# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Adamek Krzysztof Bytów mężczyźni M3 - 30-39 lat Bytów 30.00 PLN
2 Małas Marcin Bydgoszcz mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi AZS Politechnika Gdańska paid
3 Krzywy Ksawery Gdańsk chłopcy 9-10 lat free participation
4 Krzywy Krzysztof Gdańsk mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi Cycling Planet paid
5 Reinholz Marian Terespol Pomorski mężczyźni M5+ - >= 50 lat paid
6 Majda Adam Puck chłopcy 9-10 lat free participation
7 Osadowski Leonard Gdańsk chłopcy 5-6 lat KidsLab Gdańsk free participation
8 Ochocińska Apolonia Gdynia dziewczęta 5-6 lata free participation
9 Ochociński Cyprian Gdynia chłopcy 9-10 lat free participation
10 Turek Kajetan Leśniewo chłopcy 7-8 lat KLIF TEAM Chłapowo free participation
11 TUREK KAROL LEŚNIEWO mężczyźni M3 - 30-39 lat KLIF TEAM Chłapowo paid
12 Kobierzyński Łukasz Władysławowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi 30.00 PLN
13 Czerniak Julia Elbląg dziewczęta 7-8 lat Przedszkole nr 26 Elbląg free participation
14 Kohnke Klara Władysławowo dziewczęta 9-10 lat KLIF Team Chłapowo free participation
15 Sieniek Łukasz Przewóz mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi AZS Politechnika Gdańska 30.00 PLN
16 Gorazdowski Marcin Kłanino mężczyźni M4 - 40-49 lat KLIF Team Chłapowo paid
17 Jeliński Igor Swarzewo chłopcy "żak" 11-12 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
18 Mielewczyk Rafał Gościcino chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo paid
19 Mudlaff Maja Chłapowo dziewczęta 9-10 lat KLIF Team Chłapowo free participation
20 Potrykus Filip Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo paid
21 Ostajewski Gustaw Kąpino chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team paid
22 Kohnke Kacper Władysławowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
23 Romanik Mikołaj Łebcz chłopcy "młodzik" 13-14 lat Klif Team Chłapowo paid
24 Romanik Marta Łebcz kobiety K4+ - >= 40 lat Klif Team Chłapowo paid
25 Buja Krystian Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF TEAM Chłapowo paid
26 Bolda Martyna Chłapowo dziewczęta "żakini" 11-12 lat KLIF MTB Team paid
27 Plinski Kajetan Chłapowo chłopcy "junior" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo paid
28 Jeka Stasiu Chłapowo chłopcy "junior młodszy" 15-16 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
29 Doppke Kacper ŻARNOWIEC chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo paid
30 Czynsz Aleksander Reda mężczyźni M5+ - >= 50 lat Tri Team-Rumia/ i Save paid
31 Włodarczyk Weronika Rozewie dziewczęta "juniorka" 17-18 lat KLIF Team Chłapowo paid
32 Ciskowski Adam Werblinia chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
33 Jaffke Gracjan Domatowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo paid
34 Płotka Adam Rekowo Górne chłopcy "żak" 11-12 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
35 Remer Łukasz Mieroszyno mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo paid
36 Paczuła Ireneusz Lębork mężczyźni M3 - 30-39 lat KLIF TEAM CHŁAPOWO paid
37 Goyke Krzysztof Lubkowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team paid
38 Felkner Ryszard Chłapowo mężczyźni M5+ - >= 50 lat KLIF Team Chłapowo paid
39 Pouch Martyna Reda dziewczęta "żakini" 11-12 lat Sp 3 Reda/ ASPW 10.00 PLN
40 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team paid
41 Kłodziński Nikodem Rzucewo chłopcy 9-10 lat KLIF MTB Team free participation
42 Kłodzińska Daria Rzucewo kobiety K3 - 30-39 lat KLIF MTB Team paid
43 Marzejon Maksymilian Chłapowo chłopcy "młodzik" 13-14 lat KLIF Team Chłapowo paid
44 Marzejon Mikołaj Chłapowo mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team Chłapowo paid
45 Piepka Sławomir Leśniewo mężczyźni M4 - 40-49 lat KLIF Team Chłapowo paid
46 Gorazdowski Filip Kłanino mężczyźni "ELITA" - M2 - 19-29 lat + chętni do startu mężczyźni starsi KLIF Team paid
47 Maciejewski Sławomir Lębork mężczyźni M5+ - >= 50 lat KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 30.00 PLN
48 Abraham Wiesław Sławoszyno mężczyźni M5+ - >= 50 lat TA KO Team 30.00 PLN
49 Ożga Dastin Słupsk chłopcy 7-8 lat free participation
50 Ożga Michał Słupsk mężczyźni M3 - 30-39 lat paid


Views: 2147

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ