# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pieszko Piotr Smolajny MINI Qnix 50.00 PLN
2 Pietrulewicz Krzysztof Kosyń MINI Qnix 50.00 PLN
3 Petk Grzegorz Gdańsk MINI paid
4 Sobieralski Piotr tczew MINI V02MAX 50.00 PLN
5 Jasiulewicz Marek Elbląg MINI paid
6 Szauer Rafał Grabowo MINI LKK Ziemia Lubawska 50.00 PLN
7 Kubicki Patryk Długa Szlachecka MINI MCP Bike Team paid
8 Pietrulewicz Arkadiusz Smolajny MINI 50.00 PLN
9 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 50.00 PLN
10 Szczygielski Pawel gdansk MEGA the Barbers Gdansk 50.00 PLN
11 Ostrowska Anna Chorzele MEGA paid
12 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK MINI 50.00 PLN
13 Horszwald Wiktor Olsztyn MEGA MCP Bike Team paid
14 Maciejewski Sławomir Lębork MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 50.00 PLN
15 Skalski Tomasz Piecki MEGA Renault Team paid
16 szczepański leszek Kwidzyn MINI Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
17 Więczkowska Monika Gdańsk MINI paid
18 Wesołowska Lena Gdańsk MINI (roczniki 2003-2006) Belta Team Gdańsk paid
19 Kosobucki Łukasz Pasłęk MINI Team Mustang Pasłęk paid
20 polonis wiktor biała MINI Płocki Klub Kolarski paid
21 Klepacki Cezary Miłakowo MINI paid
22 Gizela Michał Kartuzy MINI paid
23 Gabiński Łukasz Olsztyn MEGA Transport Gabiński paid
24 Zając Bartosz Kierzliny MINI BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo paid
25 Kapuściński Krzysztof Olsztyn MINI Amatorzy Kwaśnych Jabłek MTB TEAM paid
26 Porożyński Arkadiusz Świecie n/Wisłą MEGA Klub Kolarski Wda Świecie paid
27 Kulpiński Dariusz Pasłęk MINI paid
28 Marchlewski Marcin Grabowo MINI CryoSpace MTB Team Olsztyn paid
29 Hinz Marcin Dywity MINI PunktOlejowy.pl MTB TEAM paid
30 Zieliński Marian Świecie MEGA KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE paid
31 Hanas Arkadiusz Olsztyn MEGA AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN paid
32 Wołosiuk Jarosław Olsztyn MEGA CryoSpace MTB Team Olsztyn paid
33 Śliwiński Dariusz Gdańsk MINI Team Wielki Ptak paid
34 Śliwińska Natalia Gdańsk MINI paid
35 Męziński Bartek Olsztyn MEGA Finisher.pl paid
36 Laskowski Dariusz Łomianki MEGA Finisher.pl paid
37 Laskowska Kasia Łomianki MEGA Finisher.pl paid
38 Kochański Tomasz Olsztyn MINI Akademia Kolarstwa Olsztyn paid
39 Sudoł Dariusz Olsztyn MEGA Akademia Kolarstwa Olsztyn paid
40 Jóźwiak Karol Sąpy MINI paid
41 Łopatek Kamil Olsztyn MEGA CryoSpace MTB Team Olsztyn paid
42 Staniewski Michał Warszawa MINI AIRBIKE paid
43 Domel Arkadiusz Olsztyn MEGA Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
44 Raszkiewicz Marta Olsztyn MEGA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 50.00 PLN
45 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI 50.00 PLN
46 Kucharska Jadzia Gdynia MINI (roczniki 2003-2006) Belta Team Gdańsk paid
47 Michalik Jarosław Kwidzyn MINI MTB KWIDZYN TEAM 50.00 PLN
48 Grabowiecki Paweł Iława MINI ZenoTeam paid
49 Tarkowian Karol Olsztyn MINI paid
50 Dembczynski Piotr Malbork MINI paid
51 Kaczyński Michał Mrągowo MINI paid
52 Mańkowski Leszek Iława MINI ZenoTeam paid
53 Kujawski Arkadiusz Iława MINI ZenoTeam paid
54 Andrzejczyk Piotr Olsztyn MEGA Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
55 Politowski Krzysztof Warszawa MEGA Team Mustang Pasłęk paid
56 Rudziński Paweł Mława MEGA paid
57 Korus Grzegorz Świecie MINI paid
58 Radziszewska Katarzyna Marki MEGA MCP Bike Team paid
59 Strzemieczny Tomasz Płock MINI Płocki Klub Kolarski paid
60 Reinholz Marian Terespol Pomorski MEGA paid
61 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI paid
62 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI paid
63 Jagiełło Łukasz Warszawa MINI Zerwani z łańcucha paid
64 Kucharski Bartosz Gdynia MEGA paid
65 Trzebiatowska Aldona Gdynia MEGA paid
66 Klimkiewicz Piotr Legionowo MINI MCP Bike Team paid
67 Kalinowski Tomasz Ilawa MEGA Sunday Gravel Travel 50.00 PLN
68 Jusiński Arkadiusz Jasienica MEGA Świat Rowerów Team paid
69 Martyniuk Paweł Olsztyn MINI Akademia Kolarstwa Olsztyn paid
70 Szkodziński Piotr Kwidzyn MINI MXTECH CYKLO TEAM 50.00 PLN
71 Szner Jakub Iława MINI paid
72 Bienenda Piotr Olsztyn MEGA Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
73 Pierzchała Robert Olsztyn MEGA Centrum Rowerowe Olsztyn Team paid
74 Bołka Szymon Bydgoszcz MINI paid
75 Rydel Wiktor Kwidzyn MINI AKJ Kwidzyn paid
76 Kudlak Marcin Marki MEGA MCP Bike Team 50.00 PLN
77 Olpeter Adam Kwidzyn MINI AKJ KWIDZYN paid
78 Koperkiewicz Michał Elbląg MINI 50.00 PLN
79 Jagodzinski Tomasz Kwidzyn MINI Gkw paid
80 Judycki Marcin Różnowo MINI KRAMER S.A. paid
81 Judycki Maciej Różnowo MINI KRAMER S.A. paid
82 Hillar Jacek Kwidzyn MINI KWIDZYN BIEGA paid
83 Cybulski Łukasz Zalewo MINI paid
84 Bagiński Roman Kwidzyn MINI MXTECH CYKLO TEAM 50.00 PLN
85 Białkowska Marta Elbląg MINI 50.00 PLN
86 Zmuda Waldemar Świecie MINI www.agatazmuda.pl paid
87 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MEGA MTB Eldar Świecie paid
88 Litwińczuk Mariusz Świecie MINI paid
89 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF Elbląg MINI paid
90 Włodarczyk Mariusz Olsztyn MEGA Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 50.00 PLN
91 Ochrymczuk Anna Olsztyn MEGA Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 50.00 PLN
92 Gęsicki Remigiusz Golub-Dobrzyń MINI SISU-OWB rowertour.com paid
93 Kasprzak Radosław Gdynia MEGA paid
94 Ryciuk Tomasz Warszawa MINI AIRBIKE paid
95 Maziński Zbigniew Susz MINI EPIDEMIA CYKLOZY-MTB SUSZ 50.00 PLN
96 Postój Andrzej Olsztyn MINI Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 50.00 PLN
97 Deptuła Jan Olsztyn MINI KRAMER S.A. paid
98 Kamińska Izabela Piaseczno MEGA paid
99 Koralewski Mariusz Kwidzyn MINI TRAKTOR TEAM paid
100 Szych Jarosław Wielki Lubień 84 MINI ORBIT ONE CYCLING paid


Views: 3378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ