# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bochon Agata Malbork 5km Bieg BBKTS
2 Jurewicz Ewelina Elbląg 5km Bieg
3 HALMAN GABRIELA SULMIN 5km Nordic Walking
4 Jurewicz Paweł Elbląg 5km Bieg
5 Dziwosz Paweł Malbork 5km Bieg Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork
6 Jaruga Michał Koźliny 5km Bieg
7 Śledziewski Dominik Gdańsk 5km Nordic Walking ZSŁ Gdańsk paid
8 Worzala Wojciech Gdynia 5km Bieg paid
9 Dubiel Piotr Gniszewo 5km Bieg
10 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid
11 Szewczyk Adam Malbork 5km Bieg Agrolok sport team
12 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN 5km Nordic Walking Wataha paid
13 Brzozowska Iwona Unisław 5km Bieg Przebiegli Unisław i Okolice
14 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km Bieg paid
15 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
16 Kozłowska Anna Malbork 5km Bieg
17 Kozłowski Dariusz Malbork 5km Bieg
18 Kurkowski Marek Starogard Gdański 5km Bieg Mania-Frania 2 paid
19 Strzeszyńska Martyna Tczew 5km Bieg Biegający Tczew paid
20 Strzeszyński Wojciech Tczew 5km Bieg Biegający Tczew / Pamir Team paid
21 JERZYK ROBERT KANICZKI 5km Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid
22 Dorszewski Rafał Malbork 5km Bieg paid
23 Korybska Aleksandra Biały Bór 5km Nordic Walking paid
24 Kownacki Mateusz Malbork 5km Bieg
25 Zalewski Przemysław Starogard Gdański 5km Nordic Walking paid
26 Zalewska Karolina Starogard Gdański 5km Bieg paid
27 Satkiewicz Piotr Pasłęk 5km Bieg Rozbiegany Pasłęk paid
28 Kulig Bożena Elblag 5km Nordic Walking K S Elbląskie Włóczkije paid
29 Kulig Henryk Elblag 5km Nordic Walking K S Elbląskie Włóczkije paid
30 Jaruga Michał Koźliny 5km Bieg Wisła Steblewo
31 Jędrzejewska Lucyna Nowa Wieś Rzeczna 5km Nordic Walking paid
32 Wiernicka Paulina KWIDZYN 5km Bieg Gmina Gardeja Biega
33 Chmara-Baker Grazyna Brzeziny 5km Bieg paid
34 Małek Marta Lniano 5km Nordic Walking paid
35 Małek Andrzej LNIANO 5km Nordic Walking paid
36 Wilczewska Małgorzata Malbork 5km Bieg paid
37 Małek Renata Lniano 5km Nordic Walking paid
38 Dziweńka Beata Malbork 5km Bieg paid
39 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 5km Bieg
40 Derlaga Kamil Szymankowo 5km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA paid
41 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański 5km Bieg Morsy Zblewo paid
42 Ruchlewicz Urszula Sztum 5km Bieg paid
43 Kurkowska Katarzyna Koteże 5km Nordic Walking paid
44 Kurkowski Jacek Koteże 5km Nordic Walking paid
45 Kornienko Viktoria Tczew 5km Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA paid
46 Jankowska Beata Stare Pole 5km Bieg paid
47 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ 5km Bieg paid
48 Sawicki Radek Stare Pole 5km Bieg paid
49 Giembicki Jan Sztum 5km Bieg LKS Zantyr Sztum paid
50 Jez Marcin Malbork 5km Bieg paid
51 Chabowska Grażyna Sztum 5km Nordic Walking Sztum Biega
52 Chabowski Tomasz sztum 5km Bieg Sztum Biega
53 Listewnik Justyna Starogard Gdański 5km Nordic Walking paid
54 Daszkiewicz Artur Tczew 5km Bieg
55 Kruk Agnieszka Szymankowo 5km Bieg Grupa Malbork
56 Malek Andrzej Koscierzyna 5km Bieg Atlas Running Team
57 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5km Bieg TRI Starogard Gdański paid
58 Trzciński Krzysztof Tczew 5km Bieg
59 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański 5km Bieg PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON paid
60 Dziedzic Rafał Kwidzyn 5km Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
61 Prokop Anna Elbląg 5km Bieg PROKOPKI paid
62 Nowacki Tomasz Nowa Wieś Malborska 5km Bieg paid
63 Białk Roman Gdańsk 5km Nordic Walking paid
64 Prokop Mariusz elblag 5km Bieg PROKOPKI paid
65 Walendziak Alicja Gościszewo 5km Bieg Kujawscy Runners
66 Majewski Dawid Elbląg 5km Bieg paid
67 Majewska Agnieszka Elbląg 5km Bieg paid
68 Bładzikowski Rafał Tczew 5km Bieg paid
69 Zawadzki Damian Malbork 5km Bieg Active Malbork
70 CHĘTNIK Rafał SZTUM 5km Bieg paid
71 Miszewski Franciszek Okole 5km Bieg paid
72 Kaiser Krzysztof Gniew 5km Bieg Kierowcy Ciężarówek paid
73 Miszewska Izabela Okole 5km Nordic Walking paid
74 Rozenberg Sławomir Sztum 5km Bieg LKS Zantyr Sztum
75 Siebert Monika Sztutowo 5km Bieg paid
76 Daniel Kacper Karpiny 5km Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
77 Sokołowska Ewa Jasna 42 5km Nordic Walking paid
78 Dydymski Krzysztof Rumia 5km Bieg paid
79 Dydymska Monika Rumia 5km Bieg paid
80 Groszkowski Marcin Malbork 5km Bieg 22 Baza Lotnictwa Taktycznego
81 Litewska Joanna Juszkowo 5km Nordic Walking Team Deaf paid
82 reda alicja warszawa 5km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid
83 Sepioło Katarzyna Prabuty 5km Bieg paid
84 Naumczyk Tomasz Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent paid
85 Cybulski Karol Malbork 5km Bieg Nyborg-Mawent paid
86 Śpica Tomasz Malbork 5km Nordic Walking paid
87 Tomkowicz-Spica Monika Malbork 5km Nordic Walking paid
88 Zielińska Aleksandra Malbork 5km Nordic Walking
89 Górska Weronika Malbork 5km Bieg paid
90 Kaszubowski Zenon Malbork 5km Bieg Active Malbork
91 Ostrowski Piotr Tczew 5km Bieg Biegający Tczew paid
92 Hapke Tomasz Wilkowo 5km Bieg Traktor team gm kwidzyn paid
93 Stańczak Karolina Malbork 5km Nordic Walking paid
94 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk 5km Nordic Walking paid
95 Lipińska Bożenna Baboszewo 5km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid
96 Franczak Małgorzata Warszawa 5km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid
97 Franczak Anna Warszawa 5km Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM paid
98 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki 5km Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew paid
99 Zimna Anna Tczewskie Łąki 5km Bieg Biegający Tczew paid
100 Miłkowska Jolanta Gdynia 5km Nordic Walking Team Deaf


Views: 9180

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ