IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”
Bieg 8km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pepliński Marek Elbląg Bieg 8km Biegacze Wolności paid on-line
2 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg 8km Parkrun Gdynia
3 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg 8km Drzewiarz Szlachta paid on-line
4 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 8km ROCOCO paid on-line
5 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg 8km Klub Gazety Polskiej im. ppor Zdzisława Badochy w Starogardzie Gdańskim paid on-line
6 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 8km Safe Sport Team paid on-line
7 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Bieg 8km TRI Starogard Gdański paid on-line
8 Dzierliński Paweł Świecie Bieg 8km The Runners Świecie paid on-line
9 Rogalski Tomasz Kolincz Bieg 8km paid on-line
10 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg 8km paid on-line
11 Janus Dawid Świecie Bieg 8km The Runners Świecie paid on-line
12 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka Bieg 8km paid on-line
13 Pior Karolina Skórcz Bieg 8km paid on-line
14 Kolassa Ryszard Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy
15 Selonka Mateusz Nowe Gołębiewko Bieg 8km paid on-line
16 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg 8km paid on-line
17 Wesołowski Zbigniew Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy Skórcz
18 Beling Patryk Studzienice Bieg 8km Kociewski klub biegacza paid on-line
19 Styś Dariusz Pelplin Bieg 8km paid on-line
20 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 8km Biegający Dietetyk Team paid on-line
21 Dalak-Ożóg Grażyna Laskowice Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz paid on-line
22 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg 8km Kociewski klub biegacza paid on-line
23 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg 8km paid on-line
24 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg 8km MKS Chojniczanka Chojnice 1930 paid on-line
25 Simon Julia Gniew Bieg 8km tRUNsformacja Gniewu paid on-line
26 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg 8km BiegamBoLubie paid on-line
27 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Bieg 8km TRI Starogard paid on-line
28 Smolinski Adam Klonówka Bieg 8km paid on-line
29 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg 8km Wencik Team paid on-line
30 Olkowski Jurek Świecie Bieg 8km The Runners Świecie paid on-line
31 Kluk Sylwia Skarszewy Bieg 8km Morsy Skarszewy paid on-line
32 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg 8km paid on-line
33 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 8km paid on-line
34 Borek Robert Świecie Bieg 8km The Runners Świecie paid on-line
35 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 8km paid on-line
36 Ossowski Dariusz Koteże Bieg 8km paid on-line
37 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
38 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg 8km paid on-line
39 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy paid on-line
40 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg 8km OSP POGRODZIE paid on-line
41 Maczyński Grzegorz Barcin Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz paid on-line
42 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg 8km tRUNsformacja Gniewu
43 Tarkowska-Fanslau Jolanta Starogard Gdański Bieg 8km paid on-line
44 Fanslau Marek Starogard Gdański Bieg 8km paid on-line
45 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg 8km SKL Filippides/BBL Starogard Gd paid on-line
46 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg 8km paid on-line
47 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Bieg 8km
48 Szubarczyk Piotr Starogard Gdański Bieg 8km Rada Powiatu Starogardzkiego paid on-line
49 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg 8km paid on-line
50 Skwiercz Magdalena Skwiercz Osie Bieg 8km paid on-line
51 Langowski Michał Skórcz Bieg 8km paid on-line
52 Szweda Grażyna ZBLEWO Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
53 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg 8km RHS Biegnie paid on-line
54 Witt Grażyna Sopot Bieg 8km MaratonyPolskie.PL TEAM paid
55 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg 8km paid on-line
56 Puszkiewicz Daria Kwidzyn Bieg 8km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
57 Glaza Henryk Osieczna Bieg 8km paid on-line
58 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg 8km LKS Zantyr Sztum paid on-line
59 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg 8km BiegamBoLubie paid on-line
60 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg 8km paid on-line
61 Litewska Joanna Juszkowo Bieg 8km paid on-line
62 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
63 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
64 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
65 Mykowski Tadeusz Skorcz Bieg 8km paid on-line
66 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 8km Biegający Tczew paid on-line
67 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg 8km Biegający Tczew paid on-line
68 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 8km Tomek Biega Grudziądz paid on-line
69 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg 8km GOIA paid on-line
70 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg 8km TRI Starogard Gdański paid on-line
71 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg 8km Elite Team paid
72 Mykowski Jerzy Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy Skórcz paid on-line
73 Kuhn Rafał Starogard Gdański Bieg 8km paid on-line
74 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg 8km paid on-line
75 Szczypior Marcin Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo paid on-line
76 GÓRNY Maciej Grupa Bieg 8km
77 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 8km paid on-line
78 Dyro Rafał Tymawa Bieg 8km IDEAL PARAPETY paid on-line
79 Janka Wiktor Pelplin Bieg 8km Dovista Active Team paid on-line
80 LABON MAGDALENA Koteże Bieg 8km KS Sokół Zblewo paid on-line
81 Klejna Dawid Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo paid on-line
82 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo paid on-line
83 Szarko Maciej Elbląg Bieg 8km Drużyna Pierścienia paid on-line
84 Towarnicka Izabela Gdynia Bieg 8km Team Deaf paid
85 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg 8km parkrun Grudziądz paid on-line
86 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg 8km paid on-line
87 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz paid on-line
88 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg 8km TRI STAROGARD GD paid on-line
89 Kołodziejczak Izabella Laskowice Bieg 8km paid on-line
90 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 8km KS Sokół Zblewo paid on-line
91 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg 8km paid on-line
92 Baczewski Robert Tczew Bieg 8km paid on-line
93 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 8km paid on-line
94 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team paid on-line
95 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 8km Atlas Running Team paid on-line
96 Brodnicki Arkadiusz Rokitki Bieg 8km paid on-line
97 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg 8km
98 Galikowski Adrian Tczew Bieg 8km paid
99 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg 8km Biegający Tczew paid on-line
100 Karnowski Paweł Ocypel Bieg 8km paid on-line


Views: 5150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ