# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejewska Danuta | Władysławowo | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
2 | Myślisz Nina | Hel | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
3 | Myślisz Lenka | Hel | Polska | 1238 m dla dzieci | cancelled | |
4 | Myślisz Bartosz | Hel | Polska | 5 km | cancelled | |
5 | Myślisz Magda | Hel | Polska | 5 km | cancelled | |
6 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Kaczkowskiego | cancelled |
7 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | Peppa Pig | cancelled |
8 | Wolski Wiktor | Gdynia | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
9 | Wolski Kamil | Gdynia | Polska | 5 km | cancelled | |
10 | Schmidt Janusz | Połczyno | Polska | 10 km | Biegam z żoną :-) | cancelled |
11 | Licau Paweł | Władysławowo | Polska | 5 km | cancelled | |
12 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | 5 km | Zmotywowani | cancelled |
13 | Bury Liliana | Reda | Polska | 5 km nordic walking | Zmotywowani | cancelled |
14 | Wałdoch Kamila | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
15 | Hendzel Krzysztof | Reda | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | cancelled |
16 | Dąbrowska Agata | Wejherowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | cancelled |
17 | Dąbrowska Weronika | Wejherowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | cancelled |
18 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | Polska | 5 km | Norda Hel | cancelled |
19 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | 5 km | cancelled | |
20 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 5 km | Przodkowski Tean | cancelled |
21 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
22 | Curyło Jakub | Władysławowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
23 | Kozioł Krzysztof | Lębork | Polska | 10 km | cancelled | |
24 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | Polska | 10 km | cancelled | |
25 | Duczyński Szymon | Kłanino | Polska | 5 km nordic walking | GM Team | cancelled |
26 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
27 | Dettlaff Franciszek | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 we Władysławowie | cancelled |
28 | Dettlaff Krystyna | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 we Władysławowie | cancelled |
29 | Dettlaff Lena | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 we Władysławowie | cancelled |
30 | Zarzycka Grażyna | Władysławowo | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
31 | Szczypior Jolanta | Władysławowo | Polska | 5 km | Nordowe morsy | cancelled |
32 | Rambiert Monika | Władysławowo | Polska | 5 km | GM Team | cancelled |
33 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | 10 km | GM Team | cancelled |
34 | Baran Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | MMŻ „Majeczka” | cancelled |
35 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | Polska | 10 km | Wiślinka Team | cancelled |
36 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | 10 km | cancelled | |
37 | Albecka Olimpia | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | cancelled |
38 | Kozłowska Olimpia | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | cancelled |
39 | Helland Katarzyna | Jastrzębia Góra | Polska | parada rowerowa | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
40 | Migowska Małgorzata | Jastrzębia Góra | Polska | parada rowerowa | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
41 | Bednarczuk Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | Maruder | cancelled |
42 | Skrzypczak Igor | Puck | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
43 | Skrzypczak Gabriela | Puck | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
44 | Ziontkowski Kay | Władysławowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
45 | Janowicz Alex | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | cancelled | |
46 | Hinca Bożena | Gdynia | Polska | 5 km | GM Team | cancelled |
47 | Kostuch Sylwia | Władysławowo | Polska | 5 km | GM Team | cancelled |
48 | Zielke Hanna | Rozewie | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | SP Jastrzębia Góra | cancelled |
49 | Pieper Jarosław | Karwia | Polska | 10 km | Norda Karwia | cancelled |
50 | Walczak Zosia | Rozewie | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
51 | Zielke Janusz | Rozewie | Polska | 10 km | cancelled | |
52 | Czapp Lena | Władysławowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 we Władysławowie | cancelled |
53 | Wrońska Sandra | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
54 | Orłowska Amelia | Rozewie | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
55 | Foelkner Oliwia | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
56 | Strójwąs Martyna | Mieroszyno | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
57 | Długońska Maja | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
58 | Leszczyński Timo | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
59 | Jędrzejewski Olivier | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
60 | Korth Amelia | Tupadły | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
61 | Kamińska Matylda | Jastrzębia Góra | Polska | 1238 m dla dzieci | Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze | cancelled |
62 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 1238 m dla dzieci | cancelled | |
63 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 5 km | cancelled | |
64 | Pieper Urszula | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
65 | Górska Iwona | Lębork | Polska | 5 km | Farm Frites Poland | cancelled |
66 | Halman Gabriela | Sulmin | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
67 | Lewinski Ireneusz | Reda | Polska | 10 km | cancelled | |
68 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | 10 km | cancelled | |
69 | Boza Beata | Gdynia | Polska | 10 km | Padł Na Ryj Team | cancelled |
70 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | cancelled |
71 | Bezdel Anna | Puck | Polska | 10 km | cancelled | |
72 | Sawicki Janek | Kniewo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
73 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | 5 km nordic walking | cancelled | |
74 | Skurtys Kornelia | Reda | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
75 | Skurtys Amelia | Reda | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
76 | Skurtys Cezary | Reda | Polska | 10 km | cancelled | |
77 | Kollek Lidia | Władysławowo | Polska | 10 km | cancelled | |
78 | Ciskowska-Pyś Joanna | Władysławowo | Polska | 5 km | BA Team | cancelled |
79 | Jeka Michał | Mechelinki | Polska | 10 km | BA Team | cancelled |
80 | Pyś Mateusz | Władysławowo | Polska | 10 km | BA Team | cancelled |
81 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Step by Step Trójmiasto | cancelled |
82 | Hochschulz Tobiasz | Wladyslawowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
83 | Naczk Marzena | Władysławowo | Polska | 10 km | cancelled | |
84 | Hochschulz Anna | Wladyslawowo | Polska | 10 km | cancelled | |
85 | Fojcik Lena | Leśniewo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegacz Portowy Hel | cancelled |
86 | Schmidt Agnieszka | Mrzezino | Polska | 5 km | cancelled | |
87 | Hołówka Lena | Reda | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
88 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | 5 km | Runeda | cancelled |
89 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | Polska | 10 km | Biegałem z Kają | cancelled |
90 | Rybus Marta | Wejherowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | Mapeciaki Wejherowo | cancelled |
91 | Rybus Maja | Wejherowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | SP nr 8 Wejherowo | cancelled |
92 | Rybus Filip | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | SP nr 8 Wejherowo | cancelled |
93 | Halman Nikola | Luzino | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
94 | Pulczyński Robert | Starzyno | Polska | 5 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | cancelled |
95 | Kruczkowska Klara | Gdynia | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | cancelled | |
96 | Kruczkowska Katarzyna | Gdynia | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
97 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | cancelled | |
98 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | 1238 m dla dzieci | cancelled | |
99 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | cancelled |
100 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | cancelled |
Views: 18269