Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Radek Sebastian Jędrzejów 5 km paid
2 Malmur Julia Lipnica 5 km paid
3 Kolekta Agata Oksa 1963 m I LO im. Generała Władysława Sikorskiego IDG paid
4 Możdżeń Kacper Jędrzejów 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów
5 Czaja Agnieszka Brzeście 1963 m paid
6 Pietralik Emil Oksa 1963 m paid
7 Szerszeń Łukasz Piotrków Trybunalski 10 km
8 Domagała Marcin Jędrzejów 10 km paid
9 Domagalski Maciej Jędrzejów 5 km KSN 1928 paid
10 Nowak Wojciech Jędrzejów 1963 m Naprzód Jędrzejów paid
11 Wąsala-Rygielska Magdalena Konary 10 km paid
12 Kwiatkowski Patryk Nagłowice 1963 m paid
13 Worobiec Józef Jędrzejów 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
14 Skrobot Mirosław MAŁOGOSZCZ 10 km Klub Biegowy Wierna Małogoszcz paid
15 Sokół Nadia Sędziszów 5 km paid
16 Sokół Dawid Sędziszów 5 km paid
17 Sokół Sylwia Sędziszów 10 km paid
18 Bitnerowski Jakub Jędrzejów 5 km
19 Rudnicki Michał Jędrzejow 10 km paid
20 Pierzchnica Hubert Jędrzejów 1963 m KSN paid
21 Woźniak Igor Jędrzejów 5 km
22 Sobieraj Dawid Jędrzejów 5 km paid
23 Sobieraj Agnieszka Jędrzejów 10 km paid
24 Rosicki Tomasz Lasków 15 28-300 Jędrzejów 1963 m paid
25 Grudzień Szymon Jędrzejów 5 km paid
26 Sobieraj Nikola Jędrzejów 1963 m paid
27 Formowicz Grzegorz Sędziszów 10 km
28 Jachymczyk Norbert Jaworzno 10 km Kb Mckis Jaworzno paid
29 Mróz Tomasz Jędrzejów 10 km paid
30 Trela Kacper Jędrzejów 5 km paid
31 Tatarowski Mikołaj JĘDRZEJÓW 5 km
32 Gnatowski Piotr Jędrzejów 5 km paid
33 Karasek Dominik Pińczów 10 km KARASEK - film i fotografia
34 Żur Grzegorz Jędrzejów 5 km paid
35 Zabiegło Karolina Pińczów 5 km KARASEK - film i fotografia
36 Olesińska Daria Jędrzejów 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
37 Adamus Grzegorz Jędrzejów 5 km
38 Bilewski Artur Jędrzejów 5 km paid
39 Purat Łukasz Pińczów 10 km 5 Sów Run Team Pińczów paid
40 Kobiec Arek Kielce 10 km paid
41 Strzeszkowski Karol Wilanów 5 km UMKS Nadir Jędrzejów paid
42 Frej Maja Wilanów 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
43 Kisiel Katarzyna Warzyn 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
44 Wachowicz Igor Jędrzejów 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
45 Oleksiak Magda Wodzisław 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
46 Sperczyńska Julia Cierno-Żabieniec 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
47 Piórkowska Natalia Jędrzejów 1963 m paid
48 Piórkowska Marzena Lasków 5 km paid
49 Strojecka Monika Jędrzejów 1963 m UMKS Nadir Jędrzejów paid
50 Sopel Paweł Jędrzejów 1963 m paid
51 Zabrzuch Mateusz Jędrzejów 1963 m SP nr 2 Jędrzejów paid
52 Konieczyńska Katarzyna Jędrzejów 1963 m
53 Pełka Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
54 Chrzanowski Szymon Jędrzejów 1963 m KSN 1928 paid
55 Lelek Jakub Kraków 5 km paid
56 Malmur Jacek Lipnica 10 km paid
57 Jawor Daniel JĘDRZEJÓW 5 km ZSP nr 1 Jędrzejów paid
58 Jawor Aneta JĘDRZEJÓW 5 km paid
59 Sroka Mariusz JĘDRZEJÓW 1963 m KSN paid
60 Kamiński Adam JĘDRZEJÓW 1963 m KSN paid
61 RUDNICKA Pola JĘDRZEJÓW 1963 m paid
62 Jabłoński Łukasz Kielce 5 km paid
63 Szota Mikołaj Klemencice 1963 m SSP Wodzisław paid
64 Fendrych Martyna Jędrzejów 1963 m AWF Kraków paid
65 Kliszewska Anna Jędrzejów 1963 m paid
66 Kot Martyna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
67 Czop Angelika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
68 Przanowska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
69 Olesińska Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
70 Pełka Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
71 Chabior Anita Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
72 Witas Alicja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
73 Majchrowicz Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
74 Blicharska Anna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
75 Pokrzepa Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
76 Równicka Nikola Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
77 Olszewska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
78 Król Julia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
79 Cioska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
80 Szejna Karolina Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
81 Grabowska Maja Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
82 Bieńkowska Kinga Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
83 Jarosińska Joanna Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
84 Chabior Maciej Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
85 Siewnicka Oliwia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
86 Chudzik Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
87 Świerczyńska Natalia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
88 Gredka Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
89 Boryń Karen Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
90 Stępień Aleksandra Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
91 Kruk Gabriela Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
92 Grzywna Kornelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
93 Schab Amelia Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
94 Jopek Weronika Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
95 Szczygieł Wiktor Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
96 Pluta Paweł Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
97 Łuszczek Konrad Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
98 Chrzanowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
99 Długosz Mikołaj Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid
100 Więckowski Jakub Jędrzejów 5 km SP nr 2 Jędrzejów paid


Views: 5153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ