Mały Wielki Bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kowalski Łukasz Trąbki Wielkie Wielki Bieg ok. 69 km T-Mobile Sport Team paid on-line
2 Wasilewski Marcin Gdynia Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
3 Czarnecka Adrianna Gdynia Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
4 Meler Ula Gdańsk Leśny Bieg ok.35 km Iron Team/Pruszcz Biega/Straszyn Biega paid on-line
5 Wnuk Damian Wielki Klincz Leśny Bieg ok.35 km
6 Kubiak Jagoda Wejherowo Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
7 Gajda Bartosz Juszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
8 Fede Joanna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY paid on-line
9 Żak Karolina Gdynia Mały Bieg ok.13 km Mama w Trójmieście / KONTENER FORMY paid on-line
10 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Leśny Bieg ok.35 km
11 Wojas Aneta GRUDZIADZ Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
12 SZUSTEK ADAM TUCHOM Leśny Bieg ok.35 km SZUSTY TEAM :-) paid on-line
13 Strzelczyk Emilia Gdynia Mały Bieg ok.13 km
14 Kawiecki Pawel Nidzica Wielki Bieg ok. 69 km Ultra Szaleńcy
15 Grabowski Dominik Sarbsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
16 Lietz Renata Chojnice Wielki Bieg ok. 69 km Totalnie Biegnięci paid on-line
17 Kowalska Anna Kwidzyn Leśny Bieg ok.35 km Kwidzyn Biega paid on-line
18 Gola Agnieszka Pogórze Mały Bieg ok.13 km paid on-line
19 Kujot Bożena Luzino Mały Bieg ok.13 km paid on-line
20 Ladziński Zbigniew Gdańsk Mały Bieg ok.13 km L - RUN paid on-line
21 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański Wielki Bieg ok. 69 km Pruszcz Biega
22 Leśniewska Malgorzata Wejherowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
23 Kowalczyk Hanna Gdansk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
24 Zielińska Malwina GDANSK Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
25 Zieliński Tomasz GDANSK Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
26 Kuchcińska Monika Juszkowo Mały Bieg ok.13 km Pruszcz Biega / Straszyn Biega paid on-line
27 Prętnik Dawid Rumia Wielki Bieg ok. 69 km OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki paid on-line
28 Ulmann Andrzej Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
29 Andrzejewski Paweł Dobromierz Wielki Bieg ok. 69 km Ultra Szaleńcy
30 Szymecka Monika Chojnice Wielki Bieg ok. 69 km Totalnie Biegnięci Chojnice paid on-line
31 Gola Marek Pogórze Mały Bieg ok.13 km paid on-line
32 Gertner Anna Łeba Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
33 Karpowicz Bartosz Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km NAVY dOB
34 Pobłocki Jan Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
35 Sypniewska Hanna Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km Spartanie Dzieciom/ Golden Team
36 Tkaczyk Paweł Bojano Wielki Bieg ok. 69 km NAVY dOB
37 Mikuła Izabela Steknica Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
38 Babińska Joanna Łeba Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
39 Witkowska Małgorzata Gdynia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
40 Bocianowska Justyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
41 Bocianowski Bartosz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
42 Pierzgalski Tomasz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Osowa Biega paid on-line
43 Kasprzyk Katarzyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
44 Kreft Łukasz Reda Mały Bieg ok.13 km Komenda Portu Wojennego Gdynia paid on-line
45 Przygodzka Zuzanna Rzeczenica Mały Bieg ok.13 km paid on-line
46 Dydymski Krzysztof RUMIA Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
47 Dydymska Monika Rumia Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
48 Pionk Rafał Miszewo Mały Bieg ok.13 km Komenda Portu Wojennego Gdynia paid on-line
49 Dziuba Lidia Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
50 Bożyk Daria Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
51 Gajdus Wiktor Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km DCT Drużyna Biegowa paid on-line
52 Sikorska Agnieszka Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km #BBKTS paid on-line
53 Drozd Krzysztof Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
54 Stachura Marek Juszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
55 Zamiela Katarzyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
56 Topolski Piotr Sopot Wielki Bieg ok. 69 km Sztafeta Nadziei paid on-line
57 Dargacz Magdalena Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km
58 Wątka Katarzyna Banino Mały Bieg ok.13 km
59 Gurbowicz Jarosław Tczew Wielki Bieg ok. 69 km Biegający Tczew paid on-line
60 Grządziela Magdalena Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
61 Staszkiewicz Jakub Staszkiewicz Bydgoszcz Mały Bieg ok.13 km STASHKY TEAM paid on-line
62 Czernialis Daria Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
63 Olejczuk Karolina Straszyn Mały Bieg ok.13 km Straszyn Biega paid on-line
64 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Sztafeta Nadziei paid on-line
65 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Mały Bieg ok.13 km O-Sowa Biega paid on-line
66 Grzenia Aleksandra Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
67 Kotlewska Alicja Domatówko Mały Bieg ok.13 km paid on-line
68 Wasilewski Sławomir Kolbudy Leśny Bieg ok.35 km Aktywuj się w Maratonie #RUNGDN paid on-line
69 Mikołajczyk Anna Rotmanka Mały Bieg ok.13 km 23 lata paid on-line
70 Kurzawski Andrzej Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
71 Grzelecki Sebastian Juszkowo Mały Bieg ok.13 km ST RUNNERS paid on-line
72 Chmielewski Andrzej Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
73 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Iron Team paid on-line
74 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
75 Wolny Marcin Rotmanka Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
76 Saluk Izabela Juszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
77 Drozd Monika Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
78 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Leśny Bieg ok.35 km STASHKY TEAM paid on-line
79 Zwolińska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
80 Marzec Marcin Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
81 Makowska Patrycja Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
82 Jarońska Aneta Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km IRON TEAM paid on-line
83 Płotka Witold Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km SUT - Straszyn Ultra Team paid on-line
84 Mackiewicz Monika Gdynia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
85 Chrząszcz Anna Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
86 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
87 Lebiedzińska Angelika Reda Mały Bieg ok.13 km Biegacze Świnoujście paid on-line
88 Żarkowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
89 Bladowska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
90 Sarnaszek Monika Rotmanka Mały Bieg ok.13 km paid on-line
91 Kozłowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
92 Ciok Katarzyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
93 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Pruszcz Biega/49BLot paid on-line
94 Czoska Przemysław Gdynia Leśny Bieg ok.35 km JARBUD paid on-line
95 Jaremko Marcin Gdansk Wielki Bieg ok. 69 km Lubań Knapy
96 Górniak Jarosław Pogórze Leśny Bieg ok.35 km JARBUD paid on-line
97 Küchler Paweł Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km JARBUD paid on-line
98 Wozbanowicz Jacek Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km Pruszcz Biega/! Straszyn Biega/SUT paid on-line
99 Jersak Jakub Jersak Skowarcz Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
100 Grulkowski Łukasz Miechucino Mały Bieg ok.13 km paid on-line


Views: 8589

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ