 Odya JOANNA TCZEW Start limit reached
14 Joachimiak Rafał Gdańsk Start paid on-line
15 Joachimiak Emilia Gdansk Start paid on-line
16 Zielińska Malwina GDANSK Start BigYellowFoot Adventure Team limit reached
17 Zieliński Tomasz GDANSK Start BigYellowFoot Adventure Team limit reached
18 Towarnicka Izabela Gdynia Start Team Deaf limit reached
19 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega limit reached
20 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Start Taka RYBA paid on-line
21 Kruk Grzegorz Reda Start paid on-line
22 Heland Grzegorz Gdańsk Start Sp. 48 Gdańsk paid on-line
23 Bobrowska Wioletta Borkowo Start Studio Fit Panda paid on-line
24 Mazur Gabriela Gdynia Start paid on-line
25 KACZMAREK-GALIŃSKA BEATA PRUSZCZ GDAŃSKI Start paid on-line
26 błażejak monika Gdańsk Start paid on-line
27 błażejak robert Gdańsk Start paid on-line
28 Kowalska Aleksandra Lębork Start paid on-line
29 Andrzejewska Paulina SŁUPSK Start Vacu activ gym limit reached
30 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start ATLAS RUNNING TEAM paid on-line
31 Bobowski Mariusz Pruszcz Gdański Start FitnessFitback paid on-line
32 Bobowska Agnieszka Pruszcz Gdański Start FitnessFitback paid on-line
33 Kolesińska Anna Sopot Start paid on-line
34 Markowski Szymon Tczew Start Thales paid on-line
35 Czernia Michalina STRASZYN Start CZERNIA TEAM paid on-line
36 Czernia Jerzy Straszyn Start CZERNIA TEAM paid on-line
37 Lewanczyk Krzysztof Gdańsk Start paid on-line
38 Lewanczyk Daria Gdańsk Start paid on-line
39 Pacyno Inga Gdansk Start limit reached
40 Beginski Sławomir Kowole Start limit reached
41 LUBOCKA ELŻBIETA Gdańsk Start FITNESS FITBACK paid on-line
42 Żelewski Dariusz Rumia Start Wataha łączy nas bieganie paid on-line
43 Wielgos Joanna Gdynia Start Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie paid on-line
44 Spręga Aurelia Starogard Gdański Start SKL Filippides paid on-line
45 Hiska Anna Pruszcz Gdański Start limit reached
46 skibiński dawid starogard gdański Start SKL Filippides paid on-line
47 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Start paid on-line
48 Gilewska Magdalena Gdańsk Start paid on-line
49 Stykuć Ewa Gdańsk Start Keep Calm And Run paid on-line
50 Stykuć Dariusz Gdańsk Start Keep Calm And Run paid on-line
51 Kurowski Michał Gdańsk Start paid on-line
52 Wysiecka-Brylowska Karolina Goręczyno Start paid on-line
53 Brylowski Maciej Goręczyno Start paid on-line
54 Pochopień Mira Gdańsk Start Wataha-Łączy nas bieganie paid on-line
55 Brokos Tomasz Gdańsk Start DCT Drużyna Biegowa paid on-line
56 Borycki Wojtek Pruszcz Gdański Start paid on-line
57 Purol Małgorzata Września Start paid on-line
58 Mąkosa Agata Juszkowo Start paid on-line
59 Mąkosa Barbara Juszkowo Start paid on-line
60 Ojczenasz Andrzej Gdańsk Start paid on-line
61 Wirgentius Niko GDANSK Start Domi Team paid on-line
62 Sitarczuk Lena Gdańsk Start SP 1 Gdańsk limit reached
63 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk Start SP 1 Gdańsk limit reached
64 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Start limit reached
65 SZYPKOWSKA SYLWIA GDAŃSK Start paid on-line
66 DĄBROWSKA KAMILA PRUSZCZ GDAŃSKI Start limit reached
67 Trzebiatowska Agnieszka Kielno Start paid on-line
68 Kruk Maja Gdynia Start Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia paid on-line
69 Misura Andrzej Misura Gdańsk Start paid on-line
70 Konarzewska Natalia Czerniewo Start paid on-line
71 Malgadey Mariola Banino Start SZALONY GDAŃSK BIEGA limit reached
72 Dampc Anna Puck Start Gym Puck paid on-line
73 Hejzner Arkadiusz Hejzner Gdańsk Start limit reached
74 Fierka Tomasz Lębork Start limit reached
75 Szymański Adam Lębork Start Lębork Biegacze 42,2 limit reached
76 Mackiewicz Katarzyna Gdańsk Start IRON TEAM paid on-line
77 Drawc Karolina Gdańsk Start paid on-line
78 MACKIEWICZ Maurycy Gdańsk Start IRON TEAM paid on-line
79 Romanowska Marta Gdańsk Start paid on-line
80 Filipowicz Tomasz Gdańsk Wyspa Sobieszewska Start paid on-line
81 Jamróz Renata Gdynia Start Big Yellow Foot limit reached
82 Pieczulis Magdalena Straszyn Start Polbruk Run Team paid on-line
83 Gleinert Szymon Żukowo Start Kujawscy Runners paid on-line
84 Maczkowska Ewelina Kleszczewko Start paid
85 Maczkowska Basia Kleszczewko Start Szkoła podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku paid
86 Maczkowska Zosia Kleszczewko Start Szkoła podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku paid
87 Konieczny Jacek Gdańsk Start paid on-line
88 Wojowska Magdalena Żukowo Start paid on-line
89 Ugodowska Monika Gdańsk Start paid on-line
90 Pogorzała Andrzej Gdańsk Start paid on-line
91 Wojciechowska Irmina Gdynia Start limit reached
92 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Start BBL Starogard Gd. paid on-line
93 Murawska Zosia Gdańsk Start Miki Team paid on-line
94 Murawski Maciej Gdańsk Start Miki Team paid on-line
95 Schwann Mirosław Wejherowo Start paid on-line
96 Pioch Paulina Lębork Start paid on-line
97 Pawłowska Anna Lębork Start limit reached
98 Kopcych Anna Borkowo Start Bieg Rodzinny paid on-line
99 Stożyński Piotr Gdański Start paid on-line
100 Stożyńska Zofia Gdańsk Start paid on-line


Views: 19898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ