Nocna Zadyszka VII
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dominik Kacper Gniezno Bieg - 5250 m Akademia Maxima 30.00 PLN
2 Redzik Zuzanna Gniezno Bieg - 5250 m MKS Gniezno paid on-line
3 Koszela Ola Gniezno Bieg - 5250 m Akademia Maxima paid on-line
4 Figas Zbigniew Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
5 Kasztelan Anna Rumianek Bieg - 5250 m paid on-line
6 Bosak Agnieszka Bosak Kłecko Bieg - 5250 m 30.00 PLN
7 Siwka Kamilla Gniezno Nordic Walking - 5250 m paid on-line
8 Siwka Nikodem Gniezno Nordic Walking - 5250 m paid on-line
9 Gruszka Igor Wełnica Nordic Walking - 5250 m paid on-line
10 Gruszka Marlena Wełnica Nordic Walking - 5250 m paid on-line
11 JAŚKIEWICZ SZYMON GNIEZNO Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy paid on-line
12 Woźniak Joanna Gniezno Bieg - 10 500 m DYNAMIC STRONG KLUB SPORTOWY paid on-line
13 Przybylska Żaneta Gniezno Bieg - 5250 m Nessi Team paid on-line
14 Przybylski Przemysław Gniezno Bieg - 5250 m Nessi Team paid on-line
15 Kownacki Arkadiusz Witkowo Bieg - 5250 m Wataha Łączy Nas Bieganie paid on-line
16 Mądry Grzegorz Trzemeszno Nordic Walking - 5250 m Kijkowe Trzemeszno paid on-line
17 Kowalski Dawid Gniezno Bieg - 10 500 m 30.00 PLN
18 WAWRZYŃSKI PIOTR DALKI Bieg - 10 500 m paid on-line
19 Mizera Jakub Kostrzyn Wlkp. Bieg - 5250 m paid on-line
20 Mizera Mateusz Czerlejno Bieg - 5250 m AKADEMIA KARATE BESUTO WITKOWO paid on-line
21 Szmańda Michał Gniezno Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno paid on-line
22 Redzik Angelina Mnichowo Bieg - 10 500 m paid on-line
23 Cegielski Kamil Lubochnia Bieg - 5250 m Morsy z Lubochni paid on-line
24 Cegielska Julia Lubochnia Nordic Walking - 5250 m Morsy z Lubochni paid on-line
25 Balcerzak Marcin Siekierki Wielkie Bieg - 10 500 m paid on-line
26 Ławniczak Piotr Żelazkowo Bieg - 10 500 m Zawsze w biegu paid on-line
27 Redzik Mateusz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
28 Basińska Joanna Gniezno Bieg - 5250 m Altom Gniezno 30.00 PLN
29 Wojtaszak Leszek Świątniki Wielkie Bieg - 5250 m Altom Gniezno 30.00 PLN
30 GRZĘDA Tomasz szydłowiec Bieg - 10 500 m LENIWCE TEAM / 3 SLTr paid on-line
31 Bąkowska Maria Gniezno Bieg - 5250 m Stowarzyszenie Ośla Ławka paid on-line
32 Kwapich Arkadiusz Żelazkowo Bieg - 5250 m paid on-line
33 Kropidłowski Tomasz Gniezno,gmina wiejska Bieg - 5250 m paid on-line
34 Woźniak Oliwier Wierzyce Bieg - 5250 m paid on-line
35 Woźniak Joanna Woźniak Wierzyce Bieg - 5250 m 30.00 PLN
36 Młodzikowski Marcin Młodzikowski Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy paid on-line
37 Młodzikowski Rafał Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy paid on-line
38 Data Franciszek Kłecko Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno paid on-line
39 Misch-Data Marlena Kłecko Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno paid on-line
40 Rychert Waldemar Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno paid on-line
41 Szustakowska Aneta Gniezno Bieg - 5250 m Bezokularow.pl paid on-line
42 Beling Katarzyna Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
43 Beling Zbigniew Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
44 Sikora Dominik Sikora Września Bieg - 5250 m paid on-line
45 Beling Krzysztof Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
46 Zych Remigiusz Gniezno Nordic Walking - 5250 m Okey Team paid on-line
47 Kiełbowicz Aneta Gniezno Bieg - 10 500 m Słynni Kenijczycy paid on-line
48 Czaja Maksym Czaja Piekary Bieg - 10 500 m paid on-line
49 SKRZYPEK Norbert Trzemeszno Bieg - 10 500 m 30.00 PLN
50 Kaźmierczak Ilona Września Bieg - 5250 m Zawsze w biegu paid on-line
51 Lisiak Przemysław Witkowo Bieg - 5250 m Zawsze w biegu paid on-line
52 Lisiak Justyna Żelazkowo Bieg - 5250 m Zawsze w biegu paid on-line
53 Skrzypczak Krzysztof Gniezno Bieg - 10 500 m Altom Gniezno paid on-line
54 Dudek Tomasz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
55 Błochowiak Katarzyna Gniezno Nordic Walking - 5250 m paid on-line
56 Przybylski Patryk Gniezno Bieg - 5250 m 30.00 PLN
57 Budny Tomasz Budny Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
58 Wencel Aneta Gniezno Nordic Walking - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno paid on-line
59 Loba Waldemar Gniezno Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno paid on-line
60 Gwiazda Joanna Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
61 Kowalewski Krzysztof Gniezno Bieg - 5250 m Bezokularow.pl paid on-line
62 Kujawski Michał Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
63 Szczudlik Małgorzata Trzemeszno Nordic Walking - 5250 m Kijkowe Trzemeszno paid on-line
64 Kaczmarek Emilia Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
65 Bembnista Stanisław Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
66 Suchecka-Bembnista Joanna Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
67 Ochotny Jerzy Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
68 Przybylski Katarzyna Mogilno Bieg - 5250 m paid on-line
69 Buliński Bartosz Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
70 Matlak Piotr Gniezno Bieg - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno 30.00 PLN
71 Filipiak Agnieszka Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
72 Ratajewski Marek Gniezno Bieg - 5250 m Night Runners Gniezno paid on-line
73 Zbierańska Edyta Gniezno Nordic Walking - 5250 m Królewskie Morsy Gniezno paid on-line
74 Knitter Maja Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
75 Matlak Lidia Gniezno Bieg - 5250 m Krolewskie Morsy Gniezno paid on-line
76 Dworacka Zuzanna Dworacka Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
77 Dworacki Michał Dworacki Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
78 Dworacka Natalia Dworacka Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
79 Stawowa Joanna Żydowo Bieg - 10 500 m Altom Gniezno paid on-line
80 Wegnerska Paulina Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
81 Kozłowski Tomasz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
82 Dominik Norbert Gniezno Bieg - 5250 m Speedy Gonzales paid on-line
83 Woźniak Dariusz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
84 Grzeszczak Bartosz Łubowo Bieg - 10 500 m paid on-line
85 Waraczewska Dorota Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
86 Waraczewski Tomasz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
87 Kaczmarek Piotr Gniezno Bieg - 10 500 m Ślęzak Team paid on-line
88 Czystowski Mariusz Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
89 Knitter Hanna Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
90 Karpiński Aleks Gniezno Bieg - 5250 m Pelikan Niechanowo paid on-line
91 Waberski Patryk Waberski Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
92 Szczygielska Patrycja Modliszewo Bieg - 5250 m paid on-line
93 Julkowski Antoni Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
94 Skalska Maja Gniezno Nordic Walking - 5250 m paid on-line
95 Skalska Joanna Gniezno Nordic Walking - 5250 m paid on-line
96 Stranc Jagoda Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
97 Stranc Karolina Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
98 Stranc Roman Gniezno Bieg - 5250 m paid on-line
99 Wróblewski Radosław Gniezno Bieg - 10 500 m paid on-line
100 Gorna Halina Jankowo dolne Bieg - 5250 m paid on-line


Views: 2333

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ