# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Puchała Stasiu Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
2 Puchała Zofia Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid
3 Figiel Nikola Tychy Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SMS Tychy paid
4 Długosz Marcel Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid
5 Kwieciński Jakub Bytom Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) SP45 Bytom paid on-line
6 Sonnenfeld Wojciech Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid
7 Duczek Mateusz Ruda Śląska Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid
8 Sonnenfeld Jakub Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
9 Pandzich Gabriel Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Carbon Silesia Sport paid on-line
10 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
11 Handke Milena Paniówki Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
12 Kuciel Aleksandra Jaworzno Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
13 Kuciel Norbert Jaworzno Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
14 Pacha Julia Myslowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
15 Nowak Paweł Czeladź Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 10 Czeladź paid on-line
16 Nowak Paulina Czeladź Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP 5 Czeladź paid on-line
17 Babińska Julia Zabrze Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Barel-Management paid on-line
18 Przepiórka Natalia Zabrze Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Barel-Management paid on-line
19 Misz Julian Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Wspólna team paid
20 Misz Jan Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Wspólna team paid
21 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
22 Bednarek Tytus Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole 19 Chorzów paid on-line
23 Bednarek Maksymilian Chorzów Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP 32 Chorzów paid on-line
24 Laskowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych Orzeszki Team paid on-line
25 Marcol Leon Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
26 Kuczyński Jaś Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Górnik loto paid on-line
27 Badurowicz Karolina Bytom Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
28 Dyląg Tymoteusz Siemianowice śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
29 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
30 Sobieski Igor Knurów Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
31 Binio Alan Chruszczobród Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid
32 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid
33 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
34 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid
35 Malina Oliwia Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
36 Płonka Szymon Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice paid on-line
37 Strączkowski Szymon Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
38 Strączkowska Nadia Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
39 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
40 Kot Wojtek Dąbrowa Górnicza Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
41 Fijołek Alicja Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
42 Fijołek Maja Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
43 Grzeszczyk Amelia Chorzów Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
44 Jasionowski Michał Zabrze Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
45 Gallus Julia Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych JURASSIC RUNNERS paid
46 Piowczyk Anastazja Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych JURASSIC RUNNERS paid
47 Gwara Fabian Czeladź Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
48 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
49 Thamm Michalina Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) SP33 Katowice paid
50 Thamm Malwina Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP33 Katowice paid
51 Olaszewski Miłosz Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Piotrowickie Beboki paid on-line
52 Grzybowski Adam Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
53 Grzybowski Jeremiasz Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid on-line
54 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid on-line
55 Jach-Bański Marcel Łazy Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
56 Sawicki Błażej Łazy Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
57 Kuśmirek Wiktor Aleksander Rybnik Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
58 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
59 Lebek Julia Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
60 Lebek Jakub Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
61 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid
62 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
63 Słysz Wiktor Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
64 Słysz Kacper Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
65 Kuczyńska Tamara Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP33 Katowice paid
66 Spyra Szymon Poręba Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
67 Bednarz Zofia Siemianowice Śląskie Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie paid
68 Kubeczko Bartosz Mysłowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Unia Kosztowy paid
69 Korczyna Aniela Mysłowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid
70 Wójcik Michał Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie paid
71 Wójcik Paweł Siemianowice Śląskie Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie paid
72 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) MSP 11 paid
73 Kryń Jan Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
74 Sak Tomek Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
75 Witor Paulina Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) MK TEAM paid
76 Brzozok Julia Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid
77 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid
78 Karaś Jakub Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid
79 Chrapek Anna Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa 15 Katowice paid
80 Pietrasik Laura Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid
81 Pietrasik Lena Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid
82 Socha Maja Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) paid on-line
83 Hajduk Hanka Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid on-line
84 Urbankiewicz Tymon Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych Piotrowickie Beboki paid on-line
85 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie paid on-line
86 Chodzidło Filip Chorzów Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
87 Zaremba Zuzanna Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
88 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
89 Urbański Wojciech Sosnowiec Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
90 Janczyk Jakub Sosnowiec Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) paid on-line
91 Snoch Martyna Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych paid on-line
92 Gąsior Emilek Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice paid
93 Dalecki Tomasz Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Przedszkole nr 11 Chorzów paid on-line
94 Rychlik Patryk Klucze Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Lisy Pustyni paid
95 Mrozek Weronika Gaszowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
96 Latawiec Tymon Rybnik Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) paid
97 Cyrus Ula Rybnik Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych paid
98 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid
99 Zalewska Lena Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) paid on-line
100 Trutwin Gabrysia Chorzów Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Klub Aktywnych Rodzin paid


Views: 5230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ