Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
# Surname and name City Distance Club Jersey size Bieg 5 km Sum to pay
1 Białek Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 S NIE
2 Karczewski Jakub Lidzbark Warmiński 1963 L NIE WIEM
3 Karczewski Artur Lidzbark Warmiński 1963 M TAK
4 Michalik Stanisława Lidzbark Warmiński 1963 L NIE paid
5 Wąsicki Andrzej Elbląg 1963 XXL NIE paid
6 Wąsicka Czesława Elbląg 1963 XXL NIE paid
7 Wąsicki Mariusz ElbląG 1963 XXL NIE WIEM paid
8 Dobrzyński Dominik Woryny 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE WIEM paid
9 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK paid
10 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński 1963 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI S NIE WIEM paid
11 Komorowska Kinga Lidzbark Warminski 1963 XS NIE WIEM paid
12 Aleksandrowicz Dagmara Lidzbark warminski 1963 XS NIE WIEM paid
13 Topczewski Adam LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 9 kompania L TAK paid
14 Kuchalski Kacper Lidzbark Warmiński 1963 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach S NIE paid
15 Szczepański Marcin Lidzbark Warmiński 1963 L TAK
16 Juniewicz Paweł Wojmiany 1963 M NIE WIEM paid
17 Kuptel Dorota Lidzbark Warminski 1963 M NIE WIEM paid
18 Kuptel Jarek Lidzbark Warminski 1963 L NIE WIEM paid
19 Teklak Przemysław SĘPOPOL 1963 XL TAK paid
20 Gulbinowicz Renata Krekole 1963 S NIE WIEM paid
21 Nowak Jerzy Bartoszyce 1963 Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY M TAK paid
22 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL 1963 TAK
23 MACIEJEWSKA MAJA LIDZBARK WARMINSKI 1963 XS NIE paid
24 MACIEJEWSKA IWONA LIDZBARK WARMINSKI 1963 S NIE paid
25 Borkowska Natalia Nowosady 1963 LUKS KAROL KRASZEWO M NIE paid
26 Kapuściński Rafał Kiwity 1963 M NIE WIEM paid
27 Kowalewski Michał Sigajny 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE WIEM paid
28 Gołek Kuba Bukowiec 1963 Liceum ogólnokształcące w Górowie Iławeckim M NIE paid
29 GADOMSKA NIKOLA MIŁOGÓRZE 1963 Luks Karol Kraszewo S NIE WIEM
30 GADOMSKA ANTONINA MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE WIEM
31 Domarecka Julia Kraszewo 1963 Luks Karol Kraszewo S NIE paid
32 GADOMSKI IRENEUSZ MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo M TAK
33 MIECZNIKOWSKA IWONA MIŁOGÓRZE 1963 LUKS Karol Kraszewo L TAK
34 Chaciński Radosław Bartoszyce 1963 XL NIE paid
35 Mikołajczyk Adam Olsztyn 1963 L NIE paid
36 Wojtel Przemysław Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła Podstawowa nr 1 Lidzbark Warmiński XS NIE paid
37 Wojtel Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 L NIE paid
38 Kuzan Patryk Olsztyn 1963 L TAK paid
39 Kuzan Jakub Olsztyn 1963 XS NIE paid
40 Kuzan Daniel Olsztyn 1963 XL NIE paid
41 Kuzan Anna Olsztyn 1963 M TAK paid
42 Barszczewska Amelia Trutnowo 1963 SP 3 Lidzbark Warmiński XS NIE paid
43 Barszczewski Tadeusz Trutnowo 1963 AVIVA S NIE paid
44 Barszczewska Alicja TRUTNOWO 1963 4W-MBOT M NIE paid
45 Kurowski Piotr Dobre Miasto 1963 GRE Lidzbark Warmiński XL NIE paid
46 Kozłowski Marcin Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński L NIE paid
47 Malinowska Michalina Lidzbark Warmiński 1963 XS NIE paid
48 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 L NIE paid
49 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M TAK paid
50 Białkowski Kazimierz Olsztyn 1963 L TAK paid
51 Palczak Grażyna Lidzbark Warmiński 1963 L NIE paid
52 Paszkowski Adam Bartoszyce 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE paid
53 Chrobak Roksana Lidzbark Warmiński 1963 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie M NIE
54 Olejnik Maja Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła Podstawowa Kłębowo XS NIE
55 Więsik Ksawier Lidzbark Warmiński 1963 Ap Progres Lidzbark Warmiński S NIE
56 Więsik Filip Lidzbark Warmiński 1963 Ap Progres Lidzbark Warmiński XS NIE
57 Więsik Danuta Lidzbark Warmiński 1963 M NIE
58 Powierża Oliwier Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński S NIE paid
59 Szerszeń Weronika Górowo Iławeckie 1963 L NIE paid
60 Dryzelenko Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 S TAK paid
61 Przyjacielska Bogumiła Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warminski L TAK paid
62 Mazuro Monika Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię S TAK paid
63 Wojciechowska Izabela Lidzbark Warmiński 1963 L NIE WIEM paid
64 Palarczyk Maja Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński XS NIE WIEM paid
65 Walczak Tomasz Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW M TAK paid
66 WILK Adam Lidzbark Warmiński 1963 M NIE WIEM paid
67 OLEKSY Mateusz Lidzbark Warmiński 1963 SP 3 XS TAK paid
68 Aniszewski Bartosz Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński M NIE paid
69 Paluch Tomasz Lauda 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE paid
70 Mochnal Eryk Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński L NIE paid
71 Fic Jarosław Lidzbark Warmiński 1963 GRE Lidzbark Warmiński M NIE paid
72 Olszewski Zbigniew Lidzbark Warmiński 1963 M TAK paid
73 Olszewska Magdalena Lidzbark Warmiński 1963 Nika Runner Dog S TAK paid
74 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 Szkoła podstawowa nr 3Lidzbark Warmiński S NIE paid
75 Gębska Katarzyna Lidzbark Warmiński 1963 M NIE paid
76 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW M NIE paid
77 Zabłocki Adam Kraszewo 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE paid
78 Zabłocki Antoni Kraszewo 1963 LUKS Karol Kraszewo S NIE paid
79 Wilk Anna Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński S TAK paid
80 Kupibida Paweł Olsztyn 1963 4W-MBOT L TAK paid
81 Sepioło Katarzyna Prabuty 1963 M TAK paid
82 Zagulski Piotr Olsztyn 1963 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy XL NIE WIEM paid
83 Zagulski Alan Olsztyn 1963 SP 30 Olsztyn S NIE paid
84 SZULC JUSTYNA BARTOSZYCE 1963 S TAK paid
85 Zagulska Wioleta Olsztyn 1963 45 blp Olsztyn WOT S TAK paid
86 Szczepański Szymon Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo S NIE paid
87 Szczepański Maksymilian Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo NIE paid
88 Swyd Natalia Lidzbark Warmiński 1963 LUKS Karol Kraszewo XS NIE paid
89 Swyd Mariola Lidzbark Warmiński 1963 L NIE paid
90 Raczkowski Adrian Orneta 1963 Sp nr 1 Ornecie S TAK
91 Woźniak Filip Orneta 1963 Do nr 1 orneta S TAK
92 Dądalska Dorota Kierwiny 1963 M NIE paid
93 Tatol Bartłomiej Lidzbark -Warmiński 1963 M TAK paid
94 Stankiewicz Julia Lidzbark -Warmiński 1963 S TAK paid
95 Palarczyk Marek Lidzbark Warmiński 1963 M NIE WIEM paid
96 Gudaniec Robert Lidzbark -Warminski 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński L TAK paid
97 Jachimowicz Milena Lidzbark Warmiński 1963 Qźnia Jeziorany S NIE paid
98 Jachimowicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 OSiR Lidzbark Warmiński S TAK paid
99 Bloch Joanna lidzbark warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński S NIE WIEM paid
100 Borkowska Justyna Lidzbark Warmiński 1963 Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M NIE paid


Views: 4173

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ