Mały Wielki Bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ladziński Zbigniew Gdańsk Mały Bieg ok.13 km L - RUN paid on-line
2 Chrząszcz Bartłomiej Pruszcz Gdański Wielki Bieg ok. 69 km Pruszcz Biega 80.00 PLN
3 Leśniewska Malgorzata Wejherowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
4 Kowalczyk Hanna Gdansk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
5 Zielińska Malwina GDANSK Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
6 Zieliński Tomasz GDANSK Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
7 Kuchcińska Monika Juszkowo Mały Bieg ok.13 km Pruszcz Biega / Straszyn Biega paid on-line
8 Prętnik Dawid Rumia Wielki Bieg ok. 69 km OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki paid on-line
9 Ulmann Andrzej Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
10 Andrzejewski Paweł Dobromierz Wielki Bieg ok. 69 km Ultra Szaleńcy 80.00 PLN
11 Szymecka Monika Chojnice Wielki Bieg ok. 69 km Totalnie Biegnięci Chojnice paid on-line
12 Gola Marek Pogórze Mały Bieg ok.13 km paid on-line
13 Gertner Anna Łeba Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
14 Karpowicz Bartosz Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km NAVY dOB 80.00 PLN
15 Pobłocki Jan Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi 80.00 PLN
16 Sypniewska Hanna Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km Spartanie Dzieciom/ Golden Team 80.00 PLN
17 Tkaczyk Paweł Bojano Wielki Bieg ok. 69 km NAVY dOB 80.00 PLN
18 Mikuła Izabela Steknica Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
19 Babińska Joanna Łeba Mały Bieg ok.13 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
20 Witkowska Małgorzata Gdynia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
21 Bocianowska Justyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
22 Bocianowski Bartosz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
23 Pierzgalski Tomasz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Osowa Biega paid on-line
24 Kasprzyk Katarzyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
25 Kreft Łukasz Reda Mały Bieg ok.13 km Komenda Portu Wojennego Gdynia paid on-line
26 Przygodzka Zuzanna Rzeczenica Mały Bieg ok.13 km paid on-line
27 Dydymski Krzysztof RUMIA Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
28 Dydymska Monika Rumia Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
29 Pionk Rafał Miszewo Mały Bieg ok.13 km Komenda Portu Wojennego Gdynia paid on-line
30 Dziuba Lidia Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
31 Bożyk Daria Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
32 Gajdus Wiktor Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km DCT Drużyna Biegowa paid on-line
33 Sikorska Agnieszka Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km #BBKTS paid on-line
34 Drozd Krzysztof Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
35 Stachura Marek Juszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
36 Zamiela Katarzyna Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
37 Topolski Piotr Sopot Wielki Bieg ok. 69 km Sztafeta Nadziei paid on-line
38 Dargacz Magdalena Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km 40.00 PLN
39 Wątka Katarzyna Banino Mały Bieg ok.13 km 40.00 PLN
40 Gurbowicz Jarosław Tczew Wielki Bieg ok. 69 km Biegający Tczew paid on-line
41 Grządziela Magdalena Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
42 Staszkiewicz Jakub Staszkiewicz Bydgoszcz Mały Bieg ok.13 km STASHKY TEAM paid on-line
43 Czernialis Daria Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
44 Olejczuk Karolina Straszyn Mały Bieg ok.13 km Straszyn Biega paid on-line
45 Grzeszczuk Łukasz Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Sztafeta Nadziei paid on-line
46 Łukaszewicz Sylwia Gdańsk Mały Bieg ok.13 km O-Sowa Biega paid on-line
47 Grzenia Aleksandra Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
48 Kotlewska Alicja Domatówko Mały Bieg ok.13 km paid on-line
49 Wasilewski Sławomir Kolbudy Leśny Bieg ok.35 km Tam Tam Kolbudy paid on-line
50 Mikołajczyk Anna Rotmanka Mały Bieg ok.13 km 23 lata paid on-line
51 Kurzawski Andrzej Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
52 Grzelecki Sebastian Juszkowo Mały Bieg ok.13 km ST RUNNERS paid on-line
53 Chmielewski Andrzej Straszyn Mały Bieg ok.13 km paid on-line
54 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Iron Team paid on-line
55 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
56 Wolny Marcin Rotmanka Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
57 Saluk Izabela Juszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
58 Drozd Monika Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
59 Staszkiewicz Lucyna Bydgoszcz Leśny Bieg ok.35 km STASHKY TEAM paid on-line
60 Zwolińska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
61 Marzec Marcin Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
62 Makowska Patrycja Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
63 Jarońska Aneta Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km IRON TEAM paid on-line
64 Płotka Witold Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km SUT - Straszyn Ultra Team paid on-line
65 Mackiewicz Monika Gdynia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
66 Chrząszcz Anna Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
67 Michałowska-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
68 Lebiedzińska Angelika Reda Mały Bieg ok.13 km Biegacze Świnoujście paid on-line
69 Żarkowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
70 Bladowska Justyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
71 Sarnaszek Monika Rotmanka Mały Bieg ok.13 km paid on-line
72 Kozłowska Magdalena Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
73 Ciok Katarzyna Rumia Mały Bieg ok.13 km paid on-line
74 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Leśny Bieg ok.35 km Pruszcz Biega/49BLot paid on-line
75 Czoska Przemysław Gdynia Leśny Bieg ok.35 km JARBUD paid on-line
76 Jaremko Marcin Gdansk Wielki Bieg ok. 69 km Lubań Knapy 80.00 PLN
77 Górniak Jarosław Pogórze Leśny Bieg ok.35 km JARBUD paid on-line
78 Küchler Paweł Gdynia Wielki Bieg ok. 69 km JARBUD paid on-line
79 Wozbanowicz Jacek Straszyn Wielki Bieg ok. 69 km Pruszcz Biega/! Straszyn Biega/SUT paid on-line
80 Jersak Jakub Jersak Skowarcz Wielki Bieg ok. 69 km paid on-line
81 Grulkowski Łukasz Miechucino Mały Bieg ok.13 km paid on-line
82 Głombiowska Zuzanna Gdynia Mały Bieg ok.13 km Runpassion.pl Team paid on-line
83 Wojnarowska Weronika Gdynia Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
84 Gałuszka Radosław Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
85 Kołkowski Andrzej Braniewo Wielki Bieg ok. 69 km Spartanie Dzieciom 80.00 PLN
86 Lutkiewicz Darek Straszyn Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
87 Kowalska Iwona Mosty Wielki Bieg ok. 69 km WYMIATACZE 80.00 PLN
88 Szubartowicz Marek Gdynia Mały Bieg ok.13 km 40.00 PLN
89 JARZYCKA agata Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Osowa Biega paid on-line
90 Formela Kamil Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Lubań Knapy paid on-line
91 Kamińska Dominika Roszkowo Mały Bieg ok.13 km paid on-line
92 Kożyczkowska Agnieszka Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
93 Lange Katarzyna Gdańsk Wielki Bieg ok. 69 km Iron Team paid on-line
94 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km Pruszcz biega paid on-line
95 Smoleń Ewa Pruszcz Gdański Mały Bieg ok.13 km paid on-line
96 Baumgart Michał Straszyn Leśny Bieg ok.35 km paid on-line
97 Nadolski Marcin Gdańsk Mały Bieg ok.13 km paid on-line
98 Szymańczak Adam GDAŃSK Mały Bieg ok.13 km ST RUNNERS paid on-line
99 Świeca Grzegorz Gdańsk Mały Bieg ok.13 km Iron Team paid on-line
100 Kukiełczak Monika Straszyn Mały Bieg ok.13 km 40.00 PLN


Views: 3797

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ