Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Teska Patrycja Gdynia ŻAK ok.5 km LKS ZORZA Gdynia
2 Teska Martyna Gdynia Do lat 10 - 2500 m LKS ZORZA Gdynia
3 Bator Jarosław Koteże MINI 30 km GK STG
4 Osińska Adrianna Ramoty MINI 30 km Wysepka Team paid on-line
5 Polus Piotr Bydgoszcz MAXI 45 km Wysepka Team paid on-line
6 Hillar Jacek Kwidzyn MINI 30 km Kwidzyn Biega paid on-line
7 Chrzanowski Tomasz Tczew MINI 30 km
8 Ćwikła Sławomir Potulice MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
9 Jarczewski Bartłomiej Malbork MŁODZIK ok.10 km
10 jarczewski szymon malbork MAXI 45 km
11 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 30 km paid on-line
12 Stoppa Wojciech Pelplin MINI 30 km Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin
13 Ciesielski Adam Nakło nad Notecią MINI 30 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
14 Czeszejko Grzegorz Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
15 Bednarczyk Grzegorz Debrzno MINI 30 km paid on-line
16 Jahn Daniel Kwidzyn MINI 30 km Kwidzyn
17 Śledź. Mikołaj Pelplin MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin paid
18 Jesionowska Małgorzata Świecie MINI 30 km paid on-line
19 Jesionowski Mariusz Świecie MINI 30 km paid on-line
20 Przypek Marcin Sztum MINI 30 km paid on-line
21 Tatara Maciej Tczew MINI 30 km paid on-line
22 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MINI 30 km AMSports Bydgoszcz MTB Team paid on-line
23 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MINI 30 km AMSports Bydgoszcz MTB Team paid on-line
24 Guth Mirosław Bydgoszcz MINI 30 km
25 Sypniewski Mariusz Koteże MINI 30 km GK STG paid on-line
26 Węgrzyn Marcin Gdańsk Do lat 10 - 2500 m Qumple
27 Jaworski Tomasz Sulnowo MINI 30 km BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE paid on-line
28 Felski Pawel Felski Starogard Gdański MINI 30 km GK STG
29 Nikołajczyk Łukasz Świecie MINI 30 km BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE paid on-line
30 PEPLIŃSKI DANIEL ŚWIECIE MINI 30 km Blackram Team MTB Świecie paid on-line
31 Jończyk Krzysztof Wrześnica MINI 30 km paid on-line
32 Kruszczyński Marcin Kwidzyn MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
33 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI 30 km paid on-line
34 Pieszko Piotr Smolajny MINI 30 km Qnix paid on-line
35 Tuszyński Mikołaj Kowalewo Pomorskie MINI 30 km SISU-OWB rowertur.com paid on-line
36 Banach Ryszard Gdansk MINI 30 km BST BanachBrothers paid on-line
37 Dutkiewicz Maciej Nakło nad Notecią MINI 30 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
38 Dutkiewicz Krzysztof Nakło nad Notecią MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
39 Brzeziński Łukasz Tczew MINI 30 km paid on-line
40 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 30 km paid on-line
41 Chojnacki Maciej Starogard Gdański MINI 30 km paid on-line
42 Iwaniuch Jarosław Susz MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ paid on-line
43 Dubiela Przemysław TCZEW MINI 30 km paid on-line
44 Czykierda Piotr Tczew MINI 30 km paid on-line
45 Slisewski Tomasz Starogard Gdański MINI 30 km GK STG
46 Sobieralski Piotr tczew MINI 30 km V02MA
47 Sewastianow Jacek Sławno MINI 30 km Toyota Kawisbike Słupsk MTB team paid on-line
48 Fandrejewski Janusz Elbląg MINI 30 km Qnix paid on-line
49 Pietrulewicz Krzysztof Kosyń MINI 30 km Qnix paid on-line
50 Furmanek Sławek Tczew MINI 30 km Start MTB Kartuzy
51 Zielonka Tadeusz Parchowo MINI 30 km
52 Świeca Grzegorz Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM paid on-line
53 Dichting Damian Grudziądz MAXI 45 km TCH paid on-line
54 Szmiszke Robert Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
55 Bruderek Tomasz Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM paid on-line
56 Bianek Marcin Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz paid on-line
57 Peszek Krzysztof Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM paid on-line
58 Kwaśniewski Mariusz Więckowy MINI 30 km paid on-line
59 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MINI 30 km MTB Eldar Świecie paid on-line
60 Reinholz Marian Terespol Pomorski MINI 30 km paid on-line
61 Czackowski Sławomir Chelmno MINI 30 km paid on-line
62 Wontka Grzegorz Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz
63 Śledź Mikołaj Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km limit reached
64 Deba Bartłomiej Małocin MAXI 45 km paid on-line
65 Ochociński Cyprian GDYNIA Do lat 10 - 2500 m
66 Malinowski Mateusz Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz paid on-line
67 Pietrulewicz Arkadiusz Smolajny MINI 30 km Qnix paid on-line
68 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 30 km Qnix paid on-line
69 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
70 Lipke Przemysław Tczew ŻAK ok.5 km lipa team
71 Olszewski Kamil Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km ROWEROWYGRUDZIADZ.PL limit reached
72 Wróbel Marta Bydgoszcz MINI 30 km paid on-line
73 Bethke Sławomir Bydgoszcz MINI 30 km SISU-OWB rowertur.com paid on-line
74 Jaskólski Rafał Gniew MAXI 45 km Klub Kolarski Pelplin/Qark paid on-line
75 Kowalski Wojtek Nicponia MINI 30 km paid on-line
76 Firyn Barnadeta Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz paid on-line
77 Kwaśniewski Łukasz Osiek MINI 30 km TEAM MX SKÓRCZ paid on-line
78 Riebandt Sławek Rokitki MINI 30 km Team Kukuła Healthy paid on-line
79 Zachciał Tomek Kowale MINI 30 km VO2max MTB Team
80 Filipek Mirosława Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
81 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
82 Kwiatkowska Renata Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
83 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
84 Rosenau Sebastian Występ MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
85 Janicki Zbiganiew Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
86 Wasielewski Paweł Nowe MINI 30 km paid on-line
87 Sieniek Łukasz Brodnica Górna MAXI 45 km AZS Politechnika Gdańska
88 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
89 szczepański leszek Kwidzyn MINI 30 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
90 Kozłowski Marcin Rumia MINI 30 km paid on-line
91 Lewandowski Michał Grudziądz MINI 30 km paid on-line
92 Sobczyński Bartosz Tczew MINI 30 km paid on-line
93 Skórczewski Tadeusz Kaliska MINI 30 km paid on-line
94 Czerwiński Tomasz. Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Solo MTB limit reached
95 Czerwiński Tomasz Świecie MINI 30 km Solo MTB paid on-line
96 MARIAŃSKI LESZEK Zamość MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
97 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń MINI 30 km KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ paid on-line
98 Kulpa Aleksander Bydgoszcz MAXI 45 km CSU Racing Team Bydgoszcz paid on-line
99 Niemczyk Robert Kamień Krajeński MINI 30 km paid on-line
100 Świderski Ireneusz Pelplin MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin paid


Views: 10038

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ