# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zaręba Beata Kaliska Bieg 10km niezrzeszona 30.00 PLN
2 Klin Anna Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy paid on-line
3 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg 10km OSP POGRODZIE 30.00 PLN
4 Kosowski Paweł Kwidzyn Bieg 10km UMKS Kwidzyn 30.00 PLN
5 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy paid on-line
6 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 10km KS Sokół Zblewo paid on-line
7 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 10km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
8 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg 10km Beniaminek 03 Starogard Gdański paid on-line
9 GÓRNY Maciej Grupa Bieg 10km 30.00 PLN
10 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 10km Atlas Running Team 30.00 PLN
11 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg 10km TRI STAROGARD GD 30.00 PLN
12 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg 10km Start Team Wąbrzeźno paid on-line
13 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg 10km 30.00 PLN
14 Dobrowolski Emil Chotomów Bieg 10km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork paid on-line
15 Szymański Adam Lębork Bieg 10km Lębork Biegacze 42,2 30.00 PLN
16 Piotrowski Radosław Osie Bieg 10km 30.00 PLN
17 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
18 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 10km paid on-line
19 Śmigaj Mirosław Gdynia Bieg 10km Urząd Morski Gdynia 30.00 PLN
20 SPRĘGA aurelia starogard gdański Bieg 10km SKL Filippides 30.00 PLN
21 Chabowska Magdalena Zduny Bieg 10km Przerembel Team 30.00 PLN
22 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
23 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
24 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
25 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg 10km 30.00 PLN
26 Witt Grażyna Sopot Bieg 10km MaratonyPolskie.PL TEAM 30.00 PLN
27 Dyro Rafał Tymawa Bieg 10km IDEAL PARAPETY 30.00 PLN
28 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 10km Maratończyk Wielki Klincz 30.00 PLN
29 Lewandowski Michał Mirotki Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy 20.00 PLN
30 Narloch Michał Starogard Gdański Bieg 10km Dovista Active Team 30.00 PLN
31 Marszalec Mateusz Starogard Gdański Bieg 10km 1 Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim 30.00 PLN
32 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 10km Morsy Zblewo Run Team 30.00 PLN
33 Noga Grzegorz Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Ruliński Running Team 20.00 PLN
34 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 10km IP Kwidzyn Team 30.00 PLN
35 Legaszewski Roman Skórcz Bieg 10km - mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, Osieka oraz członkowie Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy Team MX Skórcz 20.00 PLN
36 LABON MAGDALENA Koteże Bieg 10km KS Sokół Zblewo 30.00 PLN
37 Szubarczyk Piotr Starogard Gdański Bieg 10km Rada Powiatu Starogardzkiego 30.00 PLN
38 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 10km 30.00 PLN
39 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg 10km Biegający Tczew 30.00 PLN
40 Hartuna zenon Piece Bieg 10km Florian Chojnice PKP Cargo Gdynia 30.00 PLN
41 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg 10km 30.00 PLN
42 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 10km 30.00 PLN


Views: 2060

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ