# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaśniewski Michał | Pelplin | Polska | Bieg | RulińskiRunningTeam | |
2 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
3 | Bzowski Przemysław | Tczew | Polska | Bieg | Intel Runners | paid |
4 | Bzowska Magdalena | Tczew | Polska | Bieg | paid | |
5 | Laszczyk Elżbieta | Pomyje | Polska | Nordic Walking | paid | |
6 | Zwolińska Iwona | Pomyje | Polska | Nordic Walking | paid | |
7 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg | Aktywni Kociewiacy | paid |
8 | Brosze Zuzanna | Pelplin | Polska | Bieg | ZKiW nr1 w Pelplinie | |
9 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | Bieg | ZPS Tczew | |
10 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
11 | Spierewka Paweł | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
12 | Żak Małgorzata | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
13 | Judzińska Danuta | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
14 | Judzińska Marta | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
15 | Chyła Mirosław | Pelplin | Polska | Bieg | ||
16 | Portee Kacper | Nowa Cerkiew | Polska | Bieg | ZSBIO Tczew | |
17 | Petka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg | SKL FILIPPIDES | |
18 | Rutkowski Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg | ||
19 | Bukowski Fabian | Pelplin | Polska | Bieg | SP nr 2 Pelplin | |
20 | Kozakiewicz Ireneusz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | |
21 | Goc-Kozakiewicz Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | paid |
22 | Grochocka Marzena | Pelplin | Polska | Bieg | ||
23 | Zieliński Michał | Pelplin | Polska | Bieg | paid | |
24 | Pobłocka Daria | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
25 | Pobłocka Agnieszka | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
26 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg | Traktor team gmina kwidzyn | |
27 | Gajkowski Dawid | Pelplin | Polska | Bieg | paid | |
28 | Pobłocki Piotr | Pelplin | Polska | Bieg | REBEL | paid |
29 | Reimus Agnieszka | Skórcz | Polska | Nordic Walking | ||
30 | Urbański Piotr | Smętowo Graniczne | Polska | Bieg | ||
31 | Wohlert Patryk | Smętowo | Polska | Bieg | paid | |
32 | Kłopotek Rafał | skarszewy | Polska | Nordic Walking | paid | |
33 | Krzyżanowska Judyta | Gniew | Polska | Nordic Walking | paid | |
34 | Krojańska Aneta | Gniew | Polska | Nordic Walking | paid | |
35 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | Bieg | Biegam dla Zdrowia | |
36 | Felski Maciej | Bobowo | Polska | Bieg | Przerembel Team | paid |
37 | Felska Angelika | Bobowo | Polska | Bieg | Przerembel Team | |
38 | Szatkowski Roland | Bielawki | Polska | Nordic Walking | paid | |
39 | Gołuński Bartosz | Klonówka | Polska | Bieg | paid | |
40 | Okęcki Tomasz | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
41 | Okęcka Dorota | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
42 | Rogaczewska Julia | Smarzewo | Polska | Bieg | ||
43 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | paid |
44 | Zając Arkadiusz | Głuche | Polska | Bieg | paid | |
45 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg | ||
46 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Polska | Bieg | ||
47 | Bojanowski Jakub | Boleslawowo | Polska | Bieg | paid | |
48 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg | ||
49 | Szlęzak Aleksandra | Rajkowy | Polska | Bieg | ||
50 | Frątczak Wioleta | Gdansk | Polska | Bieg | paid | |
51 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg | REBEL | paid |
52 | Chmielowiec Grzegorz | Stocki Młyn | Polska | Nordic Walking | ||
53 | Chmielowiec Marcel | Stocki Młyn | Polska | Nordic Walking | Podstawowa | |
54 | Chmielowiec Anna | Stocki Młyn | Polska | Nordic Walking | ||
55 | Chmielowiec Adrian | Stocki Młyn | Polska | Bieg | Technikum | |
56 | Pałkowska Maria | Tczew | Polska | Nordic Walking | paid | |
57 | Pałkowski Adam | Tczew | Polska | Nordic Walking | paid | |
58 | Żur Małgorzata | Tczew | Polska | Nordic Walking | paid | |
59 | Winiarski Dariusz | Pelplin | Polska | Nordic Walking | paid | |
60 | Czerwiak Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Nordic Walking | Przerebel Team | paid |
61 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid |
62 | Chyła Jędrzej | Smętowo | Polska | Bieg | paid | |
63 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | Bieg | Wilk Kociewski | paid |
64 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | Bieg | KS Sokół Zblewo | paid |
65 | Chybowska Magda | Starogard gdański | Polska | Bieg | Przerembel team | |
66 | Krajnik Danuta | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
67 | Sarnowska Gabrysia | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
68 | GRUDZIŃSKI NIKODEM | GDYNIA | Polska | Bieg | PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | |
69 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Polska | Bieg | PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | paid |
70 | Mania Patryk | Tczew | Polska | Bieg | Team Tapflo | paid |
71 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | ||
72 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | ||
73 | Gostomski Piotr | Tczew | Polska | Nordic Walking | Team Tapflo | paid |
74 | Żur Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg | paid | |
75 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | Polska | Bieg | paid | |
76 | Kowalczyk Karol | Tczew | Polska | Bieg | paid | |
77 | Firyn Bernadeta | Osiek | Polska | Bieg | Team MX Skórcz | paid |
78 | Paszek Grzegorz | Smoląg | Polska | Bieg | paid | |
79 | Myga Dorota | Smoląg | Polska | Bieg | paid | |
80 | Tamowicz Mariusz | Tymawa | Polska | Bieg | paid | |
81 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | Bieg | ||
82 | Głębocki Radosław | Gniew | Polska | Bieg | paid | |
83 | Kropisz Łukasz | Kulice | Polska | Bieg | paid | |
84 | Mucha Przemysław | Pelplin | Polska | Bieg | Swisspor TeamRun | |
85 | Mucha Anna | Pelplin | Polska | Bieg | Swisspor TeamRun | |
86 | Kmieć Karol | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Swisspor TeamRun | |
87 | Kosmacz Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Swisspor TeamRun | |
88 | Kosmacz Marcin | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Swisspor TeamRun | |
89 | Żurawski Mariusz | Tczew | Polska | Bieg | Team Tapflo | paid |
90 | Czajka Anna | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
91 | Mrozek Maria | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
92 | Myszewska Maria | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
93 | Bielecka Zofia | Pelplin | Polska | Nordic Walking | ||
94 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg | ||
95 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg | ||
96 | Szlija Natalia | Tczew | Polska | Bieg | CrossElite | paid |
97 | Racka Mariola | Pelplin | Polska | Bieg | ||
98 | Racki Waldemar | Pelplin | Polska | Bieg | ||
99 | Mondrachowska Maja | Pomyje | Polska | Nordic Walking | Szkoła Podstawowa nr 2 Pelplin | paid |
100 | Kowalczyk Kamil | Kulice | Polska | Bieg | paid |
Views: 11555