Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szmiszke Robert Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
2 Bruderek Tomasz Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM paid on-line
3 Bianek Marcin Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz paid on-line
4 Peszek Krzysztof Gdańsk MINI 30 km ZIOMKI MTB TEAM paid on-line
5 Pliszka Kamil Sztum MINI 30 km paid on-line
6 Kwaśniewski Mariusz Więckowy MINI 30 km 40.00 PLN
7 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MINI 30 km MTB Eldar Świecie paid on-line
8 Reinholz Marian Terespol Pomorski MINI 30 km paid on-line
9 Czackowski Sławomir Chelmno MINI 30 km paid on-line
10 Wontka Grzegorz Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz 40.00 PLN
11 Śledź Mikołaj Pelplin Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km limit reached
12 Deba Bartłomiej Małocin MAXI 45 km paid on-line
13 Ochociński Cyprian GDYNIA Do lat 10 - 2500 m free participation
14 Malinowski Mateusz Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz 40.00 PLN
15 Pietrulewicz Arkadiusz Smolajny MINI 30 km 40.00 PLN
16 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 30 km 40.00 PLN
17 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ MINI 30 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 40.00 PLN
18 Lipke Przemysław Tczew ŻAK ok.5 km lipa team free participation
19 Lipke Wojciech Tczew MINI 30 km lipa team paid on-line
20 Lipke Paweł Tczew MINI 30 km lipa team paid on-line
21 Olszewski Kamil Grudziądz Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km ROWEROWYGRUDZIADZ.PL limit reached
22 Pałkowski Mateusz Tczew MINI 30 km paid on-line
23 Wróbel Marta Bydgoszcz MINI 30 km paid on-line
24 Bethke Sławomir Bydgoszcz MINI 30 km SISU-OWB rowertur.com paid on-line
25 Jaskólski Rafał Gniew MAXI 45 km Klub Kolarski Pelplin/Qark paid on-line
26 Juszczak Mateusz Tczew MINI 30 km paid on-line
27 Kowalski Wojtek Nicponia MINI 30 km 40.00 PLN
28 Firyn Barnadeta Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz paid on-line
29 Kwaśniewski Łukasz Osiek MINI 30 km TEAM MX SKÓRCZ paid on-line
30 Riebandt Sławek Rokitki MINI 30 km Team Kukuła Healthy paid on-line
31 Baranowski Mateusz Gdańsk MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
32 Baranowska Agnieszka Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
33 Baranowski Karol Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
34 Zachciał Tomek Kowale MINI 30 km VO2max MTB Team 40.00 PLN
35 Filipek Mirosława Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
36 Wilkowski Krzysztof Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
37 Kwiatkowska Renata Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
38 Rutkowski Tomasz Bydgoszcz MINI 30 km 40+VAT paid on-line
39 Rosenau Sebastian Występ MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team paid on-line
40 Janicki Zbiganiew Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY paid on-line
41 Wasielewski Paweł Nowe MINI 30 km paid on-line
42 Sieniek Łukasz Brodnica Górna MAXI 45 km AZS Politechnika Gdańska 40.00 PLN
43 Sonnenfeld Łukasz Grudziądz MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
44 szczepański leszek Kwidzyn MINI 30 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
45 Kozłowski Marcin Rumia MINI 30 km paid on-line
46 Lewandowski Michał Grudziądz MINI 30 km paid on-line
47 Sobczyński Bartosz Tczew MINI 30 km paid on-line
48 Skórczewski Tadeusz Kaliska MINI 30 km 40.00 PLN
49 Czerwiński Tomasz. Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Solo MTB limit reached
50 Czerwiński Tomasz Świecie MINI 30 km Solo MTB paid on-line
51 RYBAK MARIUSZ MAŁE RUDY MINI 30 km SISU-OWB rowertour.com paid on-line
52 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 30 km 40.00 PLN
53 MARIAŃSKI LESZEK Zamość MAXI 45 km Skra Paterek IT-Ros Team 40.00 PLN
54 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń MINI 30 km KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ paid on-line
55 Kulpa Aleksander Bydgoszcz MAXI 45 km CSU Racing Team Bydgoszcz paid on-line
56 Niemczyk Robert Kamień Krajeński MINI 30 km paid on-line
57 Nowak Dariusz Tczew MINI 30 km paid on-line
58 Świderski Ireneusz Pelplin MINI 30 km Klub Kolarski Pelplin 40.00 PLN
59 Błaszczak Dariusz Gdynia MAXI 45 km VECTOR Group Team 40.00 PLN
60 Mieczkowska Agata Lubichowo Do lat 10 - 2500 m Szkoła podstawowa Lubichowo free participation
61 Latański Radosław Kusice Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk limit reached
62 Kozłowski Jerzy Szubin MAXI 45 km 7Si-OWB rowertour.com paid on-line
63 Gizela Michał Kartuzy MINI 30 km 40.00 PLN
64 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI 30 km 40.00 PLN
65 Zmuda Waldemar Świecie MINI 30 km www.agatazmuda.pl 40.00 PLN
66 Porożyński Arkadiusz Świecie n/Wisłą MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie paid on-line
67 GRZYBEK MARCIN żnin MINI 30 km paid on-line
68 Orzechowski Alan Olsztyn MINI 30 km paid on-line
69 RYBIŃSKA OTYLIA Brodnica MINI 30 km RYBIŃSCY TEAM paid on-line
70 Papke Arkadiusz Lubiszewo MINI 30 km DżoDżo Team paid on-line
71 Ogrodowska Małgorzata Gdynia MINI 30 km 3life team 40.00 PLN
72 smolarczyk wojciech bydgoszcz MINI 30 km paid on-line
73 Gałgański. Krzysztof Osielsko Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km 7Si-OWB rowertour.com limit reached
74 Gałgański Krzysztof Osielsko MINI 30 km 7Si-OWB rowertour.com paid on-line
75 Kamińska Marta Gdynia MAXI 45 km NEXUS Team 40.00 PLN
76 Kręcki Łukasz Świecie MAXI 45 km Klub Kolarski Wda Świecie paid on-line
77 Kręcki. Łukasz Świecie Wyścig Rowerów Hybrydowych 15 km Klub Kolarski Wda Świecie limit reached
78 Jaszak Grzegorz Wąsosz MINI 30 km paid on-line
79 Delewska Marta Rożental Do lat 10 - 2500 m ZKiW Kulice free participation
80 Delewska Hania Rożental ŻAK ok.5 km ZKiW Kulice free participation
81 Delewski Jan Rożental MŁODZIK ok.10 km ZKiW Kulice free participation
82 Baran Jacek Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY 40.00 PLN
83 Maćkiewicz Szymon Chełmża ŻAK ok.5 km free participation
84 Maćkiewicz Przemysław Chełmża MINI 30 km paid on-line
85 Koralewski Mariusz Władysławowo MINI 30 km paid on-line
86 Popiołek Marcin Toruń MINI 30 km paid on-line
87 Lichaczewski Zbigniew Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ paid on-line
88 Lichaczewski Zbigniew Lichaczewski Baloszyce MINI 30 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ 40.00 PLN
89 Rybiński Mirosław Grudziądz MINI 30 km 40.00 PLN
90 Lemkowski Rafał Rakowiec MINI 30 km Cyklo Kwidzyn paid on-line
91 Kowalczyk Wojciech Susz MINI 30 km MORE Cycling Team 40.00 PLN
92 Reszka Miłosz Starogard Gdański MINI 30 km Dovista Active Team paid on-line
93 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 30 km paid on-line
94 Majewski Marek Prabuty MINI 30 km BIKE CLUB PRABUTY 40.00 PLN
95 lewandowski ryszard 83-423 Niedamowo 64 MAXI 45 km Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) paid on-line
96 Olpeter Adam Kwidzyn MINI 30 km AKJ KWIDZYN paid on-line
97 Kucharski Bartosz Gdynia MAXI 45 km paid on-line
98 Trzebiatowska Aldona Gdynia MAXI 45 km paid on-line
99 Lasowski Przemysław Grudziądz MAXI 45 km paid on-line
100 Wontka Tomasz Skórcz MINI 30 km Team MX Skórcz 40.00 PLN


Views: 4830

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ